شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول و دو لول روس - Hunter - 2011-11-14 08:23 PM

(2011-11-14 06:56 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ما که هر چی گشتیم و سعی کردیم نتونستیم برای فصل شکار امسال یه اسلحه تک لول سهمیه ای بخریم .Khansariha (399)
تک لول روس ازاد رو تو مشهد سه میلیون می گن که با این یک ملیونی که واسه خرید گزاشتم نمیتونم بگیرم
اگر تک لول روس بدون جواز بگیرم چه مشکلاتی ممکن برام پبیش بیاد ؟
ایا میشه برم و براش جواز بگیرم ؟
و قیمت تک لول بدون جواز چنده ؟
با تشکر

دوست عزیزاگه اسلحه سه ملیونی پیدا کنی که جواز داره چون اسلحه های ازاد همگیشون جواز دارند. اما در مورد دولتی باید یکم صبر و تحمل کنی الان جدیدا سهمیه کم شده ولی بازم باید صبر کنی تا پیدا بشه ولی اینو یادت باشه که اسلحه ی غیر مجاز و بدون جواز حملش جرمه چه برسه باش بری شکار حتی در صورت لو رفتن بدون حکم قضایی ماموران میتوانند منزل شما بطور کامل برا پیدا کردن صلاح تفتیش کنند و دادگاهی و دیگه هم به بستگان درجه یک شما اسلحه تعلق نمیگیرد و به هیچ وجه هم اسلحه های بدون جواز را جواز دار نمیکنند مگر عفو رهبری و یا چیزی که توی این سی سال کلا دو بار فراخوان شده برای دریافت جواز برای اسلحه های بدون جواز،
پس شما عجله نکن و صبور باش تا یه اسلحه خوب بخری

RE: تک لول و دو لول روس - jeri - 2011-11-14 11:09 PM

(2011-11-14 07:04 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-14 06:56 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اگر تک لول روس بدون جواز بگیرم چه مشکلاتی ممکن برام پبیش بیاد ؟
ایا میشه برم و براش جواز بگیرم ؟
و قیمت تک لول بدون جواز چنده ؟
با تشکر

دوست خوب به هیچ عنوان فکر همچین کاری رو نکن، از نوشتن این چنین مطالبی هم در اینجا جداً خودداری کنید چون خدای نکرده ممکن مشکلی هم برای خودتون و هم برای این سایت پیش بیاد.

(2011-11-14 08:23 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزاگه اسلحه سه ملیونی پیدا کنی که جواز داره چون اسلحه های ازاد همگیشون جواز دارند. اما در مورد دولتی باید یکم صبر و تحمل کنی الان جدیدا سهمیه کم شده ولی بازم باید صبر کنی تا پیدا بشه ولی اینو یادت باشه که اسلحه ی غیر مجاز و بدون جواز حملش جرمه چه برسه باش بری شکار حتی در صورت لو رفتن بدون حکم قضایی ماموران میتوانند منزل شما بطور کامل برا پیدا کردن صلاح تفتیش کنند و دادگاهی و دیگه هم به بستگان درجه یک شما اسلحه تعلق نمیگیرد و به هیچ وجه هم اسلحه های بدون جواز را جواز دار نمیکنند مگر عفو رهبری و یا چیزی که توی این سی سال کلا دو بار فراخوان شده برای دریافت جواز برای اسلحه های بدون جواز،
پس شما عجله نکن و صبور باش تا یه اسلحه خوب بخری

ممنون از شما دوستان عزیز
من فقط جهت اطلاع خودم و کسانی که مثل من از قوانین بی اطلاع هستند اینها رو پرسیدم و فکر نمی کنم برای خودم یا سایت مشکل ساز باشد به قول ضرب المثل معروف پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است .
جناب هانتر بله درسته تک لول ازاد با این قیمت با جوازه و برای خرید اسلحه سهمیه ای با توجه به راهنمایی مسئول تولید جنگ افزار سازی که تو نمایشگاه دیدمش گفتند در ماه های خرداد و تیر اسحله سهمیه را تمام فروشنگان دارند و به من کارت ویزیت نماینده فروش شرکت رو دادند و گفت اگر تو این ماه ها مراجعه کردید و گفتند که سلاح موجود ندارند با این شماره تماس بگیریم .
فقط اگر امکان داره قیمت تک لول روس بدون جواز رو هم بگید ممنون میشم البته جهت اطلاع چون احتمالا بتونم جواز براش بگیرم .
اگر امکان داره در مورد اسله حفیف هم یه توضیحی بدید که قیمتشون چنده البته با جواز ؟
با تشکر

RE: تک لول و دو لول روس - hamidhunter52 - 2011-11-14 11:26 PM

با سلام
سوالی دارم که به شکلی مطرح میکنم که راه گشای خیلی ها باشه
من قصد خرید یک تفنگ ساچمه زنی دارم
فقط شکار پرندگان و فقط هم روس(بایکال)
حالا با حدود 1 تومن تک لول بخرم
با 1.5 دولول کنار بخرم
یا با 2.5 دولول سوار؟
قصد فروش هم فکر نکنم در آینده داشته باشم( بعد 3 سال)
آیا بعد از 3 سال میتونم یک اسلحه دولتی دیگه بگیرم یا باید این رو بدم تا بتونم یکی دیگه بگیرم؟
اگه جواب سوال بالا بله باشه یعنی میتونم چند اسلحه دولتی داشته باشم فکر کنم فعلا یه تک لول بگیرم بهتر باشه هم سبک هست و هم ارزون البته یک موضوع دیگه هم هست که یکباره کاری کنم و یک دولول بگیرم حالا کنار یا سوار
در کل هر کس بگه اگه اون بود کدوم رو میخرید و چرا با دلیل کامل
مشکل پول هم نیست ولی راحتی برام مهمه و بدون درد سر بودن(به همین دلیل از نخجیر و ترک فاصله گرفتم)

خیلی ممنونKhansariha (8)

RE: تک لول و دو لول روس - jeri - 2011-11-14 11:38 PM

(2011-11-14 11:26 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با 1.5 دولول کنار بخرم
یا با 2.5 دولول سوار؟
آیا بعد از 3 سال میتونم یک اسلحه دولتی دیگه بگیرم یا باید این رو بدم تا بتونم یکی دیگه بگیرم؟
اگه جواب سوال بالا بله باشه یعنی میتونم چند اسلحه دولتی داشته باشم
فکر کنم فعلا یه تک لول بگیرم بهتر باشه هم سبک هست و هم ارزون البته یک موضوع دیگه هم هست که یکباره کاری کنم و یک دولول بگیرم حالا کنار یا سوار
مشکل پول هم نیست ولی راحتی برام مهمه و بدون درد سر بودن(به همین دلیل از نخجیر و ترک فاصله گرفتم)

خیلی ممنونKhansariha (8)

دوست عزیز من فقط اینو می دونم که هر کسی میتونه مجوز نگهداری 3 تا سلاح رو داشته باشه یک عدد ساچمه زنی - یک عدد حفیف و یک عدد گلوله زنی و شما نمیتونی مثلا دو تا ساچمه زنی داشته باشی

RE: تک لول و دو لول روس - Hunter - 2011-11-15 12:28 AM

(2011-11-14 11:26 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با 1.5 دولول کنار بخرم
یا با 2.5 دولول سوار؟
اگه جواب سوال بالا بله باشه یعنی میتونم چند اسلحه دولتی داشته باشم فکر کنم فعلا یه تک لول بگیرم بهتر باشه هم سبک هست و هم ارزون البته یک موضوع دیگه هم هست که یکباره کاری کنم و یک دولول بگیرم حالا کنار یا سوار

خیلی ممنونKhansariha (8)

دوست عزیز بعد سه سال خیلی راحت بفروش وبرو یکی دیگه سهمیه ای بگیر ولی چون یه بار دولتی گرفتی دفعه ی دوم باولویت با اونایی که دولتی نگرفتن ولی در کل اشنا داشته باشی حلهKhansariha (214)

RE: تک لول و دو لول روس - craftsman - 2011-11-15 09:06 AM

jeri عزيز دل برادر::
من با يكي از دوستاني كه جزو اعضاي ارشد بخش اسلحه و مهماته قبلا صحبت كردم اينكه شما بتونيد براي اسلحه بدون مجوز جواز بگيريد تقريبا غير ممكنه.به من كه گفتن در صورتي كه اسلحه جواز قبلي داشته باشه يا اينكه شناسنامه داشته باشه ميتوني براش جواز بگيري(اينكه شناسنامه اسلحه چيه خودم هم نميدونم)در غير اينصورت غير قانوني و جرم محسوب ميشه اگه اسلحه نظامي باشه كه خدا بداد طرف برسه و خدا اون روز رو نياره كه كسي با اسلحه هم كاليبر اسلحه مذكور كشته شده باشه يا در اقدامات تروريستي ازش استفاده شده باشه !!!و بدتر اينه كه كارشناس اسلحه تشخيص بده كه اين اسلحه دقيقا همون اسلحه ست!!!!اونوقت ما رو در غم و مصيبت وارد شده به خودتون شريك بدونيدKhansariha (214)
و اگه شكاري هم باشه و بدون مجوز باشه اگه قاضي حسابي به شما گير بده اونوقت بايد كلي سين جيم پس بديد و فروشنده رو معرفي كنيد !! با كمي تخفيف براش جريمه نقدي و حتي زندان در نظر گرفتن در صورت محكوميت در دادگاه اگه حتي 5 سال بعد هم بخوايد اسلحه مجوز دار بخريد نميتونيد!!!و در صورتي كه نياز به تاييديه عدم سوئ پيشينه براي استخدام يا جواز كسب يا هر كاري شبيه اين ها داشته باشيد به مشكل بر ميخوريد.خلاصه بگم نمي ارزه به اينهمه دردسر
شناسنامه تا جايي كه من حدس ميزنم پرونده اسلحه ست كه به همراه تفنگ از كشور سازنده خريداري ميشه و نشون ميده كه اسلحه بصورت قانوني خريداري شده و سرقت نشده (البته در اينصورت ورود همچين اسلحه اي بدون پرداخت عوارض گمركي و .... خودش يه داستان جداست!!!!)اين ماجرا درستمثل افتادن تو تور ماهيگيريه هر چي بيشتر دست و پا بزنيد بيشتر گير ميكنيدKhansariha (8)
ما هيچوقت دوست نداريم احدي از دوستان درگير همچين گرفتاريهايي بشنKhansariha (8)

RE: تک لول و دو لول روس - AIRKING - 2011-11-15 09:31 AM

دوستان به هیچ عنوان طرف اسلحه های بودن جواز نرین.
این خواهش و توصیه از من قبول کنید.اسلحه بدون جواز یعنی دردسر.
یکی از دوستان قدیمی تعریف می کرد که دوتا دوست با هم میرن شکار با اسلحه غیر مجاز.ناخواسته تیر شلیک میشه و میخوره به سفید رون طرف مقابل تا از کوه میارنش پایین طرف می میره !!! خانواده متوفی از دوست چندین ساله شکایت می کنند و دادگاه با توجه به اینکه اسلحه غیر مجاز بوده قتل عمد تشخیص میده و کلی دوندگی میکنن تا اون خانواده با پرداخت 50 میلیون رضایت میده و طرف هم 3 سال افتاد زندان.
اسلحه بون جواز دقیقا مثل رانندگی بدون گواهینامه هست.Khansariha (8)

RE: تک لول و دو لول روس - jeri - 2011-11-15 07:48 PM

سلام
با تشکر از راهنمایی و نظرات دوستان عزیز
همونطور هم قبلا گفتم چون من خودم اطلاعی از قوانین و مشکلات اسلحه بدون مجوز نداشتم اینجا مطرح کردم تا عواقب اون را بدونم و مطمئن باشید من هم دنبال همچنین اسلحه ای نمیرم و به قول یکی از دوستان شکارچی که امشب باهش صحبت کردم اسلحه بدون مجوز یعنی دردسر و بدبختی .

RE: تک لول و دو لول روس - Hunter - 2011-11-16 11:01 AM

دوست عزیز جری جان وقتی خود کشور داره به این راحتی مردم را مسلح میکنه و بهشون اسلحه میده چرا غیر قانونی.
قانونیش که راحتترهKhansariha (8)

RE: تک لول و دو لول روس - jeri - 2011-11-16 11:17 PM

(2011-11-16 11:01 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز جری جان وقتی خود کشور داره به این راحتی مردم را مسلح میکنه و بهشون اسلحه میده چرا غیر قانونی.
قانونیش که راحتترهKhansariha (8)

البته هانتر جان به این راحتی هم که میگی پیدا نمیشه Khansariha (214) ،ما که 3 هفته هست هر چی این در و اون در زدیم نتونستیم بگیریم .Khansariha (367)