شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2016-01-06 07:36 PM

دوستان کسی تجربه استفاده از ماهی یاب دیپر رو داشته؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - talebeamoli - 2016-01-06 08:10 PM

ارادتمند دوستان بزرگوار

من تا بحال برای ماهیگیری به جنوب کشور با وجود علاقمند بودنم شرایطش نبود
اما الان دوست دارم تجربه کنم برای اولین تجربه کجا برم چه نوع تجهیزاتی ببرم با خودم؟ چه روزهایی از سال میشه از ساحل ماهی گرفت؟

در کل چیزی نمیدونم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2016-01-09 10:18 PM

(2015-12-16 02:53 PM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-20 10:13 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا محمود _Mahmoodfisher_ پاوربیت بریکلی بويله برا كپوره ؟ احساس كردم حالت فسفري دارن _ با حداقل نور روشن مي شن_ ، دنبال اسمش تو اينترنت بودم اين عكس رو ديدم .......شما برا كپور استفاده مي كني ؟

موفق باشيد

[تصویر: Frank-snoekbaars-Boilie-03-jpg-428x311-q85.jpg]

سلام
اين ماهي اسمش باس هست، جز ماهي هاي مهاجم هست و در حالت اسپنينگ به اين طعمه حمله كرده است. اين ماهي در ايران نيست و بيشتر در آب هاي اروپا يافت مي شود. در كانال فيشينگ تي وي مرتب اسپنينگ اين ماهي رو تبليغ مي كنند.

(2015-12-16 02:53 PM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-20 10:13 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا محمود _Mahmoodfisher_ پاوربیت بریکلی بويله برا كپوره ؟ احساس كردم حالت فسفري دارن _ با حداقل نور روشن مي شن_ ، دنبال اسمش تو اينترنت بودم اين عكس رو ديدم .......شما برا كپور استفاده مي كني ؟

موفق باشيد

[تصویر: Frank-snoekbaars-Boilie-03-jpg-428x311-q85.jpg]

سلام
اين ماهي اسمش باس هست، جز ماهي هاي مهاجم هست و در حالت اسپنينگ به اين طعمه حمله كرده است. اين ماهي در ايران نيست و بيشتر در آب هاي اروپا يافت مي شود. در كانال فيشينگ تي وي مرتب اسپنينگ اين ماهي رو تبليغ مي كنند.

سلام برعزیزان
مدتی بود بخاطر مشغله کاری نمیتونستم بگروه برسم ازاینکه دوباره به جمع دوستان برگشتم خیلی خوشحالم.
درتکمیل عرایض دوست عزیز بایدعرض کنم ماهی که تو عکس هست سوف هستش ودر رود ارس وحتی دریای خزر بوفور یافت میشه .توبرخی ازسدها هم بوسیله شیلات رها سازی میشن درکل ماهی فوق العاده ایه .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2016-01-10 08:51 AM

یه چند وقتی نبودم
ولی ماهیگیری و شکار برقراره
عکسها مربوط به سفر یک روزه کاری به قشم هستش . . . وقت زیاد نبود برای همین یک بار فرصت ماهیگیری دست داد.
اون یک بار هم غواصها چیزی برای ما نزاشتن ( همینطور که تو عکس میبینید قتل عام کردن ) و همه ماهی هارو از اسکله فراری داده بودن.
جزء این چسبانک ماهی که سید کردیم هیچی نصیب ما نشد. ( ماهی ذکر شده رهاسازی شد ***حلال گوشت نیست*** )

برای بزرگنمائی رو عکسها کلیک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - talebeamoli - 2016-01-10 11:03 AM

سلام gafor عزیز و دوست داشتنی

من ماهی سوف رو خوب میشناسم رنگش دقیقا همین جوریه پوستش همین شکله ولی باله ها و دهانش فرق داره

پوزش کمی کشیده تر از این عکسه شایدم من اشتباه میکنم باالاخره عکسه دیگه.... امکان اشتباه کردن من هست ولی ظاهرا دهانش مثل سوف نیست

تو مازندران همچنان سوف داریم ولی با تور صید میشهKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ahmadloo - 2016-01-15 11:35 PM

سلام بر دوستان عزیز دیگه یواش یواش بساط ماهیگیری رو باید جمع کنیم برف سنگین میباره آدم یخ میزنه خوشبحال اونایی که هنوزم میرن ماهیگیری

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2016-01-21 06:14 PM

سلام به همه دوستان
کسی خبر نداره الان وضعیت سیراف وعسلویه برای ماهیگیری چطوره?

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2016-01-27 09:55 PM

سلام به همه دوستان
چندتا ریسه برای دریا درست کردم گفتم عکسشو بزارم شاید بدرد کسی خورد اگر کسی نظری هم داره بگه
[تصویر: DSC-4738.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2016-02-02 10:16 AM

(2016-01-21 06:14 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

کلا برای ماهیگیری از ساحل در دریای جنوب، فصل زمستان زمان خوبیه.حالا اگه آب بالا باشه (مد) و موج زیر 70 سانت باشه چه بهتر
وضعیت موج باید از سایت هواشناسی استان بوشهر چک کنید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2016-02-02 02:50 PM

(2016-02-02 10:16 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-21 06:14 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

کلا برای ماهیگیری از ساحل در دریای جنوب، فصل زمستان زمان خوبیه.حالا اگه آب بالا باشه (مد) و موج زیر 70 سانت باشه چه بهتر
وضعیت موج باید از سایت هواشناسی استان بوشهر چک کنید
سلام خیلی ممنون که جواب دادین ایشالا هفته دیگه میام عسلویه برا ماهیگیری ببنیم وضعیت دریا چطوره وضع رودخونه ها و دریاچه های استان فارس که خیلی خرابه