شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - rabinhod - 2011-06-07 09:58 AM

خواهش میکنم...
راستش مسیر دریاچه گهر اینه که بری درود و از اونجا 15 کیلومتر تا سر چشمه هست که میتونی با ماشین بری و دیگه بقیه راه پیاده هست... از سر چشمه تا دریاچه حدود 18 کیلومتر پیاده روی داره و معمولا اگر استراحت خیلی نداشته باشی 4 ساعت زمان میبره... البته من این مسیر رو 2.45 دقیقه هم رفتم... مسیر از سرچشمه با شیب حدود 30 درجه شروح میشه و بعد از حدود 8 کیلومتر به گردنه ای میرسیم که اسمش پنبه کار هست... از اونجا شیب خیلی تندی رو به سمت پایین میریم که حدود 1 ساعت تا چشمه پایین راه هست که یک استراحت گاه و یک چادر که کمی خوراکی هم داره اونجا هست... و بعد دوباره حدود 5 کیلومتر با شیب نسبتا کم به سمت بالا پیاده روی و بعد از دور زدن یک کوه از کنارش به دریاچه میرسیم...
خیلی جای قشنگی هست و بسیار زیبا...
من امکان داره حدود 2 هفته دیگه برم... اگه کسی از بچه ها پایه باشه با هم قرار بزاریم بریم...
یا حق

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - Saeed-AT44-Long - 2011-06-08 07:20 AM

.

یه جدال 10-15 دقیقه ای و نتیجه کار :

[تصویر: 96881.jpg]

این عکس مربوط به پارسال میشه و دوستان ماهی گیر همونطور که میدونید این گونه از ماهی ها خیلی به ندرت دم به تله میدن و گرفتن اون با گلاب یکم شانس می خواد من اولین بارم بود که این نوع ماهی رو با گلاب می گرفتم ولی واقعا لذتش وصف ناپذیره و از پارسال صحنه های جدال و خم شدن سر لانسر تا نزدیک سطح آب جلو چشمم هست و سنگینی اون رو هنوز حس می کنم . وزنش 15 کیلو بود ولی تا قبل از بیرون کشیدنش وزنی حدود 20-25 کیلو رو تخمین میزدم
خدا قسمت دوستان ماهی گیر بکنه Khansariha (399)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - farhad_ss54 - 2011-06-11 08:32 AM

سلام به همه دوستان عزیز
گفتم یه 2تا کلیپ بذارم .فقط تجهیزات اینارو ادم نگاه می کنه کیف می کنه
کلیپ اول نوع خوردن طعمه توسط ماهی در زیر آب رو نشون می ده که جالبه
[تصویر: 52.jpg]
حجم 13 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ دوم
[تصویر: 54_0_02_02_21.jpg]
حجم 8.89 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - craftsman - 2011-06-12 08:24 AM

تنها موجودي كه تو اون روز باروني نصيبم شده بود
يه بچه ماهي سفيد 25 سانتي
[تصویر: %D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF.jpg]
اينم عكس جيگر طلا
شيمانوي ژاپني بدنه گرافيتي دسته تيتانيوم نويسلس
Shimano aero 5000[تصویر: %D8%B4%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%88.jpg]
[تصویر: %D8%B4%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%88_3.jpg]

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - نظري - 2011-06-12 10:09 AM

با سلام خدمت ماهيگيران محترم Khansariha (399)

آقا يك سري ما با دوستمان به اميد زدن كبك رفتيم كوه. دست خالي داشتيم بر ميگشتيم كه يه آبگيري پيدا كرديم كه توش پر ماهي بود. بدليل عدم امكانات ماهيگيري خلاصه با تفنگ بادي رفتيم سراغشون و من يه گوشه جمعشون مي كردم و دوستم 3 تاشون رو زد. قزل آلا بود و واقعا خوشمزه بود.

[تصویر: Image014.jpg]

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - craftsman - 2011-06-12 08:03 PM

آقا مسيح ناقابله بدون تعارف ميگمKhansariha (8)
اين چرخها فكر نميكنم تو بازار الان گير بياد.اين خودش داستان داره شايد بد نباشه بگم
يه ملوان ايراني با كشتي ميره ژاپن يه چوب و چرخ ميخره فروشنده ميگه ايراني هستي؟ميگه آره و فروشنده يه كيسه پر از لوازم ماهيگيري نو و دست دوم بهش مجاني ميده !!!!!فقط اين دستگاه رو 7-8 سال قبل 30 تومن به من فروخت!چوبهاي ريوبي اصل چرخهاي اصلي كه يه دايوا هم گرفتم چوبهاي دو تكه و قلابهاي عجيب غريب و... حدودا 250 هزار تومن وسايلشو فروخت!!!
اينها قيمت نوش فكر نميكنم زير 100-150 باشه البته اگه گير بياد.كپور2 كيلويي رو همچين ميكشه كه انگار چيزي بهش وصل نيست!
چن روز قبل براي يكي از دوستام يه چرخ ليزر فيش نويسلس 6000 دست دوم خريدم 25 تومن ليبل ساخت ژاپن داشت خيلي نرم كار ميكرد بهش گفتم اگه نخواي خودم ورش ميدارم !كه متاسفانه ورداشتش!!طرف خريده بودش فرصت ماهيگيري رفتن نداشت نخ نايلوني روش نوي نو بود!!!اگه بخواي گاهي دستگاههاي خوب گيرم مياد Khansariha (8)
چن تا نكته مهم كه شايد اكثر دوستان بدونن ولي تكرارش بد نيست
چرخ ماهيگيريهاي خيلي قديمي طول قرقره اي كه نخ بدورش پيچيده ميشه كم بود و قطرش زياد بود يعني كمان فنري كه ميچرخه خيلي جلو عقب حركت نميكنه و قرقره گوده. دستگاههاي جديدتر طول قرقره شون بيشتره و حركت رفت و برگشتشون كورس بلندتري داره دستگاههاي جديد اين برتري رو دارن كه با پرتاب يه وزنه هموزن ميتونه فاصله دورتري رو طي كنه!براي پرتابهاي بلند عاليه خصوصا براي شمال و توي دريا برتري غير قابل انكاري دارن.ضمن اينكه جديدها نويسلس هستن و صداي قيژ قيژ اعصاب خورد كن(شايد براي بعضيها لذتبخش)دستگاههاي قديمي رو ندارن ضمن اينكه مجهز به كلاچ قابل تنظيم هستند و نميزارن نخ نايلوني بيشتر از يه فشار خاص رو تحمل كنن و اگه فشار بيشتري بهش بياد خود بخود نخ ميده و مانع پاره شدن نخ ميشه.ضمنا ديگه از بوشنهاي قديمي خبري نيس و بوشنها تبديل به بلبرينگ شدن
اين لينك هم بد نيست!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - afshen49 - 2011-06-13 03:07 PM

اینم صید من
[تصویر: 00000.jpg]

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - saburi - 2011-06-18 02:01 PM

رفقا اینم عکس ماهی های کپوری که با برادرم گرفتیم داخل یک سد توی شهررشت که ..... بماندKhansariha (172)
[تصویر: 20070624_008_.jpg]
البته داخل عکس ، عکس برادرمو می بینید نه خودمو چون من داشتم عکس میگرفتم گفتم حال میده ببینید .Khansariha (48)
انشاالله عکس هابرسه مابقیشون رو میگم براتون بگذارم Khansariha (256)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - persiankiller - 2011-06-19 12:05 PM

درود این عکس مربوط میشه به 6 سال پیش تقریبا!!جزیه زیبای قشم خلیج همیشه فارس.این ماهی رو با دست گرفتم!!!گیر افتاده بود.

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - AIRKING - 2011-06-22 09:02 PM

من که در سفری که به تهران داشتم با کمک علی اقای عزیز یه چوب ماهی گیری خریدم.
فقط هنوز فرصت نکردم باهاش برم ماهیگیری.
به نظرم چوب خوبی اومد خصوصا اینکه علی اقا تائید کردند.
یا علی