شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن (/showthread.php?tid=48)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - sari - 2014-01-22 09:12 PM

گروپ که افتضاحه....
فراموش کردم بگم،،دوربین سنترپوینت 32*9-3

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - DAGGER - 2014-01-22 09:21 PM

(2014-01-22 09:12 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ که افتضاحه....
دوست عزيزKhansariha (8) جناب sari
حتي اگر بدترين پرومگنوم بازار رو هم بگيريد چه با مگسك و چه با دوربين نبايد اينقدر گروپ در 15 متر باز باشد
و من احتمال خطاي ساچمه را در اين مورد كمترين حد ميدانم و بيشتر بايد به تفنگ و دوربين شك كرد!

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - sari - 2014-01-22 09:45 PM

ممنون آقابهروز Khansariha (8)

منم تعجب کردم که چرا تو 15 متری اینقدر بد زد...ان شاالله سر فرصت یه بار دیگه گروپ میگیرم.
باد زیادی هم نمی وزید...البته فکر نکنم باد هم در این فاصله تاثیر زیادی داشته باشه.

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - ghavidel98 - 2014-01-22 10:15 PM

سلام به دوستان و اساتید محترم. اسلحه دیانا 52 کالیبر 5.5 که دوشنبه با راهنمایی یکی از بزرگواران این سایت خریداری شده .
فاصله 45 متر
هدف در قوطی پرومگنوم
ساچمه ts-22
با مگسک
[تصویر: 13904159132.jpg]
[تصویر: 13904165131.jpg]

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - serussam - 2014-01-22 10:26 PM

(2014-01-22 09:45 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تعجب کردم که چرا تو 15 متری اینقدر بد زد...ان شاالله سر فرصت یه بار دیگه گروپ میگیرم.
باد زیادی هم نمی وزید...البته فکر نکنم باد هم در این فاصله تاثیر زیادی داشته باشه.
احتمال زیاد از ساچمه منم ساچمه دیابلو سرتحت 5.5 رو دیانا 54 تو فاصله 10 متر تست کردم گروپ میده در حد سیب زمینی!در صورتی که همون ساچمه با دیانا 24 7.5 ژولی عالی جواب میداد.کلا فکر کنم ساچمه هایی که شل جا برن برای تفنگ های قوی خوب جواب نمیدنKhansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - masih.hunter - 2014-01-23 01:46 AM

دوستان گروپ گویا هست فقط یکی از تیرها کمی خطا رفت که اونهم احتمال میدم دامنه ساچمه اسیب دیده بود .

ساپورت دوپایه هریس و دوربینhawke sidewinder 30 tactical

[تصویر: 13904287771.jpg]

[تصویر: 13904287772.jpg]

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - KRALMAGNUM - 2014-01-23 08:21 AM

(2014-01-22 09:45 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من احتمال میدم اسلحتو چاق نکردی.تویه زمستون قبل از هر بار گروپ گیری 5 تا 10 تیر همین جوری اینور و اونور بنداز تا اسلحه گرم شه تا گروپ یکسان بده.حتی تویه گلوله زنم این مسئله تاثیر داره.

یا علی

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - Marksman - 2014-01-23 11:11 AM

(2014-01-22 09:12 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ که افتضاحه....

ساری جان این گروپ برای 48/52 اصلا قابل قبول نیست.دلایل زیادی می تونه داشته باشه.به نظر من هم ساچمه دلیل این قضیه نیست.
اول از همه دوربین رو باز کنید و با مگسک یه گروپ بگیرید.هم با همون ساچمه ها هم با یه ساچمه دیگه.ببینید نتیجه چی می شه.اگر تجمع تیرها خوب بود مسلما دوربین و مخصوصا پایه باید مورد بازدید قرار بگیرن.
اگر باز هم این جوری بود مشکل از تفنگه.این مشکل میتونه از خرابی مازل تا واشر سه گل و حتی واشر پیستون متفاوت باشه که باید عیب یابی بشن.
البته وضعیت ساپورت هم خیلی بی تاثیر نیست هر چند حتی اگر سردست می زدید با 48/52 در 15 متری در صورت سلامت تفنگ و دوربین گروپ نباید این جور بشه.Khansariha (8)
(2014-01-23 08:21 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من احتمال میدم اسلحتو چاق نکردی.تویه زمستون قبل از هر بار گروپ گیری 5 تا 10 تیر همین جوری اینور و اونور بنداز تا اسلحه گرم شه تا گروپ یکسان بده.حتی تویه گلوله زنم این مسئله تاثیر داره.

یا علی
حرف شما درسته ولی نه در این مقیاس.مثلا اگر تفنگ سالم باشه در صورت سرد بودن در این فاصله نهایتا گروپش یکی دو سانت بازتر می شه.Khansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - sari - 2014-01-23 11:31 AM

ممنون از اظهار لطف دوستان.............ان شاالله سر فرصت بررسی میکنم.یاعلی

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - arash1324 - 2014-01-23 11:40 AM

(2014-01-23 11:11 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری جان این گروپ برای 48/52 اصلا قابل قبول نیست.دلایل زیادی می تونه داشته باشه.به نظر من هم ساچمه دلیل این قضیه نیست.

سلام دكتر جان درخصوص گروپ دوست عزيمون ساري

يه بار با يكي از دوستان ساچمه هاي پرومگنوم رو وزن كرديم و هم وزن ها رو يه جا قرار دادم كه حتي همون ها هم رفتارشون با هم فرق داشت . من در درجه اول مشكل از ساچمه ها مي دونم . در گام بعدي شرايط و نحوه گروپ گيري
به دوستمون ساري پيشنهاد مي كنم از ساچمه ديگري در شرايط يكسان گروپ گيري نمايند تا موضوع بهتر بررسي گردد .