شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - rezashirali - 2012-08-30 12:43 PM

با توجه به فول چوک بودن و در حقیقت تنگ تر بودن سر لوله نسبت به سایر سایزهای چوک تعجب می کنم چطور شلیک چهار پاره و اسلاگ واسه این تفنگ مشکلی ایجاد نمیکنه. واسه سایر تفنگ ها چی؟ مثلا نخجیر یک یا تک لول دو عقاب.

RE: تک لول روس - dieselpower - 2012-08-30 02:01 PM

هادی جان این اطلاعات‌ رو از کجا آوردی منبع رو بگو ما هم فیض ببریم دیگه چوک اول و وسط لوله از کجا اومده و کجای دنیا چوک فول مال چهار پارست و از کی تا حالا ارتش بایکال تقلبی وارد میکنه. مدل تا مدل فرق داره کارخونه صد جور مدل مختلف میزنه اما تقلبی!!!!!!! قربون دستت بگو این اطلاعات‌ از کجا آوردی با این حساب من هیچی از تفنگ نمیدونم باید از خواب غفلت بیدار شم

RE: تک لول روس - radreza - 2012-09-01 12:06 PM

kaysunعزیز من در عین احترام زیادی که برای شما قایلم حرف اقا هادی رو قبول دارم چون تجربه این تک لولهای چاپ توله اصل قدیمی رو دارم البته با مشابه اون که توسط افراد عامی اشتباه میشه زمین تا اسمون توفیر داره
من کاری به اینکه چوک اون چه سایزی هست ندارم ولی همین قدر میدونم تجربه از علم بالاتره و این تفنگ در زمانی ساخته شده که شاید خیلی ها طبق تجربه ای که از سر پر داشتند برا تک گلوله و چهار پاره خریدند نه ساچمه ریز و تا الان هم حداقل 35 سال بدون ایراد رفتن شکار چهارپا و رو سفید برگشتن.

RE: تک لول روس - choliche - 2012-09-01 12:59 PM

دوستان تازه کار مطمئن باشید تفنگ فول چوک برای چارپاره زدن نیست جان خود را به خطر نیدازید کمتریت ضررش از بین رفتن چوک تفنگتان است عقله خود را ملاک قرار بدهید مثلا اگر بخواهیم یک جوراب بچه را به پای یک آدم بزرگ بکنیم چه رخ میدهد مسلما جوراب پاره میشود ببخشید که چنین مثالی میزنم هدف حفظ جان شماست و کی گفته که تک لول برای چارپاره زدن ساخته شده اگر چنین است که دوست عزیزمان میگوید هنگام شکار باید چندتا تفنگ به همراه خود ببریم و این چاپ فلان عکس و اینا هم دروغی بیش نیست هر کارخانه ای برای زیبا تر شدن تفنگهای خود روی آنها حکاکی میکند یه بار پرنده یه بار چرنده و در مورد کیفیت آیا ژیان 40سال پیش با زانتیا که هردو سات یک کار ختنه هستن از لحاظ کیفیت یکی هستند ون ژیان قدیمی تر است مشکل ما این است که از روی ظاهر میخواهیم باطن را قضاوت کنیم یا حق

RE: تک لول روس - smails - 2012-09-01 01:58 PM

دوستان من در بعضی از تاپیک ها دیدم که دوستان گفته بودند که با تک لول روس هر نوع فشنگی حتی اسلاگ میشه شلیک کرد اما دوستان من هر تک لول روسی رو دیدم فول چوک بوده و قانونا نمی شه با تفنگ فول چوک چهارپاره و اسلاگ شلیک کرد.کسی از دوستان تابه حال با این تک لول های روس اسلاگ شلیک کرده یا نه اخه دایی ما یه دونشو داره اما چهارپاره هم با اون شلیک نمی کنه چه برسه به اسلاگ.دوستان معذرت از پر حرفی من.

RE: تک لول روس - ESI - 2012-09-01 03:20 PM

دوستان و اساتيد محترم اينكه همه اين چاپ توله و.......مال كارخانه بايكال هست درسته يا نه هر كدوم يك كارخونه داره؟

RE: تک لول روس - honi - 2012-09-02 01:28 AM

بالاخره میشه با این تفنگ اسلاگ و چارپاره شلیک کرد یانه؟!!!!!!!!!

RE: تک لول روس - aminsh - 2012-09-02 10:27 PM

(2012-09-02 01:28 AM)honi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره میشه با این تفنگ اسلاگ و چارپاره شلیک کرد یانه؟!!!!!!!!!
بنده خودم چندين سال با اين تفنگ كار كردم (البته مدل قديمي نا اين سهميه ها)و تا دلتون بخواد تك گلوله و چارپاره باش شليك كردم .مطمئن باشيد هيچ ايرادي پيدا نميكنه و اگه نشه با اين اسلحه تك گلوله شليك كرد پس با چي ميشه ؟؟ حتما نخجير او2 !!!! كلا شكارچي هاي قديمي ميدونن كه دوام وكارايي سلاح هاي روس خيلي زياده چون اسلحه هايي مي سازن كه در شرايط سخت روسيه كارايي داشته باشه و در هر شرايطي جواب ميده
شما به قطر لوله اين اسلحه را با بقيه مقايسه كن متوجه ميشي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تک لول روس - حسین - 2012-10-26 11:16 PM

سلام دوستان من میخوام یه تک لول روس بخرم و تهران نیز ساکن هستم به صورت سهمیه ای!
البته شیرینی فروشنده به صورت تپل محفوظ می باشد لطفا اگه جایی سراغ دارید اعلام کنید با تشکرKhansariha (8)

RE: تک لول روس - hooman63 - 2012-10-27 01:17 AM

اسلحه روس دیگه وارد نمیشه که سهمیه داشته باشه هر چی هست آزاده که تو فروشگاه ها هست دوست عزیزKhansariha (8)