شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2012-05-30 08:53 PM

از دوستان کسی میدونه سد لار امسال کی باز میشه؟
چه روزایی میشه بری ماهیگری؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-05-30 09:17 PM

لوکال جان صحبتش هست از امسال به مدت 5 سال ممنوع بشه.احتمالشم خیلی زیاده

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2012-05-30 10:43 PM

وای چه خبر بدی
اونجا ماهیگری خیلی حال میده
اصل ماهی اونجاست
رودخانه چالوس و هراز که ممنون نمیشه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-05-30 11:03 PM

نه اونجاها به قوت خودش باقیه.حتی شاید قسمت آب اسک هراز رو هم آزاد کنن

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2012-06-02 02:54 PM

اینهم نتیجه تلاش یکروز من در منطقه بازفت البته تعدادی دیگه هم بود که متاسفانه .....[تصویر: 13386360851.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aghajoon - 2012-06-02 05:44 PM

(2012-06-02 04:23 PM)soheil5tir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به چه ماهی هایی
آقا مسیح یه پا ماهیگیر شدی
طعمه چی استفاده کردی؟
من متوجه سیستم استفاده شده نشدمKhansariha (214) آخه چوب اسپینینگ توی عکسه و چرخ پشه!!!!!!

راستی جاتون خالی من جمعه رفتم زاینده رود 2تا قزل 1.5 کیلویی حاصل کار صبح تا ظهر شد متاسفانه دوستان اجازه ندادن عکس بگیرم بلافاصله خورده شدنKhansariha (290)
با لانسه شماره 3 خال قرمز گرفتمشون

میشه بگی چه حدودی از زاینده رود ؟ من جند ماه پیش طرفای هره و سامون بودم و عمق آب خیلی کم بود ، یه موقع دیدم داره صدای انفجار میاد !!!!!!!! و بعدش دیدم که بعله ، جوانهای اون اطراف با دینامیت افتادند به جون رودخونه ، وقتی هم ما را دیدند تازه شاکی هم شدند که شما اینجا چی میخواهید ؟، میگفتند این رودخونه خودمونه و هر طوری که دلمون بخواد ماهی میگیریم !!!!

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2012-06-02 11:25 PM

بله سهیل جان دقیقا" همینطوره ولی چرخای دیگه بکار بود و چرخ کم همراهمون بود دلیلش اینه .طعمه کرم بود اخوی . Khansariha (8)
این عکس تخطی از قانون بنده هستش خخخخخخخ که برادران زحمتکش محیطبان طبق قانون با بنده برخورد کردن .Khansariha (8)یکی از قزلها چیزی در حدود 1.300 کیلو گرم وزن داشت .

[تصویر: 13386675371.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2012-06-03 05:28 PM

دروود !
دوستان بنده نیاز به راهنمائی فوری دارم واسه خرید چرخ واسه کپورهای معمولی و متوسط با قیمت مناسب و کارایی خوب ( هرچی ارزان تر بهتر ) واسه یه آماتور میخوام و تازه میخواد کارش رو شروع کنه ، با توجه به تجاربی که دوستان دارند ممنون میشم یک راهنمائی فوری بکنید ، امشب قصد خرید داره فردا قصد ماهیگیری با بنده !
پیشاپیش ممنون !

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2012-06-04 12:37 AM

سلام

صید شده منطقه صادق اباد شهرکرد .

خدمت شما .

[تصویر: 13387575351.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - AIRKING - 2012-06-04 08:24 AM

مسیح وجدانا اینا رو با قلاب میگیری با با تور . خخخخخخخخخخخخخخ

نه جون جلال راستش بگو خخخخخخخخخخخخخخخ

Khansariha (219)Khansariha (219) شوخی کردم خخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (256)