شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2015-08-14 08:55 PM

(2015-08-14 06:16 PM)panambf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-13 03:57 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من ساری میری اگر تونستی یک روز برو سد سلیمان تنگه زردپرای خوبی داره با خودت کرم و دل و روده مرغ ببر ریستم تک قلاب باشه
برای کنار دریا اگر میتونی برو بابلسر روی سنگچینا الان میشه کپور گرفت هم شب هم دم صبح و هم غروب
طعمه هم کرم ببر
خمیرم سعی کن با اسانس توت فرنگی قاطی کنی و شیرینم باشه
رودخونه هم هر رودخا نه ای که به دریا میریزه میتونی کپور و آمور بگیری
آمورم شما باید از طعمه نی استفاده کنی
رودخونه جایی که به دریا میریزه ینی دهنه بهترین جا هست
برای آمور شما میتونی یونجرو بریزی تو مخلوط کن و با خمیر قاطی کنی جواب میده
با سلام و تشکر خدمت sniper عزیز ممنون از راهنماییتون اما یه نکته :
در مورد زرد پر وانم اینکه فقط شبهای و موقعی که هوا تاریک میشه به قلاب میزنه ایا سد سلیمان تنگه هم اینطوری ؟
و سئوال بعدی جای خوبی که میشه نشست و شما تجربه کرین کجای سد هست ؟
ممنون
نه اینجا روزم میزنه من تجربشو ندارم قسمت بشه میخوام هفته دیگه برم
یه جا هست میگن اگر اشتباه نکنم قبرستونی یا امام زاده یکودوم از اینا بود دقیق یادم نیست پیارسال یکی از دوستان میگفت اونجا خوبه رفتی عکسم بزار

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2015-08-15 04:13 PM

سلام
سد سلیمان تنگه همه جاهاش خوبه
کلا پشت سد جای بدی ندارم جا های بدش رو میشه به جای گفت که قلاب گیر میکنه همین
برای رفتم به ارامگاه یا امامزاده که بالا تره خیلی
اما ارامگاه باید 5 شنبه غروب برین تا ماشین رو ببرین تو اگه همونجا بالا بزارین ماشین رو پنچر یا بیشتر خسارت میزنند
باز جمعه غروب قبل از غروب شدن برگردین چون در رو میببندن دیگه باید تا اخر هفته همونجا ببمونید Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-16 11:12 AM

سلام اینم چندتا عکس ماهیگیری تقدیم به همه ی دوستان ماهیگیر
[تصویر: DSC03906.jpg]
[تصویر: DSC04012.jpg]
[تصویر: DSC-3921.jpg]
[تصویر: DSC03341.jpg]
[تصویر: IMG-1349-1.jpg]
[تصویر: IMG-1351-1.jpg]
اینم عکس یه مار که فکر میکنم جعفری باشه که نزدیک بود به جای چوب برای آتیش برش داریم
[تصویر: DSC04315.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-08-16 01:37 PM

سلام به همهKhansariha (48)
محسن جان دمت گرم عکسات سرحالمون آورد قلابت همیشه پر صید
Khansariha (256) Khansariha (256) Khansariha (256)
راجع به طعمه و محل صیدتم یکم توضیح بده ممنون

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-16 02:14 PM

(2015-08-16 01:37 PM)Mahmoodfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه:khansariha (48):
محسن جان دمت گرم عکسات سرحالمون آورد قلابت همیشه پر صید
:khansariha (256): :khansariha (256): :khansariha (256):
راجع به طعمه و محل صیدتم یکم توضیح بده ممنون

سلام آقا محمود خیلی ممنون
محل صید که استان فارس هست طعمه هم مپس قاشقک ماهی مصنوعی بستگی به جاش استفاده میکنم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-16 05:51 PM

دوستای عزیز تو این فصل زردپر به چه طعمه ای خوب میزنه ?

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aminhunt - 2015-08-16 06:30 PM

آقا محسن ممکنه بفرمایید کجای فارس؟ والا من در به در دنبال یه جا هستم که ماهی و رودخونه داشته باشه. واقعا ممنون میشم بگیدKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-16 07:29 PM

سلام آقا امین شرمنده والا من جاهایی که بری قزل الا میرم به کسی نمیگم الانم اکثر رودخونه هایی که میرفتم الان دیگه آبم نداره چه برسه به ماهی الان شما دنبال همون کپور باشی خیلی بهتره حالا اگر خاصین یه روز بیاین حضوری ببینمتون صحبت میکنیم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2015-08-16 07:53 PM

داداش رسم شکار شکارچی همینه فقط قربون دستت محسن اگر زمانی دیدی کسی اینجا تور کشی میکنه حتما به مامورای محیط بانی خبر بده دمت گرم داداش

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-08-16 08:11 PM

(2015-08-16 07:53 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش رسم شکار شکارچی همینه فقط قربون دستت محسن اگر زمانی دیدی کسی اینجا تور کشی میکنه حتما به مامورای محیط بانی خبر بده دمت گرم داداش

سلام دوست عزیز راستش اینجا خیلی هیچ کی به هیچکیه اصلا از محیط بان ایجور چیزا خبری نیس