شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadeghhutsan - 2016-12-04 11:49 PM

(2016-12-02 11:06 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چوب قلابم 5متری المانی میباشد تکه شماره 4 بعلت سنگینی ماهی شکست و خورد شد ایا میشه درستش کرد ؟ لطفا توی کرج یا تهران ادرس بدین
اگه چوبتون با اصل و نصب باشه و نمایندگی داشته باشه تو ایران میشه همون تیکه رو براتون بفرستن و یا تهیه کنید . حالا نمایندگی ک نع ، باید یه خورده بگردی و پیگیر باشی
ولی به احتمال 90 من فکر میکنم تعمیر نمیشن

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mysam - 2016-12-30 09:48 PM

سلام برو خیابان فردوسی جنوبی پاساژ پروانه با احتمال زیاد اونجا اصلشو پیدا میکنی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kingsteve - 2016-12-31 01:40 AM

(2016-12-04 11:49 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-02 11:06 PM)najmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چوب قلابم 5متری المانی میباشد تکه شماره 4 بعلت سنگینی ماهی شکست و خورد شد ایا میشه درستش کرد ؟ لطفا توی کرج یا تهران ادرس بدین
اگه چوبتون با اصل و نصب باشه و نمایندگی داشته باشه تو ایران میشه همون تیکه رو براتون بفرستن و یا تهیه کنید . حالا نمایندگی ک نع ، باید یه خورده بگردی و پیگیر باشی
ولی به احتمال 90 من فکر میکنم تعمیر نمیشن
سلام دوست عزیز نگران نباش تعمیر میشه
همون هم گیر نیاد برات با قطعه از مدل دیگه درستش میکنن
ان شاالله تعمیرکار خوب تو فردوسی پیدا کنی
ولی شمال بهتر هستن مخصوصا رشت یخ سازی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - arshia - 2016-12-31 10:14 AM

با سلام خدمت دوستان گرامي
من قصد خريد يه چوب براي طعمه پاش براي صيد كپور دارم
كه حداقل اكش 150 گرم به بالا باشه و طول 3.60
لطفا راهنمائي كنيد از جائي ميشه اينترنتي خريد كرد
با تشكر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mysam - 2017-01-01 09:10 PM

از سایت 3m3خریداری کن

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kotlas - 2017-02-08 09:27 PM

سلام دوستان یه سوال ن میخوام یه قلاب و یه چرخ تهیه کنم
برای گرفتن قزل و کپور ؟
آیا میشه لنسری خرید که برای هر رو ماهی یاد شده جواب بده؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-02-18 09:23 PM

باسلام
دوستان می خواهم یک چوب ماهیگیری بخرم که موتور شو دارم فقط چوب لازمه چوب داشتم که از پایه ترک برداشته و می خواهم تعویضش کنم ماهی هایی هم که صید می کنم شامل:کپور،قزل آلا،سوف،زرد پر،اسبله هست لنکشی هم می کنم به نظر دوستان چه نوع چوبی مناسب هست موتور هم 6بلبرینگ هست با اسپول فلزی در ضمن اهل صید ماهی های 5الی 10کیلیویی هم هستم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - climber7043 - 2017-02-19 09:23 AM

(2017-02-18 09:23 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان می خواهم یک چوب ماهیگیری بخرم که موتور شو دارم فقط چوب لازمه چوب داشتم که از پایه ترک برداشته و می خواهم تعویضش کنم ماهی هایی هم که صید می کنم شامل:کپور،قزل آلا،سوف،زرد پر،اسبله هست لنکشی هم می کنم به نظر دوستان چه نوع چوبی مناسب هست موتور هم 6بلبرینگ هست با اسپول فلزی در ضمن اهل صید ماهی های 5الی 10کیلیویی هم هستم
سلام و درودKhansariha (8)
اگه یه چوب ارزون و کاربردی و محکم و توپر میخوای مارک کروکدیل بردار واسه صید سنگین کمکت میکنه. سایز هم ۲۱۰ تا ۲۴۰ بسته به سلیقت بردار. در مورد کپور هم باید یه چوب بلند و محکم بخری که گرون واست تموم میشه چون برا کپور یه چیز درست و حسابی در درجه اول باید مارک دام بخری و در رده بعدی که قیمتشم مناسبتر باشه albstar هم خوبه.
البته بگم که با همین چوب کروکدیل هم میشه همه نوع ماهی رو صید کرد مثلا برا رودخانه مناسبه ولی خب کپور گیری بحثش فرق میکنه و یه چوب ۳.۶ متری میخواد تا برای ماهیگیری در سد مناسب باشه.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-02-19 02:29 PM

یه سری به فروشگاه زدم یه چوب پسند کردم تلسکوپی بود یکیش 5متر ونیم بود ویکیش 3مترونیم اون 3/5پایش یکم بلند بود عکس هاشو می فرستم تا راهنمایی بکنید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohammadfaragi - 2017-03-04 04:31 PM

باسلام
دوستان یه چوب خریدم به قیمت 90تومن
با مشخصات چهارونیم متر وپایه بلند به نظرم که خوبه یه قطعه اهنی هم داره که کاربردش به عنوان پایه برای گذاشتن لنسر است البته باید اون قسمت فلزی که عکسشو گذاشتم رو به زمین فرو ببریم
ودرضمن برای صید چه ماهی هایی مناسب وبرای کدام نامناسب هست وچه وزنی رو میکشه
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
این هم قطعه فلزی که گفتم
[/img]
[/img]