شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تك لول روس - mahdi - 2011-10-30 04:40 PM

سلام

عرض ادب و احترام خدمت مدیران این تالار و البته سایر سروران گرامی و همچنین تشکر زیاد من باب اطلاعات خوب دوستان...

اول خدمت آن عزیزی که 7/4/90 با یک سوال اینجا را افتتاح کرده است عارضم که قیمت تک لول روس سهمیه ای الان 300/1 است. می دانم خیلی دیر جواب داده ام ولی ببخشید دیگر... اصلا نبوده ام که بتوانم جواب دهم...!

دوم از مدیران تالار خواهشمندم که در صورت صلاحدید نام تالار را قدری وسیعتر کنند تا موضوعات متنوع تری مطرح شود. مثلا بنده که دو لول این سلاح را دارم نمی دانم باید اینجا نظر بگذارم یا خیر؟ به نظرم این تالار قابلیت بیشتری دارد جسارتا البته... چند پیشنهاد و البته صلاح را خودتان می دانید...
تک و دو لول روس
تک و دو لول بایکال
معرفی اسلحه های شکاری کارخانه بایکال ...
سلاحهای شکاری روسیه...
...
...

در اصل پیشنهاد بنده به مدیران انجمن این است که بر اساس همان روالی که در انجمن تفنگهای بادی و گازی جاری است، یک تغییر اساسی و بنیادین عملی شود و تالارها دسته بندی موضوعی شوند. یعنی بر اساس کارخانه یا کشور یک خانه تکانی کلی انجام شود. نگاهی به 25 موضوع ایجاد شده بفرمایید... به خوبی مشهود است که می توان با ایجاد چند تالار کلی، موضوعات را به سادگی جمعتر کرد. مسلما دوستان مدیر به مزایای این امر واقفید... جسارتا چند پیشنهاد ...
1- محصولات کارخانه بایکال(یا به طور کلی روس)
2- محصولات کارخانه آکار(یا به طور کلی ترک)
3- محصولات کارخانه نخجیر
4- محصولات کارخانه برتا
5- محصولات کارخانه برونینگ
البته تالارهای دیگر سر جای خود به قوت باقی می مانند و تازه واردینی مثل بنده از مطالب خوب و مهم آن قطعا استفاده خواهند کرد. مثلا همه مباحث مربوط به "6- انواع فشنگهای ساچمه زنی" را هم می توان در یک موضوع کلی دسته بندی کرد و اینکه موضوعات"7- مقایسه"، "8- مشاوره خرید" و "9- سایر مدلها" هم که در تفنگ بادی موجود است، لازمه این کار است البته خودتان در این امر اوستا هستید... با حساب کتاب من 25 تالار تبدیل به حدود 10 تا 13 تالار می شود.

یک بار دیگر از مدیران و بزرگواران سایت تشکر می کنم که این فضای خوب را با تلاش مخلصانه خویش فراهم می کنند و از خداوند صمیمانه می خواهم که اجرشان را جای دیگری حتما بدهد... و در پایان فقط یک نکته... اینکه امیدوارم به صورت کلی یک توجه و عنایت بیشتری از سوی مدیران انجمن شامل حال کلیت "تفنگهای شکاری(ساچمه زنی)" در فضای سایت شود.

با مهر و احترام

RE: تك لول روس - mahdi - 2011-11-09 06:56 PM

فقط جهت اطلاع دوستان و البته ویرایش قیمت نام تاپیک

واقعا قیمتها افت و خیز عجیبی دارد!

امروز قیمت تک لول بایکال را از بچه های سلاح پرسیدم... گفتند: 050/1 !!!

میگم آقا شما 10 روز پیش گفتی 300/1، حالا میگی 050/1؟!

میگه : همونجوری که 600 رفت تو پاچه شما !

دیگه نمی دونم باید بهش چی می گفتم!

RE: تك لول روس - Hunter - 2011-11-10 01:46 PM

دوست عزیز قیمت ان الان 850 است دولتی برای خود مغازه دار،ولی هر مغازه داری اصولا بین 100 تا 300 تومن روی تفنگ میگیرند و کسی هم به کسی نیست،حتی در بعضی از جاها تفنگ های دولتی را به قیمت ازاد فروختند که باهاشون برخورد شد و با برخی هم نشد!
ولی در کل قیمت هاش متغیره!

RE: تك لول روس - hamidhunter52 - 2011-11-10 02:03 PM

دوستان 1 سوال اگر جاش اینجا نیست بگید کجا تا به اونجا منتقل کنم
من 1 سال دیگه سربازیم تموم میشه میتونم از الان برای خرید تفنگ تکلول روس(کلا تفنگ شکاری) اقدام کنم یا حتما باید کارت پایان خدمت تو دستم باشه؟

RE: تك لول روس - Hunter - 2011-11-10 07:59 PM

رفیق به سربازی ربطی نداره،دانشجو باشی اشتغال به تحصیل و سربازم باشی از یگان نامه در حال خدمت میگیری و یا پایان خدمت!

RE: تك لول روس - hamidhunter52 - 2011-11-10 10:40 PM

(2011-11-10 07:59 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفیق به سربازی ربطی نداره،دانشجو باشی اشتغال به تحصیل و سربازم باشی از یگان نامه در حال خدمت میگیری و یا پایان خدمت!

دانشجویی که تموم شده 1 سالی
پایان خدمت هم که 1 سال دیگه میشه
اگه بشه نامه از یگان بگیرم که عالی میشه ممنون از راهنماییت
داداشی تک لول روس خوبه ؟میدونم خوبه ها من قصدم خرید نخجیر بود ولی دیدم همه میگن فایده نداره تک لول روس بگیری بهتره ؟ آیا اکار کیفیت خوبی نداره ؟ سوالاتم زیاده اگر دوستان مشکلی نداشته باشند میتونم به شکلی سوالات رو بپرسم که هر کس بعدا تاپیک رو خوند استفاده ببره و به جواب برسه و نیازی به سوال مجدد نباشه(اساتید اجازه بدن بحث رو شروع میکنم)Khansariha (8)

RE: تك لول روس - Hunter - 2011-11-11 12:09 AM

من الان دانشجوام و اسلحه دارم و سربازی هم نرفتم.
دوستم سربازه و تو سربازیش اقدام کرده و گرفته و حتی دبیران که سربازی ندارند،اونا هم میتونند بگیرند.
حتی بعد فارغ التحصیلی از دانشگاه هم تا شش ماه میتونی بگیری ولی بعد شش ماه از تاریخ فراغت تحصیل باید دفترچه اماده به خدمت داشته باشی تا بتونی بگیری،
خلاصش اینه که باید معافیت داشته باشی یا تحصیلی یا دبیری یا در حال خدمت و یاو...............
من تک لول ندارم ولی دولول روس تازگی گرفتم از راضی بودم،نسبت به نخجیر فوق العاده سبکتره با اینکه دولوله.
در مورد اکار هم الان دیگه دولتیش نیست ولی دولتی اکار ایرانی یا همون شاهین هست که به نظرم اگه ادم بخواد 2 تومن بده ایرانی بخره 500 میزاره روش روسشو میخره.
اکار تحت لیسانس AQA امریکاست ولی این جدیدا که دارن سهمیه ای میدن اسمش شاهینه ایران میزنه تحت لیسانس ترکیه!
در کل روس بهتره ،تو فروششم قیمتش بهتره.
[تصویر: jy1epbdcbs5kbigb9d7o.jpg][تصویر: wcohgs71jbpxrw2i3is.jpg]

RE: تك لول روس - hamidhunter52 - 2011-11-11 12:14 AM

مرسی ممنون
برای گرفتن سهمیه ای باید به کجا مراجعه کنم ؟
میشه تو پیام خصوصی برام بگی یا اگه آی دی یاهو داری برام بفرست اونجا ازت بپرسم ممنون

RE: تك لول روس - Hunter - 2011-11-11 12:17 AM

دوست عزیز اگه دقت کتی میبینی که بین نخجیر یک و تک روس 320 هزار تومان فرقشه ولی ازادش 1.3 ملیون تومن فرق داره،یعنی شما اینجا 300 تومن بیشتر پول میدی ولی برا فروش بعد سه سال و یا هر وقت دیگه 1.3 تومن سود میکنی.

و اکار ترکیه هم همینطور از روس 100 هزار تومن هم گرونتره ولی ازاد روس 1.5 ملیون گرونتره،علتش اینه که تفنگ بایکال روس کم گیر میاد باید بگردی و عجله هم نکنیKhansariha (8)

تو خرید اسلحه اصلا عجله نکن،چون وقتی خریدی تا سه سال مشتریش خودتی و اونوقت غصه خوردن سودی نداره.

من پسر عموم اکار خریده،3 تومن پارسال حالا شده 2 تومن و ازادشم شده 5 در حالیکه همش میگه چرا روس نخریدم!!!پس عجله نکن

RE: تك لول روس - craftsman - 2011-11-11 10:00 AM

برادراي عزيز وقتي به تفنگهاي آلماني-آمريكايي-چك وووو بقيه ابرقدرتهاي معروف اسلحه سازي دسترسي نداريم حداقلش يكي از بهترينها بيخ گوشمونه!
فقط روس!
فراموش نكنيد پرفروشترين و قابل اطمينان ترين اسلحه دنيا يعني اي كي 47 ساخت روسيه ست!!موزين ناگانت و دراگانوف هم ساخت همين سرزمين تزارها هست.
سادگي مكانيزمها در تجهيزات روسي دوام و قابليت اطمينان بسيار بالايي رو به شما هديه ميكنه درست مثل جيپ يا لندروور كه درسته ظاهر خوبي نداره اما تو بيايون هم خراب بشه با ابزار ساده قابل تعميره اما تصور كنيد يه لكسس تو جاده يهو خاموش بشه!!!اصلا نميتونيد دست بهش بزنيد از بس پيچيده ست !!براي شكار بايد تفنگ قابل اطمينان با خودتون ببريد نه تفنگ لوكس و زيبا و بي كيفيت!اما اگه ميخوايد بزنيدش به ديوار اتاقتون بريد سراغ تفنگ ساخت تركيه
در مورد مقايسه با دولول ترك:يه قطعه فلز شبيه چدن در بچه قنداق اين تفگها هست كه با خم كردن لوله چخماق رو مسلح ميكنه ديروز يه نمونه شو ديدم كه اين قطعه بي كيفيت كه داخل فريم آلومينيوميه شكست و تفنگ به همين راحتي تعطيل شد!!
حالا اون بدو آهو بدو !!!بايد بگرده ببينه ميتونه پيدا كنه از اون يا نه!
وقتي قطعات داخلي يه نمونه ديگه ار تفنگهاي ترك رو ديدم باور كنيد معتاداي كنار خيابون بهتر از اون ميتونن قطعه بسازن !!
يه نمونه از تفنگهاي ترك رو چن سال قبل-5- داشتم روكش كپ شبيه نقره بود اما بعضي جاهاش پوسته شده بود!!!