شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - baracuda - 2013-08-12 08:50 PM

تو این مایه ها نیست ولی وقتی جنسی کمیاب بشه قیمتش اینطوری میشه ولی بیشتراز 4.5 یه جورایی زوره واسه این اسلحه دادن

RE: تک لول روس - mohammad4917 - 2013-08-17 03:51 PM

خیلی گرون گفته دیگه اینقدر هم ارزش نداره

RE: تک لول روس - MJAFARZADEH - 2013-08-17 04:15 PM

سلام
به نظر من تکلول روس بایکال بهترین تفنگ تک لول تو کلاس خودشه ولی تمیز تمیزش بیشتر از 4.5 نمی ارزه نخجیر 1 جدید هم تفنگ خوبیه سبکتر از مدلهای اولیه است لوله عالیه فقط از لحاظ طراحی ووزن از مدل های روسی بدتره و کم میاره ولی بردش خوبه دوام لوله عالی اکش حدود 2.7
سمت مدلهای ترک نرین که میگن از ایرانی ها دوامش کمتره و قیمت بالاتر

RE: تک لول روس - mehdirkh - 2013-08-17 07:44 PM

راستش جریان این تکلول روس لنگه کفشو بیابونه چون تکلول نو بدرد بخور تو ایران گیر نمیاد مجبوریم بریم سراغ روس وگرنه روس اینقدا تفنگ مالی نیست-یه چیزی در مورد روسا اینه که چندتایی روسوکه دیدیم به این نتیجه رسیدیم که الیاژش حتی نسبت به تفنگای قدیمی اروپایی وامریکایی زودتر زنگ میزنه البته روسای قدیمی شوروی اینطور نیستن حالا نمیدونم علت ضخامت لولشون شاید کیفیت کمتر الیاژشونه_در کل باید بهش برسید نزارید رطوبت بهش برسه
در ضمن تو فردوسی اک روسو میگن ۵،۵که به نظر من نمیارزه-ولی چه کنیم جایگزین بهتری وجود نداره

RE: تک لول روس - mehdirkh - 2013-08-28 07:50 PM

چند تا عکس تکلول روس اپلود کردم برای اینکه بقیه هم ببینن باید چیکار کنم‏?‏

RE: تک لول روس - royal - 2013-08-28 08:06 PM

دوستان واقعا نمیدونم چی بگم یه تک لول مال 10 سال یا حتی بیشتر رو به قیمت 5/5 دارن میفروشن خداوکیلی ارزش نداره با یه مقدا پول بیشتر میشه یه اکار نو خرید یا حتی با پول کمتر میشه تک لول های ارپایی مثل اسپانیا و ایتالیا پیدا کرد

دوست عزیز
نمیدونم با چند تک لول ترک فشنگ انداختید اما اگه با ترک دوعقابه فشنگ بندازید اونوقت نظرتون در مورد تک لول های ترک عوض میشه

RE: تک لول روس - mehdirkh - 2013-08-28 08:57 PM

تک لولای اروپایی و امریکایی اکثرا دیگه عمرشون تموم شده حتی اگه ظاهرشون خوب باشه معمولا توی لولشون دیگه کنده شده دو عقابا هم معمولا همین مشکلو دارن چون اونا هم قدیمین من خودم یه تک روس گرفتم شاید حدود ۲۰تا تکلول اروپایی وامریکایی دیدم ولی هیچکدوم کاملا سالم نبود وگرنه خداییش تک روس خیلیم تفنگ عالی نیست ولی من خودم تکلول رو به دو لول وپنج تیر ترجیح میدم به خاطر سادگی و سبکی وگرنه بحث پولش نبود که دولول بگیرم حتی چندتا فرانسوی تکلولو دیدم که میگفتن ۶-۷میلیون ولی کروم داخل لولشون کنده شده بود ولی خداییش خیلی خوشدست بودن اگه مشکل نداشتن حاضر بودم بخرم

RE: تک لول روس - rezajf - 2013-08-29 12:01 AM

در پاسخ به نحوه عكس گذاشتن:
در كادر بالاي قسمت تايپ پاسخ يك آيكون كوچك كوه و خورشيد ميبينيد روي اون كليك كنيد احتمالا يك نوار پيفام بالاي صفحه ظاهر بشه روي اون كليك كنيد و عبارت temporarily allow scripted windows رو انتخاب كنيد و دوباره روي آيكون كوه و خورشيد كليك كنيد و لينك عكسي رو كه آپلود كرديد و آدرس رو كپي كرديد توي اون كادر paste كنيد و اگر آدرس عكس شما مثلا باشه اگه كليدok رو بزنيد همچنين عبارتي رو ميبينيد:
[img]www.up.com\123[/img]
كه بعد از ارسال عكس شما در پستتون نمايش داده ميشه البته احتمالا به دليل تازه وارد بودن اين امكان براي شما نباشه كه فقي مي تونيد لينك عكس ها رو توي پست ارسال كنيد و عملگر [image] براي شما فعال نشه

RE: تک لول روس - royal - 2013-08-29 12:14 AM

دوست عزیز تا حد زیادی با حرفات موافق نیستم من تک اسپانیای پدر بزرگمو بهتون نشون میدم که بیشتر از 33 سال قدمت داره ولی اوضاع اونجوری که شما میگی خراب هم نیست و همیشه باهاش شکار رفته و میره و از خیلی از تفنگ های ترکی که تازگیا وارد بازار شده کروم کاری و وضع ظاهری و فنیش به مراتب بهتره بایدبگرید تا پیدا کنید

در مورد انتخاب تک لول حرف شما تا حدود زیادی درسته ولی خیلی مواقع شما احتیاج به پس تیر دارید اون وقته که قدر یه دولول یا 5 تیر رو میدونید هر چند که دنگ و فنگشون از تک لول بیشتره ولی خدایش شکار رفتن باهاشون یه اطمینان خاطر و لذتی دیگر داره خب نظر شما هم قابل احترامه و من خیلی جاها گفتم که هر کس بنا بر احتیاجش باید تفنگشو حالا هر نوعش رو انتخاب کنه

RE: تک لول روس - mehdirkh - 2013-08-31 07:17 PM

دوست من ،منم گفتم اکثرشون نه همشون تکلول قدیمی سالم گیر میاد ولی خیلی کم معمولا صاحبشون قصد فروش نداره اینایی که سالمن یا کم استفاده شدن والبته درست استفاده ونگهداری شدن خودم یه تک فرانسوی سنت تین دیدم مال ۴۰سال پیش درحد نو با۷میلیونم راضی نشد بفروشه وگرنه بر منکر خوب بودنشون لعنت_ما خودمون مرزنشینیم اینقد تفنگای مختلف دیدم ترکایی که وارد میشه ۹۰درصدشون بدرد نخور کارگاهیه والا اگه یه ترک پدر مادر پیدا میکردم میگرفتم مثل هوگلو_سارسیلماز_یلدیز فعلا با همین روسه حال میکنیم مطمعنا از یه تفنگ قدیمی اوراق بهتره والبته از ترکا