شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-18 03:05 PM

خیلی ممنون آقا محمود اگر رفتم حتما الان دوهفته هس که میخوام برم ولی هی کار پیش میاد نمیشه فقط یه چیزی فاصله سرب تا قلاب چقد باشه بهتره?

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - BARZOV - 2015-08-18 07:22 PM

درود بر دوستان ماهی گیر.Khansariha (8)Khansariha (399)
عزیزان من که ماهی گیر نیستم هی میام به این تاپیک سر میزنم مطالب دوستان را میبینم تا شاید عکسی از ماهی هایی که گرفتن بگذارن ولی افسوس... هیچ عکسی نیست.Khansariha (290)
دوستان لطفا از ماهی هایی که میگیریم عکس بگذارین ما رو هم در شادی خودتون شریک کنید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-08-19 02:45 PM

سلام

قدرت ديد كپور :

[تصویر: carp-cruisers-tailers-01.jpg]

موفق باشيدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-08-21 10:20 PM

(2015-08-18 03:05 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون آقا محمود اگر رفتم حتما الان دوهفته هس که میخوام برم ولی هی کار پیش میاد نمیشه فقط یه چیزی فاصله سرب تا قلاب چقد باشه بهتره?

بستگی به سرعت و دمای آب داره با سرب زیتونی 10 گرمی شروع کن و دو طرف سربتو با استپر محدود کن اگه محل خوابیدن قلاب رودخانه و جریان تنده فاصله سرب تا قلاب و حدودا 30 سانت بگیر و در جاهی راکد و دریاچه ها 1 متر
اون دوستمونم درست میگن جای عکس خیلی خالیه دوستان محبت کنید ما هم فیض ببریم منکه فعلا دربدر دنبال پیدا کردن یه شاسی بلند کمکدار با پدرو مادر میگردم و چندوقته از چوب ماهیگیریم دورم ایشالا ماشین پیدا کنم با عکسای بکر و جدید در خدمت دوستانم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-08-22 04:43 PM

سلام
دو تا كپورچه و يه كفال كوچيك پنج شنبه 4 ، 4.30 الي 9 صبح .....Khansariha (226)
روش شناوري طعمه خمير باگت....پرتاب نزديك بود.
قلاب هم تقريبا بين 9 و 10 بود (از قلاب شماره 8 با انبر درست كرده بودم) ، تك قلابه ، يه فنر خيلي كوچيك با مويي متحرك به قلاب وصل بود و خمير رو به فنر مي زدم......البته بايد قلاب پاكوتاه سيم نازك مي بستم....

[تصویر: M-fishing-01.jpg]
[تصویر: M-fishing-02.jpg]

به اميد صيد بهتر ، موفق باشيدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-08-22 05:07 PM

دستخوش مهدی جان قلابت همیشه پرصید
ممنون از عکسات قلابکشی اول صبح واقعا شبیه روئیاست و حال و هوای خاصی داره

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2015-08-22 06:10 PM

(2015-08-22 04:43 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دو تا كپورچه و يه كفال كوچيك پنج شنبه 4 ، 4.30 الي 9 صبح .....Khansariha (226)
روش شناوري طعمه خمير باگت....پرتاب نزديك بود.
قلاب هم تقريبا بين 9 و 10 بود (از قلاب شماره 8 با انبر درست كرده بودم) ، تك قلابه ، يه فنر خيلي كوچيك با مويي متحرك به قلاب وصل بود و خمير رو به فنر مي زدم......البته بايد قلاب پاكوتاه سيم نازك مي بستم....

[تصویر: M-fishing-01.jpg]
[تصویر: M-fishing-02.jpg]

به اميد صيد بهتر ، موفق باشيدKhansariha (8)

دوست من اینجا کجاست؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-08-22 07:47 PM

سلام
شرمنده تو استارا از هرجا بخوايي عكس بگيري يه دردسري داره........
عمق اب بد پايين اومده بود..... داخل اسكله هم كه چند ساله نميذارن ...ولي ولي ولي......
[تصویر: JETTY-AS-01.jpg]

(اگه بخواي تو گوگل ارث بگردي با بهترين كيفيت و ريزترين جزعيات مي توني دربياري ولي موقعي كه بخواي تو سايت بذاري يه دلهوره داري نكنه دردسر بشه)

موفق باشيدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gamocfr - 2015-08-22 08:01 PM

سلام دوستان
دوهفته پیش ما انزلی بودیم کپور خوب میزد شب تا طلوع آفتاب نفری دو کیلو گرفتیم. خیلی درشت نبودن ولی بدم نبود اونجا کسی کاری نداره تو پارک روبروی اسکله بودیم. قلاب 9 با فسفر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2015-08-22 10:40 PM

(2015-08-22 11:28 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با تجره
کسی میدونه ماشین دیزل تا 20 میلیون چی میشه گرفت هم جادار باشه و هم خوب و هم مجوز دیزل بودن داشته باشه
آخه میدونید که دیزل کردن موتور مجوز میخواد

اره این جا جاش نیست
یکی از دوتان صفخه قبل صحبتشو کرد ما هم گفتیم مطرح کنیم