شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Cayalouss.The.Removal - 2012-02-14 10:23 PM

دوستان عزیزم سلام.....شما تایگرناتس سراغ دارین کجا پیدا میشه؟نمیدونم میدونین یا نه اما یه طعمه شیرینه واسه کپور که هرچی تو آب میمونه بهتر پف میکنه و شیریینشم بهتر میشه......همونطور که میدونین کپور عاشقه شیرینیه و بهتر از مزه های دیگه درکش میکنه......حتی ما تو مزارع پرورشی هم از این حربه واسه افزایش ضریب تبدیل استفاده میکنیم.....یبار یه آشنایان از مالزی واسم اورد فوق العاده جواب داد....کپورای درشتو از اعماق آب میکشوند به طرف خودش.....اگه کسی سراغ داره ممنون میشم یه اطلاع رسانی کنه....
.
.
.
.
.
پرچم ایرانیان تا ابد بالاست.......!Khansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-02-14 10:37 PM

دادا فروشگاه کلدون داره.پاساژ پروانه تهران.روبروی ساختمان پلاسکو تهران

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2012-02-14 10:44 PM

مقداروقیمتش چطوریاست صدرا جان؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2012-02-15 12:05 AM

دادا من خیلی اهل کپور گیری نیستم.ولی به چشم در اولین فرصت که رفتم میپرسم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2012-02-15 09:55 AM

سلام
حق با عرفان جانه تایگرناتس یک تعمه بسیار خوب برای کپوره که جدیدن در ایران هم پیدا میشه و قبل از استفاده باید خیس بخوره دادا عرفان منم ازین تعمه که یکی از دوستان برام اورد استفاده کردم و عالی بود بعد تموم کردنش سعی کردم یه چیزه مشابهش رو امتحان کنم و بجاش از گندمک یا همون کندمهای پف کرده که شیرین شدن استفاده کردم که اینم خیلی خوب بود ولی برای کارایی بهتر خوبه با مخلوطی از این تعمه اول تعمه پاشی بشه و بعد از جمع شدن ماهیان با این تعمه صید بشن چون بر خلاف تایگرناتس شیرینی به اون اضافه شده و بعد از گزشت زمان از بین میره
مخلصیم داداKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mmdsniper - 2012-02-15 10:00 AM

سلام
هلبوی جان این تایگرناتس چی چی هست ؟
اگه میشه یه عکس ازش بزار . توی این دو سه روزه میخوام برم ماهیگیری (آخه تفنگم خرابه خخخخخخخخخخ ) هی نمیشهKhansariha (226)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2012-02-15 10:23 AM

ای به چشم دادا شما دستور بده هرچند منبع عکسامون به پای دکتر عزیز نمیرسه
تایگرناتس ریشه یک نوع گیاه هستش که مثل انجیر خشکش میکنن و با قرار گرفتن توی اب دوباره حجمش زیاد میشه
اینم چنتا عکس و ریسه تایگرناکس
[تصویر: TIGERNUTS_READY_TO_BE_USED.jpg]
[تصویر: Giant_Tiger_Nuts.jpg]
[تصویر: tigergrab.jpg]
[تصویر: tigers.jpg]
[تصویر: tigernuts_plant_tigernut_plant_one.gif]
[تصویر: pop_up_tiger_nut.jpg]
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2012-02-15 10:43 AM

دوستان از خرما و رطب هم میشه استفاده کرد،خوزستان که زیاد استفاده میکنندKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mmdsniper - 2012-02-15 11:53 AM

سلام
شاهین جان اونوقت کاری رو که ما شروع کردیم تکمیل میکنیم ""غذا دادن به ماهیها"" خخخخخخ..
این چند وقت گذشته هر وقت رفتیم ماهیگیری دست خالی برگشتیم و طعمه هایی رو که همراه برده بودیم میریختیم توی آب .
همین مونده که به ماهیها خرما و رطب بدیمKhansariha (214)
ولی به روی چشم این رو هم امتحان میکنم ببینم چی میشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2012-02-15 12:45 PM

دوست عزیز من هرچی رو توی این تاپیک مینویسم حاصل تجربه ی شخصی یا مشاهداتمه،کاملا تست شده و جواب دادهKhansariha (256)