شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - smails - 2012-10-27 04:39 PM

دوستان من از یه تعمیر کار سلاح پرسیدم که می شه با تک لول روس که فول چوک هست چهارپاره و اسلاگ شلیک کرد که اونم جواب داد چهار پاره که هیچ مشکلی نداره اما اسلاگ شلیک نشه بهتره و در مواقع ضروری میشه شلیک کرد.نظر دوستان؟

RE: تک لول روس - ham - 2012-10-27 06:53 PM

تفنگای روسی کلا از استحکام و کیفیت فوق العاده ای برخوردارند.هنوزم اگه از شکارچی های قدیمی در مورد تکلول سوال کنی میگن فقط روس.البته تو ایران از تفنگای نامی تر مثل بروننینگ و برتا و ... زیاد استقبال نمیشه.(بخاطر قیمت بالا)

چارپاره که مطئنا هیچگونه ضرری برای تکلول روس نداره.اینو از تجربه دوستان میگم که بارها و بارها با این اسلحه چارپاره شلیک کردن.البته چارپاره استاندارد و نه دست پر غیر استاندارد.البته اگه مدام شکلیک نشه بهتره.
ولی اسلاگ فکر میکنم بدلیل فول چک بودن خطرناک باشه.البته شاید دوستانی باشن که اسلاگ هم شلیک کرده باشن و هیچ اتفاقی نیوفتاده باشه،ولی به مرورر زمان ممکنه اثرات خودشو برروی لول نشون بده.

RE: تک لول روس - homa - 2012-11-19 08:40 AM

با سلام و احترام ، از آنجا که دلها متمایل به این عزیز شده است دوستان مطلع در خصوص حدود قیمت آن اطلاع رسانی نمایند و راهنمایی در این مورد که آیا امکان خرید نو آن با توجه به محدودیتهای بازار وجود دارد یا خیر؟

RE: تک لول روس - peiman - 2012-11-19 12:26 PM

یکی از آشنا هامون به اسم حاجی میر جعفر یه تک لول بایکال داشت . البته خودش خیلی پیر شده و دیگه نمیره شکار ولی من یه بار اسلحه اش رفتم شکار . اسلحه اش قیافه نداره ولی اصلا لقه و یا جای زنگ زدگی هم روی لولش نبود . کیفیتش عالیه ولی بر و رو نداره و دست گرفتنش یه کم خجالت آوره. به همین دلیل من زیاد خوشم نمیاد. امسال تابستونی یه بایکال دولول کنار هم با قیمت مناسب برام پا داد ولی به دلیل زیبا نبودن نخریدمش. در عوض یه یه برتا sporter-dt 10 خریدم که دست گرفتنش باعث افتخاره. به هر حال ،....... قیمت سهمیه دولتیش تو سال 1391 یک میلیون هست ولی در بازار آزاد در حدود 2 میلیون قیمت داره.

RE: تک لول روس - arash1324 - 2012-11-19 12:45 PM

(2012-11-19 12:26 PM)peiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. در عوض یه یه برتا sporter-dt 10 خریدم که دست گرفتنش باعث افتخاره. به هر حال ،....... قیمت سهمیه دولتیش تو سال 1391 یک میلیون هست ولی در بازار آزاد در حدود 2 میلیون قیمت داره.
تك لول روس رو خيلي ها كه داشتند تعريف مي كنند پسر عمه خودم يه دونه تك روس داره كه البته قبلا از پدرم بود . همين رو ميدونم دست خالي از شكار برنگشتند .

دوست عزيز افتخار اون زماني هست كه با دست پر برگردي و الا يه چماق ، دست بگيري يه نوع سلاح هست واسه دفاع .
درسته كه يكي از برندهاي خوب هست ولي با وضعيت كنوني غير روس و ترك چيز ديگه اي نيست . 8ماه پيش يه دونه رمينگتون پنج تير اتومات به پستم خورد كه نخريدم و اشتباه كردم . قدرش رو بدون مباركت باشه Khansariha (8)

RE: تک لول روس - dabir - 2012-11-19 03:06 PM

دوستان اشتباه بنده را تکرار نکنید تک لول روس رو دادم و آکار گرفتم واقعاً از شکار همیشه با دست پر برمی گشتم بهترین انتخاب در تفنگهای تک لول تک لول روسهKhansariha (226)

RE: تک لول روس - siro - 2012-11-20 12:07 AM

تک لول اسلحه ی مورد علاقه ی من بوده و هست(حیف که به خاطر وضع درس تصمیم به فروختنش شد) تو سهمیه امسال که به هیچ وجه نبود اما در بازار آزاد یا حداقل بند عباس موجود هست و قیمتش هم فکر کنم دور و بر 3900 باید باشه چون تابستونی برج 6 3750 بود .تک لول های روس موجود در ایران معمولا دو نوع اند که شکارچی های قدیمی از نقش روی کپ اون ها رو از هم دیگه تمایز میدن اولی که مربوط به زمان اتحاد جمایر شوروی هستش معروفه به چاپ توله که روی کپ عکس توله داره و تقریبا از سال ساختشون 25 تا 30 سال میگذره که اگه تمیز نگه داشته شده باشه واقع اسلحه ی عالی است بسیار مستحکم و با کیفیت عالی که فک نمیکنم پرون داشته باشه یا حداقل من ندیدم و مال منم از همین نوع بود که هنوز هم در فراغش دارم خون میگریم خخخخ.طول اولش از نوع دوم حدود 10 سانت بیشتر هستش و دور زن یا اصطلاحا جمع زن تر هست با وزن بیشتر. چهار پاره و اسلاگ هم که دیگه خوراکشه و حداقل مال ما که موروثی چهارپاره عین نقل و نبات به خردش داده بودن هنوز هم مانند شیری میغرید.
نوع دوم که در بین شکارچیان به چاپ گل معروفها و روی کپ نقش گل داره ساخت سری جدید است و هنوز هم داره ساخته میشه و چند دوره ای هم جزو سهمیه بود.تفنگی سبک و مقاوم مرگ شکار های با پیاده روی بالا و الگوی پخش بسیار خوبی داره و چیزی من از نظر من مهمه اینکه با تیر های آشغال ایرانی رو هم خىلی خوب میزنه.اصولا با چهار پاره مشکلی نداره ولی به خاطر فول چوک بودن اسلاگ یکم باید کم تر درش استفاده بشه.
ارادتمندیم

RE: تک لول روس - ab-ba - 2012-11-21 08:06 PM

سلام دوستان من خواستم یه تک لول روس بگیرم ولی لولش یکم لقی داشت ایا این مورد درست شدنی است یا نه
راستی قیمت یه تکلول روس چنده ونو یا در حد نو از کجا بگیریم

RE: تک لول روس - novincar - 2012-11-28 04:15 PM

دیروز یه تک لول روس دیدم اکبند بود اخرش 4 میلیون میداد

RE: تک لول روس - zaf - 2012-11-28 06:34 PM

دوست عزیز تو خرید تکلول روس شک نکن من خودم نو شو 3 ساله دارم واقعا معرکه هست
اما کمی صبر کن شاید قیمت ها بشکنهKhansariha (256)