شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarmi - 2015-08-22 10:52 PM

[تصویر: 90-3-13-.jpg] [تصویر: 91-2-6.jpg] [تصویر: 92-2-6-.jpg] [تصویر: 93-2-16-.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-08-22 11:31 PM

سلام
داداش هاي گلم به جان خودم قصد جسارت نداشتم.......كمبود عكس بود.
shekarmi عزيز ، ماهي عكس سوم ، چيه ؟
عكس چهارم ، ما بهش نامنا ميگيم....البته عكسي كه گذاشتين فوق العاده وحشتناكه.
لطفادر مورد روش صيد و ريسه و طعمه و .... هرموردي كه صلاح ميدونين توضيح بدين.
ممنون و موفق باشيدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2015-08-23 03:58 AM

محل صید در هر عکسم اگر ممکن نام ببر
با تشکر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarmi - 2015-08-23 10:01 AM

(2015-08-22 11:31 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام ...عرض ادب خدمت اساتید ماهیگیری ...ماهی اول کپور 6 کیلو طعمه خمیر نان تک قلاب سد شیان ...ماهی دوم کپور 9 کیلو طعمه کرم خاکی ورودی سد گاوشان ....ماهی سوم ماهی شیربت است وزن 8 کیلو طعمه روده مرغ قلاب 03 کف خواب ...ماهی چهارم ماهی سونگ وزن 4کیلو طعمه روده مرغ کف خواب...دوماهی آخر رودخانه سیمره

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - peisaz - 2015-08-23 11:11 AM

سلام دوستان گرامی
یکی از رفقای بنده الان در آمریکاست و میخواد چوب و قلاب ماهیگیری بخره. من و ایشان هیچ اطلاعی از مارکها و مدلها نداریم. اگر دوستان لطف کنند و راهنمایی بفرمایند ممنون میشم. ضمنا آدرس اینترنتی محل خرید ایشان ww.basspro.com هست. هر مدلی که تو این سایت باشه قابل فروش هست

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2015-08-23 12:16 PM

(2015-08-23 11:11 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
یکی از رفقای بنده الان در آمریکاست و میخواد چوب و قلاب ماهیگیری بخره. من و ایشان هیچ اطلاعی از مارکها و مدلها نداریم. اگر دوستان لطف کنند و راهنمایی بفرمایند ممنون میشم. ضمنا آدرس اینترنتی محل خرید ایشان ww.basspro.com هست. هر مدلی که تو این سایت باشه قابل فروش هست

اگه بگیم هرچی بگیره قبوله بد نگفتیم!!!!!!خخخخخخخ
برای چه ماهی میخواد؟ محل ماهیگیریشون چطوره؟ سد؟ دریا؟ رودخونه؟ ....؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-08-23 12:36 PM

سلام
ما به زرد پر ، شيلبيت هم مي گيم............
موفق باشيدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - garin - 2015-08-23 01:51 PM

(2015-08-23 10:01 AM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-22 11:31 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام ...عرض ادب خدمت اساتید ماهیگیری ...ماهی اول کپور 6 کیلو طعمه خمیر نان تک قلاب سد شیان ...ماهی دوم کپور 9 کیلو طعمه کرم خاکی ورودی سد گاوشان ....ماهی سوم ماهی شیربت است وزن 8 کیلو طعمه روده مرغ قلاب 03 کف خواب ...ماهی چهارم ماهی سونگ وزن 4کیلو طعمه روده مرغ کف خواب...دوماهی آخر رودخانه سیمره

شکارمی عزیز صید تون عالی بوده همیشه موفق باشید
کجای رودخونه سیمره تو چه منطقه ای صید کردید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gorgan - 2015-08-23 03:50 PM

سلام
از دوستان و اساتید محترم دو تا سوال داشتم
اول اینکه برای دریافت مجوز ماهیگیری با قلاب چه موقع از سال باید اقدام کنم و به کجا باید مراجعه کنم
دوم اگر اساتید لطف کنن چند مکان ماهیگیری نزدیک تهران به من معرفی کنن ممنون میشم
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2015-08-23 06:54 PM

برای گرفتن پروانه ماهی گیری 5 هراز تمن باید به اداره میحط زیسط واریز 1 قطعه عکس+کارت ملی و فتوش رو ببری محیط زیست مدت اعتبار هم 1 ماه در هر دوره ماهی گیری هم 10 عدد ماهی