شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - alimaleki - 2015-10-26 04:32 PM

(2015-10-25 11:02 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا نوید یه هفته ییش برای صید سهره رفته بودم قزلم بود ولی چون وقت کم بود فقط چند بار لانسه کشی کردیم متوجه شدیم ماهیا تازه فرار کردن طرف لانسه نمیان ماهم رفتیم دنبال سهره اگه الان میخوای برای قزل بری وقت خوبی هست رودخونه های سپیدان الان خوبه البته اوناییش که خشک نشده
[تصویر: DSC-44651.jpg]
[تصویر: DSC-44662.jpg]

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر از عکسهای زیبا عکسها بلا وپایین اشتباه است ؟؟؟؟یا توسیستم من اینجوری دیده میشود؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-10-26 05:04 PM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر از عکسهای زیبا عکسها بلا وپایین اشتباه است ؟؟؟؟یا توسیستم من اینجوری دیده میشود؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
[/quote]
سلام نه عکسا برعکس هست عکسا رو بعداز ویرایش دوباره هم آپلود کردم ولی بازم به صورت برعکس آپ شد که ازاین بابت از کاربرا عذرخواهی میکنم

(2015-10-26 03:25 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا محسن خوبی همشهری؟ میشه آدرس این رودخونه رو بهم بدی کجای سپیدانه؟ واقعا جایی برا ماهیگیری قزل پیدا نکردم. ممنونت میشم
خوش باشی
یا علی

سلام آقا امین ما که چند بار بهتون زنگ زدیم پیام دادیم جواب ندادین بری آدرس اینجو هم اول که توسایت نمیشه گفت بعدم حالو اگه خواستی شمو یه روز بیوین بیبینمتون بوهم حرف میزنیم در ضمن همشری به جوی کلمه دادا از کاکوی خودمون استفاده کنین خیلی بهتره

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - navidst - 2015-10-31 06:20 PM

(2015-10-25 11:02 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا نوید یه هفته ییش برای صید سهره رفته بودم قزلم بود ولی چون وقت کم بود فقط چند بار لانسه کشی کردیم متوجه شدیم ماهیا تازه فرار کردن طرف لانسه نمیان ماهم رفتیم دنبال سهره اگه الان میخوای برای قزل بری وقت خوبی هست رودخونه های سپیدان الان خوبه البته اوناییش که خشک نشده
[تصویر: DSC-44651.jpg]
[تصویر: DSC-44662.jpg]

اقا مرسی.مرسی.مرسی از لطفت ببخشید دیر جواب میدم.2_3 بار رفتم سپیدان خوب بود.ولی ماهی بزگ نصیبم نشد.ایشالا دفه ی بعد جایی پیدا میکنم قزل بزرگ داشته باشه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-10-31 06:59 PM

[/quote]
اقا مرسی.مرسی.مرسی از لطفت ببخشید دیر جواب میدم.2_3 بار رفتم سپیدان خوب بود.ولی ماهی بزگ نصیبم نشد.ایشالا دفه ی بعد جایی پیدا میکنم قزل بزرگ داشته باشه
[/quote]
قربونت آقا نوید عکسم اگه گرفتی بزار

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - navidst - 2015-10-31 10:44 PM

[/quote]
قربونت آقا نوید عکسم اگه گرفتی بزار

رو چشم کاکو ;)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - BERETA - 2015-11-01 12:31 AM

سلام به همه دوستان چه نیازی هست که نقل قول ها رو باعکس تو پست ها تون میزارین حجم عکس ها همینجوری بالاهست صفحه به زور بعداز چند دقیقه لود میشه خواهشابه فکر دوستانی که سرعت اینترنت شون پایین هست باشید.ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-11-20 06:12 PM

سلان به همه ی دوستان دیدم کسی پست نمیزاره گفتم خودم دست به کار بشم قرار بود برای گرفتن سونگ وشیربت دو سه روزی بریم ماهیگیری ولی جور نشد امروز برای گرفتن قزل راه افتادیم قرار بود جایی بریم که تاحالا نرفته بودیم ولی وسط راه پشیمون شدیم به یکی از جاهای همیشگی رفتیم که دیدیم خبری از ماهی نیس که یکی از محلیای اونجا که دوستمون بود بهمون گفت با برق همه ی ماهیارو گرفتن ولی چیزی که مارو خوشحال کرد این بود که گفت به ژاندرمری خبر داد اومدن اونای رو که برق گداشتنو گرفتن ما هم وسایلو جمع کردیم به جای دیگه رفتیم که اونجاهم ماهی نبود که دور از انتظارم نبود الان خیلی وقته که دیگه ماهیای که از پرورش ماهی فرار میکنن به پایین دست رودخونه نمی رسن ولی عکسای اونجارو میزارم که ببینید
[تصویر: DSC-4581.jpg]
[تصویر: DSC-4572.jpg]
[تصویر: DSC-4575.jpg]
[تصویر: DSC-4577.jpg]
[تصویر: DSC-4580.jpg]
[تصویر: DSC-4584.jpg]
[تصویر: DSC-4595.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sarangnouripanah - 2015-11-22 10:04 AM

سلام دوستان
ماهيگيري در مرداب انزلي
[img]D:\photo\01[/img]
[img]D:\photo\02[/img]
[img]D:\photo\04[/img]
[img]D:\photo\06[/img]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - alimaleki - 2015-11-22 02:52 PM

(2015-11-22 10:04 AM)sarangnouripanah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ماهيگيري در مرداب انزلي
[img]D:\photo\01[/img]
[img]D:\photo\02[/img]
[img]D:\photo\04[/img]
[img]D:\photo\06[/img]

سلام دوستان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8) دوست عزیز برای اپلود عکس از این قسمت استفاده کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وهمچنین= دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sarangnouripanah - 2015-11-22 06:56 PM

[تصویر: perch01.jpg]
[تصویر: pike02.jpg]
[تصویر: pike07.jpg]
[تصویر: pike06.jpg]