شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2012-06-09 12:48 PM

دروود !
دوستان بهترين بويله رو براي تابستان چي پيشنهاد مي كنيد ؟!‌ يه آموزش هم از طرز تهيه اش بزاريد !

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2012-06-09 12:53 PM

دوست من امروزه بویله با طعم و بوی زیادی تولید میشه و از شرکتهای مختلف
من در بهار و تابستان از بویله های رابین رد و تایگرناتس داینامیت استفاده کردم و خوب جواب گرفتم.
اما اگه خودتون میخواید بسازید بهتر از طعم های البالو و موز استفاده کنید و شیرینیشم زیاد کنید فقط اندازرو کوچیک بگیرید و مدت جوشوندن رو زیاد نکنید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - prosniper - 2012-06-09 01:25 PM

پیدا نکردم ممنون میشم
طرز بستن بویلرو کامل توضیح بدی
بویله بنید رو از کجا میشه تهیه کرد؟
بعد اینکه بویله دستساز بهتر جواب میده یا آماده؟
این تحریک که داخل بویله میریزند رو از کجا میشه تهیه کرد اسمش چیه؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-06-09 01:26 PM

هل بوی جان خودتو ناراحت نکن.همه جا همینه.بیا تهران ببین چه خبره.ارم و برکه امامزاده علی و دریاچه عسل
باشن تا صبح دولتشون بدمه.خدا شاهده 3 ماه از سال گذشته اونم فصل ماهیگیری هنوز نتونستم یه ماهگیری مشتی داشته باشم که هم کرمش بخوابه و هم خستگیم در بره.
شایان جان که ترکونده.بابا اینجور عکس نندازید ما هم دلمون میخواد
در مورد سوال دوستمون:عزیز همیشه باید بویله رو قبل از طعمه پاشی بخوابونی.علتشم اینه که کپور میاد هی مواد زیر و رو میکنه و گشت میزنه.اگر بویله رو بعد از طعمه پاشی بکاری ممکنه تو گشت زنیش به ریسه برخورد کنه و الفرار
ولی اگر قبل طعمه پاشیت باشه دیگه این احتمال برخورد کم هست
همیشه طعمه پاشی رو بصورت پره های یک بادبزن انجام بدید و بویله رو در انتهای مرکزی که این پره های بادبزن بهم میرسن قرار بدید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - diyana56 - 2012-06-09 01:47 PM

سلام خدمت ماهيگيران عزيز.يه خبر خوب براي اساتيد قزل گير.
از امروز مجوز براي درياچه امامزاده علي جاده هراز صادر ميشود.ثبت نام بصورت اينترنتي خواهد بود.
اينم آدرسش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-06-09 01:56 PM

نه امیر جان دزدیه محض هست.خبرای پشت پرده رو نداری

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - diyana56 - 2012-06-09 02:06 PM

على جون يه آمار از رفيقت كه تو محيط باني هست، بگير. ببين چه خبره؟
صحت داره يا نه  

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - prosniper - 2012-06-09 02:41 PM

بهتریم رنگ برای بویلخ توی این فصل برای 15 خرداد چیه؟
در خصوص امام زاده علی هم من زنگ زدم محیط زیست گفت هنوز بخش نامش نیومده

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarchiekabk - 2012-06-10 02:20 AM

با سلام خدمت ماهیگیران عزیز با اجازتون برا شروع یه عکس میزارم که تو سد ساوه صیدش کردم و وزنشم 5.700[تصویر: 63o27z77994dcke36h12.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2012-06-10 08:06 AM

سلام
کرسبوی عزیز من از این اسانسها استفاده کردم البته رابین رد رو و از بویله رابین رد هم استفاده کردم به همراهش چیزه خوبیه و خیلی در جذب ماهی موثره اما چند وقت پیش یکی از دوستان یک بسته طعمه میدانی اوارد که المانی بود اما اسم شرکتش یادم نیست برای طعمه پاشی استفاده کردیم بینظیر بود توی یک دریاچه فقط جایی که ما قلاب انداختیم ماهی به قلاب میزد بقیه داشتن مارو فقط نگاه میکردن و واسه خودم خیلی جالب بود.
به نظرم طعمه میدانی میتونه بهتر جواب بده تا اسانسها البته این نظر شخصیه منه
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)