شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kotlas - 2017-03-19 05:47 PM

سلام دوستان نظرتون درباره چوب های کروکدیل برا اسپینینگ چیه ؟ قیمتشم خیلی ارزونه میخوام ببینم کسی تجربه کار باهاشونو داره ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Nanex - 2017-03-20 02:06 PM

(2017-03-19 05:47 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نظرتون درباره چوب های کروکدیل برا اسپینینگ چیه ؟ قیمتشم خیلی ارزونه میخوام ببینم کسی تجربه کار باهاشونو داره ؟

دوست عزیز اگر منظورتون چوبهای توپورش هست اصلا به درد اسپنینگ عادی نمیخوره چون بسیار سنگین هست و دست خسته میشه .بیشتر به درد ماهیگیری رو قایق در جنوب یا ماهیگیر برا صید اسپله مناسب هستند .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2017-05-24 12:11 PM

(2017-05-23 09:06 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی با چرخ بنکس Sf 5000 کار کرده ؟ اطلاعاتی چیزی دربارش دارید ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرخ خوبیه البته برای ماهیگیری انتظاری کپور و زردپر و ... 3 بلبرینگ هست و کلا چرخ جوندار و قوی ای هستش .

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2017-05-24 05:46 PM

دوست عزیز . سوالی دارید همینجا بپرسید که دوستان دیگه هم اطلاع پیدا کنند و هم کسانی که تجربه دارن راهنمایی بفرمایند . مرسی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2017-05-24 05:52 PM

این مدل زیاد تولید نشد ولی مدل sx بیشتر تولید شد که از نظر قطعات مثل هم هستن ، فقط ظاهری فرق دارن . st تک بلبرینگ هست و اون دوتا 3 بلبرینگ ، از نظر من فرق انچنانی توی نرم کار کردن احساس نکردم . خودم st 4000 دارم راضی هستم .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2017-05-25 07:40 PM

(2017-05-25 01:25 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس داداش این مدل sf تقلبی نیست؟
چون رو بازوش هم زده کره و ..........
ولی چون اصلا تو نت چیزی ازش ندیدم یکم شک کردم
نگفتی sf بخرم یا st 4000 ?
هر دو خوبه و اصل هستن . ساخت کره باید حک شده باشه. اگه می خوای بیشتر هزینه کنی واسه بلبرینگ sf بگیر . اگه نه که همون اس تی بردار . هر دو خوبه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-05-28 05:17 PM

(2017-05-24 05:48 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-24 05:46 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز . سوالی دارید همینجا بپرسید که دوستان دیگه هم اطلاع پیدا کنند و هم کسانی که تجربه دارن راهنمایی بفرمایند . مرسی

آقا شما خودت با این مدل sf کار کردی ؟
آخه تو نت هر چی بزنی هیچ عکسی تقریبا به جز اون عکسی که من گذاشتم پیدا نمیکنی؟
شما باشی بین این مدل و st 4000 کدوم بر میداری؟

شما باید با توجه به نیازتون این چرخ رو بگیرید این چرخ طبق فرمایش دوستان برای زرد پر و کپور یعنی سیستم انتظاری کاربرد داره و برای اسپینینگ جواب نمیده چرخ های بنکس چند مدل دارن که همشون خوب نیست و باید از اصل بودنشون اطمینان حاصل فرمایین و اگه برای کپور و زرد پر میخوایین بهترین گزینه چرخ هایی هستند که اسپول بلند دارند و برای پرتاب های بلند مناسب هستن که بیشتر کمپانی ها مثل دام یا پن یا شیمانو یا دایوا و... از این نوع چرخ ها تولید کرده ومناسب سیستم انتظاری هست

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-05-29 10:43 AM

بله درسته ولی مثلاً برای روش اسپینینگ باید چوب و چرخ سبک وزن باشند مثلاً وزن چوب و چرخ روی هم 400 گرم باشه اگه یه شرکت بیاد واسه اسپینینگ چرخ بزنه قطعاً از فلز به خاطر سنگینیش استفاده نمیکنه من یدونه چرخ 400 دام اف زد کوئیک خریدم خیلی هم ازش راضی هستم عکسشو میزارم ببینیند من با این چرخ تا 15 کیلو اسبله هم زدم قزل هم زدم سوف هم زدم هنوز هم تازه نفس هست و مثل روز اولش کار میکنه خیلی هم پر سرعت و روان و مقاوم هست سرعتش هم 6.2.1 هست جالبه که بدونید با این چرخ ماهی اوزون برون صید میکنن و اینم بگم که جنس بدنه چرخ از فلز نیست و مخصوص اسپینینگ هست اینم عکسش
[تصویر: photo-2017-05-19-23-37-17.jpg]
[تصویر: photo-2017-05-19-23-37-05.jpg]
[تصویر: photo-2017-05-19-23-36-47.jpg]
[تصویر: photo-2017-05-19-23-36-17.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-05-29 05:18 PM

دوست عزیز چرخ بنکس یه مدل داره ایزو اگه اصل باشه اونم خوبه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-05-29 09:42 PM

منم گفتم اگه اصل باشه خوبه