شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp (/showthread.php?tid=480)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - masoudsara - 2011-07-02 03:51 PM

نمیدونم دوستان چه اصراری دارید که از نیتروژن استفاده کنید؟ نمیدونم مگه استفاده از هوا چه عیبی داره؟ چرا ماها دوست داریم لقمه رو دور سرمون بگردونیم؟ هنوز تجهیزات پر کردن کپسول با هوای معمولی با این فشار ، انگشت شماره اونوقت نیتروژن رو میارین وسط؟ بعضیها از تمییزیه ازت میگن،اینکه کپسول تمییز میمونه و خوب کار میکنه مگه میخوایم تفنگامونو با خودمون ببریم تو گور ؟ دوستان رو کپسولاتونو بخونید ...... نوشته use dry air only تفنگ هم مثل همه وسایل دیگه ساعت کار داره اون کپسول ساعت کار داره تموم که بشه باید تعویض بشه مگه قراره تا آخر دنیا کار کنه؟ میخواین قدرت بیشتر بگیرین ؟ (که تازه اونم بعیده) مگه تونستین از حداکثر قدرت pcp هاتون استفاده کنید که بازم طالب افزایش اون هستید؟ ماها یکساله pcp رسیده دستمون اونی که ساخته 30 سال پیش از هوا استفاده میکرده تجربه ها و افکار ماها رو هم قبل از اینکه بعضیامون حتی بدنیا بیایم انجام دادن مدل جدید ساختن ، اختراع کردن ، بازاریابی کردن و این راه هایی رو که ما راجع بهش بحث میکنیم رفتن تموم شده..... چرا برای کاری که انجام شده و به نتیجه رسیده میخواین پول و فقط صرف کنید؟ خب این وقت و انرژی رو بزارین برای چیزی که نیازه و هنوز کسی دنبالش نرفته .

موفق باشید همگی

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - amin35190 - 2011-07-02 04:19 PM

بچه ها نیتروژن بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه نکنین عیبه یهو انفجار اتمی صورت میگیره هاااااااااااااااااااااااااااااااااا اونوقت تمام شهرتونو شکارو کباب زغال میکنینKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - عبدالرحمن - 2011-07-02 04:24 PM

مسعود جان ما از سر ناچاری میخایم ازت بزنیم چون دستگاه پرکردن هوای معمولی رو اینجا نداره داداش Khansariha (214)

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - david - 2011-07-02 04:58 PM

به نظر من عبدالرحمن جان از خیر اوانیکس بگذر ازت به خاطر بزرگ تر بودن مولکول هایش باعث افت شتاب و خراب شدن اورینگ تفنگ پی سی پی میشود شما دوست من یک تفنگی بگیر که با تلمبه به راحتی باد شود Khansariha (8)

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - masoudsara - 2011-07-02 05:02 PM

(2011-07-02 04:24 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود جان ما از سر ناچاری میخایم ازت بزنیم چون دستگاه پرکردن هوای معمولی رو اینجا نداره داداش Khansariha (214)

عبدالرحمن عزیز یعنی شهر شما کمپرسورهای نیتروژن هست که تا 200 بار کپسولتونو پر کنه؟ خب اگه انتخاب دیگه ای ندارید که دیگه چه بحثیه ؟

موفق باشید

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - عبدالرحمن - 2011-07-02 08:17 PM

نه کمپرسورش نیست ولی تحویل میگیرن و میبرن یه شهر دیگه پر میکنن میارن .. که امروز رفتم پرسیم گفتن که فقط ازت میتونیم بزنیم و هوا رو اصلا نمیدونیم چی هست .. حتی رفتم اتشنشانی گفت دستگاه نداریم .. موندم چطور شارژش کنم عشق مانستر هم گرفتتم .. فکر کنم اخرش برم همون کندر رو بخرم ..

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-07-02 08:55 PM

برادر کندور رو هم بالاخره باید با کپسول شارژ کنی
امین خان اونکه میترکه انفجار اتمی میده هیدروژنه نازنین نه نیتروژن

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - عبدالرحمن - 2011-07-02 09:21 PM

سلام سهیل جان .. این ازت گاز مایعه ؟Khansariha (8)

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - david - 2011-07-02 11:11 PM

ملکول ازت بزرگتر پس سنگین تر برای کسی که حساس به شتاب ساچمه باشد به نظر من چند متر بر ثانیه هم برایش اهمیت دارد

RE: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp - david - 2011-07-03 01:06 AM

در ضمن اگر نیتروژن خیلی خوب بود برای pcp روش نمی نوشت استفاده از هوای خشک(بدون رطوبت) مینوشت نیتروژن استفاده کنید.خودم تست کردم با ازت شتاب ساچمه کم شد