شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smartgun - 2012-06-10 11:43 AM

سلام دوستان ب شد من دیروز اونجا بودم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2012-06-10 03:18 PM

تشکر محمود جان صید خوبی بود .

اینهم صید قزل ما منطقه بازفت .

[تصویر: 13393286851.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - diyana56 - 2012-06-10 03:31 PM

مسيح جان صيدت عالي بود.از چه نوع طعمه اي استفاده كردي؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2012-06-10 03:35 PM

کرم خاکی خیلی عالی جواب میده .Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - diyana56 - 2012-06-10 04:20 PM

كرم خاكي اينجا هم خوب جواب ميده.مخصوصا رودخونه جاده هراز.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - prosniper - 2012-06-10 04:25 PM

رنگ و طعم بویله برای 15 خرداد تو این فصل چی خوبه؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohajr - 2012-06-10 09:37 PM

سلام به همه .
من میخواستم بدونم این چرخ پشه خوبه یا نه و اگه چیز بهتری تو همین قیمت هست به من بگید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-06-11 01:14 AM

دوست عزیز این چرخ داد میزنه که خوبه ولی مهم اینه من جایی ندیدمش مگر اینکه بخواهید کسی براتون بیاره.

کراسبو جان من مدت زیادی که زیاد کپور گیری نرفتم.قبلا که زیاد میرفتم این مواد جدید نبود.خودم بویله میزدم.دنگ فنگ داره ولی خوب جواب میگرفتم.ولی حالا با این مواد جدید قضیه فرق کرده.مشخصا بگو چه اسانسی؟دوستان زیادی دارم که کپور گیرهای حرفه ای هستند.یکیش استاد پارسی که رکورد کپور ایران دستشه .میتونم از اونا بدون دور زدنم اطلاعات دقیق بگیرم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohajr - 2012-06-11 08:10 AM

اره داداش یکی از فامیلامون اونجاس میخواهد بیاد .گفتم ببینم اگه چرخ خوبی هست که بگم بگیره و برام بیاره.
بعد من تا حالا با سیستم پشه کار نکردم این که میگم شمارهی 6 منظورشون چیه ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2012-06-11 08:54 AM

سلام مهاجر عزیز همونتور که صدرا عزیز هم گفت این یک چرخ عالیه اما توی ایران نیست و اگه بتونید بیارید عالیه.
کلآ چرخ بشه خیلی سادست و نیازی به صرف هزینه اضافی نداره چون کار اصلیش جمع کردن نخه و صرفآ صلیقه ای که چه جنس و طرح و رنگی داشته باشه.
من منظورتون رو از شماره دقیق نفهمیدم اما کلا در سیستم فلای چند نکته هست
1.چوبتون توان پرتاب صحیح چه سایز نخیرو داره مثلا از 1 تا 9#
2.از چه نخی میخواین استفاده کنید نخ 4 یا 6 یا......
در کل نخهای فلای بر حسب وزن و نوع شکل نخ و میزان فرو رفتن اونها در اب دسته بندی میشن
سیستم فلای علاقه مندان زیادی در دنیا داره و خیلی از ماهیان رو میشه با فلای گرفت مثل قزل الا . کپور. زرد پر .اردک ماهی .سالمون . سونگ. مارلین . شیربت . ماهی سفید و خیلی چیزای دیگه ولی مهمترین قسمتش اینه که پرتاب خوبی داشته باشین که با تمرین بدست میاد 2 از پشه مناسب استفاده کنید که معمولا پشرو شبیه حشرات موجود در منطقه انتخواب میکنند
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)