شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - haamidreza - 2018-11-04 09:14 AM

(2018-11-03 09:28 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت قبل با یکی از دوستان که تعمیرات مجاز سلاحهای شکاری در مشهد دارن ، صحبت میکردیم ، در مورد ترکیدگی لوله ،طبق آمار ایشون تک روس بیشترین تعداد تعمیر و تعویض لوله بر اثر ترکیدگی را به خودش اختصاص می‌دهد..چند مورد در این امر دخیل هستش..اول از همه فرسودگی این تفنگها و این تفکر غالب که : تک لول روس مرگ ندارد و امثال هم..و استفاده از فشنگهای دست پر نا متعارف و شارژ بالا با توجه به همون استدلالی که عرض کردم(استحکام تفنگ روس) و دست آخر هم به گفته استادمون جنس خشکه لوله این مدل سلاح که در این مورد میشه فقط به تجربه ایشون استناد کرد.

به به
کم کم داره آمار مشهدی ها بالا میره
احتمالا شما با آقای قاسمی صحبت کردید از تعمیرکارهای خوب مشهد هستن ایشون
راجب تک روس یه توضیح بدم که این اسلحه یه لول دیگه ی گلوله زن هم داره که فکر کنم فشنگ کلاش 7.62*39 بهش میخوره
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تک لول روس - amirsalaramirsalar - 2018-11-05 10:38 AM

با عرض سلام خدمت دوستان شاید اکثر رفقا این کلیپی که میگم در تلگرام دیده باشند که مربوط به تبلیغ رمینگتون870 که طرف سر لوله را گل پر میکرد و بعد با طناب از دور ماشه رو میچکوند بدون هیچ آسیبی تفنگ شلیک میکرد و هیچ آسیبی به لول نمیرسید. واقعا عجیبه در ساخت سلاحهای آمریکایی .
اگه از دوستان کسی این کلیپ رو داره لطفا در سایت قرار بدید تا دیگر دوستان هم مشاهده کنند.

RE: تک لول روس - samer - 2018-12-31 04:04 PM

درود بر دوستان
یه تک لول روس هست که یه طرف کپ عکس سه تا قرقاوله اونور کپ هم عکس دوتا سنجاب حک شده از دوستان کسی در مورد این نمونه روس اطلاعی داره ؟من چاپ گل و چاپ مرغ و چاپ توله دیدم ولی این نمونه رو نمیدونم چیه
لطفا راهنمایی کنید ممنون

RE: تک لول روس - nacl - 2019-08-28 01:19 PM

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
تفنگ تک لول بایکال برا بدن من پرو نیست و به جای مگسک وسط لول رو می بینم.حالا اگه یه مقدار طول قنداق زیادتر بشه یعنی یه پد کف قنداق بزارم مشکلم حل میشه ولی احتمالا با توجه به اینکه تفنگ سر میکنه با این کار بیشتر سر کنه و بالاتر بزنه. از دوستان میتونه راهنمایی کنه تشخیص من درست هست یا نه؟ یعنی با اضافه کردن پد مشکل بالا زدن بدتر میشه یا نه؟
ضمنا هرکار می کنم مگسک تفنگ رو باز کنم و یه مگسک دیگه که بلندتر باشه نصب کنم اصلا هیچ حرکتی نمیکنه. برا باز کردن مگسک باید چکار کنم؟
مگسک اصلی تیره رنگ هست و خوب دیده نمیشه و کوتاه هم هست که باعث بالا زدن میشه

RE: تک لول روس - hunter extreme - 2019-09-15 02:24 PM

(2019-08-28 01:19 PM)nacl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
تفنگ تک لول بایکال برا بدن من پرو نیست و به جای مگسک وسط لول رو می بینم.حالا اگه یه مقدار طول قنداق زیادتر بشه یعنی یه پد کف قنداق بزارم مشکلم حل میشه ولی احتمالا با توجه به اینکه تفنگ سر میکنه با این کار بیشتر سر کنه و بالاتر بزنه. از دوستان میتونه راهنمایی کنه تشخیص من درست هست یا نه؟ یعنی با اضافه کردن پد مشکل بالا زدن بدتر میشه یا نه؟
ضمنا هرکار می کنم مگسک تفنگ رو باز کنم و یه مگسک دیگه که بلندتر باشه نصب کنم اصلا هیچ حرکتی نمیکنه. برا باز کردن مگسک باید چکار کنم؟
مگسک اصلی تیره رنگ هست و خوب دیده نمیشه و کوتاه هم هست که باعث بالا زدن میشه

سلام . در مورد بالا زدن تفنگ دلایل زیادی وجود دارد شما باید ببیند عیب کار از کجاست . اگراندازه قنداق کوتاه باشد شخص سعی می کندکه صورت خودراپایین نیاوردوروی قنداق قرارندهد،حاصل آن بالا قرارگرفتن چشم و نتیجه تفنگ بالا خواهد زد .
این تصویر را ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که این مشکل با اضافه کردن پد با ضخامت بیشتری حل میشود .
گاهی اوقات مشکل از کفشک چرمی قنداق نیز میشود که خط دید را بالاتر قرار میدهد در تیراندازی سریع و هوازنی (بخصوص برای افرادی با فیزیک بدنی دارای گردن کشیده تر) مشکل ساز میشود .

شما باید موارد فوق را چک و حل کنید با چشمان بسته به قراول بروید و بعد از باز کردن چشم نباید قسمت زیادی روی لوله را ببینید . در صورت پا برجا بودن مشکل در پی اصلاح قنداق شوید .

RE: تک لول روس - sadeghzahabi - 2019-10-01 11:01 AM

سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
موقعی که اسلحه رو نگهداری میکنید سلاح را باز میکنید یا همونجور سرهم میزارین بمونه

RE: تک لول روس - bikhyal - 2019-10-02 11:57 AM

(2019-10-01 11:01 AM)sadeghzahabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
موقعی که اسلحه رو نگهداری میکنید سلاح را باز میکنید یا همونجور سرهم میزارین بمونه

سلام.والا تک لول روس ما که الان ۴۸ سالشه و هنوز سرپاس و آماده.و همیشه هم سر هم بوده.ولی در کل برای نگهداری اصولی تفنگ بهتره تفنگ رو باز کنید .تمیز کنید.جاهایی که به روغن کاری نیاز داره روغن کاری کنید و توی کیف مخصوصش قرار بدید

RE: تک لول روس - amirvishtasp - 2020-03-13 01:45 PM

سلام خدمت بزرگواران گپ من امیر هستم و سال های بسیار زیادی هست عاشق تفنگ شکاری هستم اما پدر بدلیل ترس از بی احتیاطی بنده دو عدد تفنگ بادی در اختیارم گذاشته است. امسال ایشون برنامه خرید اسلحه شکاری تک لول روس(بایکال)رودارن . بنده 16 سال و اندی سن دارم وقراره این تفنگ برای من بمونه . اومدم از شما عزیزان کمکی بگیرم درباره این تفنگ.آیا این تفنگ غیر فول چوکش هم موجود هست در بازار یاخیر چون بنده واسه زدن اسلاگ به اون نیاز دارم . آیا مدل دیگر هم وجود داره تا بنده بتون اسلاگ بزنم یا خیر

RE: تک لول روس - haamidreza - 2020-03-14 11:46 AM

(2020-03-13 01:45 PM)amirvishtasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت بزرگواران گپ من امیر هستم و سال های بسیار زیادی هست عاشق تفنگ شکاری هستم اما پدر بدلیل ترس از بی احتیاطی بنده دو عدد تفنگ بادی در اختیارم گذاشته است. امسال ایشون برنامه خرید اسلحه شکاری تک لول روس(بایکال)رودارن . بنده 16 سال و اندی سن دارم وقراره این تفنگ برای من بمونه . اومدم از شما عزیزان کمکی بگیرم درباره این تفنگ.آیا این تفنگ غیر فول چوکش هم موجود هست در بازار یاخیر چون بنده واسه زدن اسلاگ به اون نیاز دارم . آیا مدل دیگر هم وجود داره تا بنده بتون اسلاگ بزنم یا خیر

سلام دوست عزیز
اول ورود ت رو به انجمن خوش امد میگم
مشخصه که عشق تقنگ هستی
دوتا نکته رو میگم همین اول کاری که خیلی به دردت میخوره
اول اینکه شما فکر کن خودت پدر یک پسر شونزده ساله ای و مسولیت این بچه با تویه چطور به این بچه اعتماد میکنی ؟؟؟
جز اینه که این پسر شونزده ساله باید یه چیزی تو وجودش باشه که ادم قابل اعتمادیه و بالغانه رفتار میکنه و حواسش جمع
هست ؟؟
پس اولین کار اینه که تو خونواده مرد باشی و کارهای بچگانه نکنی جوری که روت حساب کنند
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

نکته ی بعدی اینکه تک لول روس تفنگ خوبیه ولی تفنگ عمری نیست
یعنی بعد یکی دو سال با خودت میگی که کاش دولول بود و پس تیر هم داشتم
تو شکار خیلی از مواقع تیر دوم خیلی کمک کننده ست و شانس موفقیتت رو دو برابر میکنه
قیمت تک روس هم پایین نیست و یه چیزی روش بذاری میتونی یه دولول چوک خور بخری
پیشنهاد اول من اکار بعدش شاهین
اینجوری برا اسلاگ زدن میتونی چوک سیلندر ببندی رو تفنگ و با خیال راحت استفاده کنی

RE: تک لول روس - amirvishtasp - 2020-03-14 07:54 PM

اتفاقا نظر پدر هم اول آکار هست
نظر شما در مورد آکار چیه؟؟؟؟؟؟؟ با این تفاسیر تفنگ شکاری تک لول بایکال وجود خارجی نداره دیگه درسته>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/align]