شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 56 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 56 (/showthread.php?tid=510)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

معرفی دیانا 56 - M.H.ABBASSI - 2016-06-01 09:26 PM

[تصویر: cf2ce77b67aa27633d58651b09ffe651.jpg]
نمودار كرنوگرافي ديانا٥٦
٤٠شات ساچمه باراكودا ٨/٦٤ گرين

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 56 - mehdijoon - 2016-10-07 08:08 PM

سلام
دوستان،اگر از نوک لوله فوت کنیم،در حالپ غیر مسلح،باید کیپ باشه،یا صدای نشتی هوا طبیعیه،بخاطر مازل تفنگ
ممنون از پاسخ دهنده
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 56 - andytanha - 2016-10-07 09:45 PM

(2016-10-07 08:08 PM)mehdijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان،اگر از نوک لوله فوت کنیم،در حالپ غیر مسلح،باید کیپ باشه،یا صدای نشتی هوا طبیعیه،بخاطر مازل تفنگ
ممنون از پاسخ دهنده
Khansariha (8)

سلام
اگه نشتی از سر لوله باشه مورد نداره اگه از سیلنر نشتی میده باید واشر 3 گل و اگهاون سالم بود چرم سر پیستون رو عوض کنید

RE: معرفی دیانا 56 - Rezzaa - 2016-12-09 05:27 PM

سلام بر همگی...56 تفنگی بینظر...با این تفنگ گروپهای متحیر کننده ای در فواصل 50 60 70 متر میتوانید داشته باشید...البته در انتخاب دوربین دقت و هزینه کنید..

معرفی دیانا 56 - M.H.ABBASSI - 2016-12-13 06:35 PM

ديانا٥٦

[PISTOL]فشمي
(2016-12-13 06:35 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Diana 56 in 25 m

[PISTOL]فشمي

[تصویر: 1aa6fe9e11afe524698c1b0564beeddb.jpg]

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 56 - garshasb - 2016-12-13 11:49 PM

مرحبا مهندس
اون سوراخی که زیر گروپ 25 متر هست ایا جای ساچمه هستش؟
اگر نباشد هردو گروپ بسیار عالی شده. از انصاف هم نگذریم شما خیلی روی شلیک با تفنگتون مهارت کسب کردید. بعید میدونم کس دیگری بتونه با 56 به این دقت تیراندازی کنه.
ارادتKhansariha (8)

معرفی دیانا 56 - M.H.ABBASSI - 2016-12-16 08:03 PM

(2016-12-13 11:49 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرحبا مهندس
اون سوراخی که زیر گروپ 25 متر هست ایا جای ساچمه هستش؟
اگر نباشد هردو گروپ بسیار عالی شده. از انصاف هم نگذریم شما خیلی روی شلیک با تفنگتون مهارت کسب کردید. بعید میدونم کس دیگری بتونه با 56 به این دقت تیراندازی کنه.
ارادتKhansariha (8)

ممنونم
اون حفره كه جهت برخوردش متفاوته تارگت بوده براي هردو گروپ !
باد گروپ ٥٠متري روخراب كرد

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 56 - arashx - 2016-12-24 12:07 PM

با عرض سلام و خسته نباشید.
دیانا ۵۶ تفنگ بسیار مناسبی هستش. من وقتی میخواستم تفنگ بخرم بین خرید پی سی پی و دیانا ۵۶ شک داشتم. هنوز هم بعضی وقت ها میگم که کاش دیانا میخریدم.
این تفنگ به نظر من زیبا ترین تفنگی هست که تا به حال دیدم. قنداقش هم هیچ جایی برای انتقاد نمیذاره.
برای اون افرادی که دقت بالایی میخوان و در عین حال نمیخوان که با مشکلات پی سی پی که مهم ترین اون شارژ کردن هست دست و پنجه نرم کنن. دیانا ۵۶ انتخاب مناسبی هست.
دیانا ۵۶ برای ش...هایی در سطح کبوتر مناسب هست اون هم تا فاصله ی ۴۰ متری.
وزن اسلحه بسیار مناسب هست (۵.۱ کیلو گرم). خیلی ها میگن باید بدن سازی بری برای حمل کردنش ولی من میگم حمل کردنش کار بدن سازی رو انجام میده. Khansariha (115)
از شوخی گذشته وزن بالای این تفنگ باعث میشه ضربه ی شلیک کمتر تفنگ رو به عقب بفرسته که خودش باعث میشه دوربین کمتر ضربه ببینه (در یک تفنگ معمولی دوربین ۳۰٪ وزن تفنگ رو تشکیل میده ولی توی این تفنگ تنها ۱۵٪ وزن رو به خودش اختصاص میده). کل این مبحث این رو میگه که دوربین اگر درست نسب بشه دیگه تکون نمیخوره و تنظیمش هم خیلی دیر به هم میریزه.
با این همه حال هنگام خرید این تفنگ باید در حدود یک میلیون تومن خرج دوربینش کنین که تحمل ضربه رو داشته باشه ولی خوبیش این هست که عمر مفید دوربین گرونتون حداقل ده سال هست.
به نظر من دوربین اول ۳-۹ ۴۰ بعد ۴-۱۶ ۵۰ مناسب هست. زوم بیشتر اصلا کارایی ندارد. دقت کنید که لنز شیعی بزرگ باشد که هم بازه ی دید بالا باشه هم جمع آوری
نور بیشتر بشه.
قیمت این تفنگ نهایتا با پی سی پی های کرال و هاتسان مشابه هست ولی خرج ثانویه ندارد (اورینگ - پر کردن کپسول و غیره)

RE: معرفی دیانا 56 - AXA - 2017-01-01 11:57 PM

سلام به همگی،چندروزپیش اتفاقی یه۵۶ در حدنو گیرم افتاد قیمتش هم عالی بود،واشر ۳ گل نو انداختم واقعا فکر نمیکردم اینقدر گروپ عالی بده واقعادرکنار پی سی پی کم نمیاره،فعلا تو این چند روز بقیه تفنگ هارو فرستاده مرخصی.شنیده بودم،ولی تست نکرده بودم،خلاصه که خودش تودلم جا کرد.دوستان کسی وایرخ ۸۰ درکنار۵۶ داره، میخوام وایرخ بگیرم شاید اشتباه باشه.ممنون

RE: معرفی دیانا 56 - garshasb - 2017-01-02 09:32 AM

(2017-01-01 11:57 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی،چندروزپیش اتفاقی یه۵۶ در حدنو گیرم افتاد قیمتش هم عالی بود،واشر ۳ گل نو انداختم واقعا فکر نمیکردم اینقدر گروپ عالی بده واقعادرکنار پی سی پی کم نمیاره،فعلا تو این چند روز بقیه تفنگ هارو فرستاده مرخصی.شنیده بودم،ولی تست نکرده بودم،خلاصه که خودش تودلم جا کرد.دوستان کسی وایرخ ۸۰ درکنار۵۶ داره، میخوام وایرخ بگیرم شاید اشتباه باشه.ممنون

سلام
مدلهای 56 و 54 هردو برای تیرانداز تقریبا بی لگد هستند. با اینکه مکانیزم فنری دارند شما هیچ لگدی را حس نمیکنید. اما اگر برای تمرین گلوله زن با فنری کار میکنید خوبه تفنگی مثل وایرخ 80 یا دیانا 52 داشته باشید. در غیر اینصورت وقتی دیانا 56 دارید احتیاجی به تفنگ مکملی ندارید. چون هم دقیق هستش هم قوی.
ارادت