شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر سلاح (/forumdisplay.php?fid=99)
+---- موضوع: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین (/showthread.php?tid=445)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - Shooter - 2011-07-16 09:10 PM

(2011-07-16 10:50 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

دیروز اسلحه رو که برداشتم و اماده کردم برای تیراندازی دیدم فشار کیج 50 بارو نشون میده خیلی تعجب کردم وقتی امدم شارژ کنم دیدم از اسلحه داره

هوا خارج میشه خوب نشد تیراندازی کنم امدم خونه اسلحه رو خیلی خیلی ارم باز کردم چون دوست ندارم جای اچار روی سلاح بیفته جوری که اگه خش و جای

اچار پیدا باشه اسلحه رو میفروشم خوب یکم روی این مورد حساسم . خوب زیر اسلحه و انتها سیلندر روی بدن اصلی دوتا پیچ الن مغزی بود اون دو پیچ

رو باز کردم و مخزنرو خارج کردم یکم خمیرریش زدم تا متوجه شدم از انتهای سیلندر هوا خارج میشه خوب هوای سیلندرو با فشار دادن یکباره سوزن والو مخزن

خارج کردم و بعد با نگهداشن خود سیلندر و 1 اچار والو رو باز کردم و اورینگ خراب شده رو با اورینگ سیلیکنی تعویض کردم اینم تصویر

فکر میکنم خیلی برای اقا جاوید وسعید جان مفید باشه جاوید جان توجه کن چه والو ساده ای هستش . به عکس شماره 3 توجه کنید

اورینگ خراب شده داخل این شیار نصب میشه . دلیل خراب شدندش فشار زیاد بود نباید فشار مخزن رو بالاتر از 200 بار برد که من به اشتباه همیشه

فشار رو روی 230 میبردم
سپاس فراوان مسیح جان...Khansariha (8) من الان این پست رو دیدم...

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - persiankiller - 2011-07-16 11:33 PM

دوستان من برای گوهرم فنر جدید خریدم میخوام ببینم چطوری باید جاش بندازم؟با زور دست ؟ممنون

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - craftsman - 2011-08-27 04:42 PM

دوستاني كه تفنگهاي ديانا دارن به اين گزينه هم فكر كنن
[تصویر: 102345343-260x260-0-0_U+T+G+UTG+Scope+Mo...fles+G.jpg]
اين پايه ها روي پايه فابريك تفنگ بسته ميشه و براي هر دسته از تفنگهاي ديانا يه مدل خاص طراحي شده مثلا مدل 34 براي تفنگهاي كمرشكن مثل 34-35- 350 طراحي شده ارتفاع قسمت عقب پايه مقداري بيشتر از قسمت جلوي پايه ست(حدود 1.5 الي5 ميليمتر)
قسمت جلوي پايه يه لبه داره كه به برجستگي جلوي پايه فابريك جفت ميشه و قسمت انتهاييش هم پيچ استپ داخلي داره يعني پايه از دو طرف مهار ميشه و مسئله سرخوردن پايه دوربين كلا منتفي ميشه!!و روي همين پايه مجددا حلقه هاي دوربين بسته ميشن و اگه از مدهاي پايه اي استفاده بشه كه پيچ وسط پايه بيرونه (يعني وقتي زير پايه رو نگاه ميكنيد نصف پيچ بيرون زده)ديگه كلا خيالتون از بابت جابجايي يا سرخوردن پايه دوربين راحت باشه
قيمت زيادي هم نداره كمتر از 20 دلار!تو سايت پيراميد هم كليپش هست قسمت ويديو
حلقه دوربين منظورم اين مدله
[تصویر: 04-07-11-02-UTG-Quick-Detachable-scope-m...ss-pin.jpg]
و اينم خود پايه كه به تفنگ وصل شده
[تصویر: 04-07-11-05-UTG-QD-scope-mounts-on-rifle.jpg]
البته اون حلقه كه عكسش هست چيز پيچيده اي نيست فقط خواستم بهتر توضيح داده باشم كه پيچ از زير دوربين ديده ميشه يعني چيKhansariha (8)

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - masih.hunter - 2011-08-27 07:04 PM

سلام به همگی اینم چنتا عکس از وایروخ 100 که مشگل خرابی اورینگ داشت
[تصویر: Image005.jpg]
[تصویر: Image007.jpg]
[تصویر: Image009.jpg]
[تصویر: Image008.jpg]
[تصویر: Image010.jpg]

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - amircpu - 2011-10-04 08:50 PM

سلام به همه استاد های انجمن
میتونین یک راه برای گرفتن لقی بین لوله ولوله پیستون تفنگ بادی به من بگین
لقیش خیلی نیست ولی من وسواس دارم
ممنون میشم

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - ALIANA-54-T06 - 2011-10-04 09:03 PM

(2011-10-04 08:50 PM)amircpu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه استاد های انجمن
میتونین یک راه برای گرفتن لقی بین لوله ولوله پیستون تفنگ بادی به من بگین
لقیش خیلی نیست ولی من وسواس دارم
ممنون میشم
دوست عزیز تاپیک راهنمایی برای تعمیر سلاح در جای دیگری هست (تاپیک زیر) در ضمن نوع تفنگ و عکس قسمت مربوطه هم اگر میتوانید قرار دهید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - عبدالرحمن - 2011-10-04 09:26 PM

من یکی دیگه با تیر بهم شلیک کنی حاظر نیستم تفنگم رو باز کنم .. رو جریان مانستر پدرم در اومد ...
دوستان یک سوال دوربینی که ریتایکلش پاره شده باشه ایا قابل تعمیر هست ؟

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - ALIANA-54-T06 - 2011-10-05 01:06 PM

(2011-10-04 09:26 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یکی دیگه با تیر بهم شلیک کنی حاظر نیستم تفنگم رو باز کنم .. رو جریان مانستر پدرم در اومد ...
دوستان یک سوال دوربینی که ریتایکلش پاره شده باشه ایا قابل تعمیر هست ؟
آره عبدالرحمن جان پارگی ریتایکل قابل تعمیر هست یا بصورت ساده با گذاشتن دو تارموئی (بعلاوه ساده) یا با تعویض حلقه شبکه ریتایکل از سوی تعمیرکارها Khansariha (214)
تعمیرات دوربین را به این تاپیک سر بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این تاپیک برای آموزش دادن هست اگر دوستان مطلب آموزشی و توضیحی برای دیگران دارند اینجا قرار بدهند ممنون میشویم
البته راهنمائی گرفتن برای تعمیرات چه تفنگ و چه دوربین در تاپیکهای دیگری هست . باز ممنون از دقت و توجه دوستان Khansariha (256)

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - Rabinhooood - 2011-12-31 05:27 PM

سلام به همه دوستان کسی میتونه راجب تعویض فنر سکوم 1250 راهنمایی کنه اخه پایه فنر با شادو فرق داره پیمی نیست پیچیه ایا با باز کردنش فنر میپره بیرون یا پایه فنر به اون پیچ قبل ماشه که روش یه سوراخ رزوه داره پیچ شده واسه راحتی کار pdfنقشه سلاحو میذارم

RE: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین - adelrenjer - 2012-04-17 10:17 PM

سلام کسی از مراحل باز کردن ar1000magnom عکس داره ممنون میشم بزارین؟Khansariha (367)