شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-07-20 10:31 AM

سلام آقا امین
متاسغم بابت این اتفاق من به شما به جای سد درودزن هفت برم پیش نهاد میکنم هم نزدیکتر از سد درودزن هس هم جاده مسیر رسیدن کنار دریاچه بهتر هست شما برای اولین صید هم دنبال ماهی بزرگ نباش در ضمن من بهت پیشنهاد میکنم بی پارک زرقون تو دریاچش ماهی گلی یک کیلویی هم داره برای اینکه تجربه صید کسب,کنی خیلی خوب هس یه جای دیگه هم هس ماهی کپور آمور داره ولی نمیدونم بهتون اجازه بدن ماهیگیری کنین من خودم چهار پنج سال پیش رفتم جای خیلی خوبی هس کلی ماهی گرفتیم یه ماهی 14 کیلویی هم گرفتیم ولی بنظرم همون پارک زرقون برای تجربه اولین صید خوب باشه
امیدوارم موفق باشین

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aminhunt - 2015-07-20 12:20 PM

ممنون از دوستان خوبم آقا محمد و دادا محسن. عرض به حضور دادا محمد گل من هنوز موفق نشدم ماهی بگیرم. ولی خب شور و شوق خیلی زیادی دارم و ادامه میدم. تا بالاخره یه زمانی منم بتونم ماهی بگیرم!!! دادا محسن اونجایی که گفتی کجاست؟ بگید شاید تونستم و اجازه هم دادن
ممنون روزگارتون خوش
یا علی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-07-20 01:34 PM

سلام آقا امین
راستش یه پرورش ماهی هس جاده کفترک هفت هشتا دریاچه داره اگر بهتون اجازه بده میتونید ماهیگیری کنید اوندفعه که مارفتیم چون پسرش با پسرخالم دوست بود بهمون اجازه داد حالا انشالا به شما هم اجازه بده بتونید ماهی بگیرید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-07-20 07:11 PM

(2015-07-19 06:56 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا امین عکسای ماهیتام بذار.
ما که فعلا تو سد درودزن شانس ماهی بزرگ نداشتیم ببینم شما چیکاره ایKhansariha (8)

آخه آدم اونهمه قزلای خوشگل اطراف و ول میکنه میره درودزن واسه کپور Khansariha (399)
(2015-07-20 10:31 AM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا امین
متاسغم بابت این اتفاق من به شما به جای سد درودزن هفت برم پیش نهاد میکنم هم نزدیکتر از سد درودزن هس هم جاده مسیر رسیدن کنار دریاچه بهتر هست شما برای اولین صید هم دنبال ماهی بزرگ نباش در ضمن من بهت پیشنهاد میکنم بی پارک زرقون تو دریاچش ماهی گلی یک کیلویی هم داره برای اینکه تجربه صید کسب,کنی خیلی خوب هس یه جای دیگه هم هس ماهی کپور آمور داره ولی نمیدونم بهتون اجازه بدن ماهیگیری کنین من خودم چهار پنج سال پیش رفتم جای خیلی خوبی هس کلی ماهی گرفتیم یه ماهی 14 کیلویی هم گرفتیم ولی بنظرم همون پارک زرقون برای تجربه اولین صید خوب باشه
امیدوارم موفق باشین

آخ آخ آخ
کاش من جای شما بودم
بخدا حیفه قزلای اونجاهارو ول کنی بری ماهی گلی بگیری......

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - tawer - 2015-07-20 07:25 PM

سلام دوستان
کسی طرز تهیه دیپ برای بویله شاهدانه رو میدونه دوم اینکه چه طغمه ای مناسبه برای کیسه پی وی ممون میشم راهنمای کنین

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-07-20 08:07 PM

(2015-07-09 10:29 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا دست مریزاد دادا محمود. خداییش سر حال شدم با عکسهای زیباتون. اگه ممکنه یه توضیحی در رابطه با اسپینر مورد استفادتون بدید و اگه زحمتی نیست عکس اون و مپس هاتونو بزارید.
بسیار ممنون و خسته نباشید

سلام به همه دوستان ماهیگیر گلم
بنا به دستور آقا امین گل و چنتا از دوستان دیگه که هم اینجا هم خصوصی درخواست عکس از طعمه های که بیشتر استفاده میکنم داشتن بنده هم اطاعت امر کردم و شرمنده که یکم طول کشید
جاتون سبز یه برنامه ماهیگیری هم رفتم که البته حیف دوربین همراهم نبود ولی به محض رسیدن به منزل چنتا عکس گرفتم که تقدیم میکنم
امین جان و آقا محمد گل اینم چنتا اسپینر + اسپینر ملخ که خواسته بودی:
[تصویر: Spiner.jpg]
راپلا که هم در صید قزل استفاده میشه هم این رنگش برای صید سفید رودخانه ای معرکست:
[تصویر: Rapala.jpg]
لانسه های مپس با وزنها و بالهای مختلف:
[تصویر: Meps.jpg]
دو نمونه لانسه پشه دار پرکاربرد برند D-A-M:
[تصویر: D-A-M.jpg]
لانسه های پشه دار بلوفاکس:
[تصویر: Bluefox.jpg]
اینم دونمونه از پاوربیت بریکلی که بیشترین تاثیر رو تجربه کردم البته اگه اصل امریکایی باشه!(بازار پر از نمونه های بیخاصیت چینی هست):
[تصویر: Berkley.jpg]
اینم صید قزل آلا رنگین کمان و سفید رودخانه ای جمعه ما بعد از تمیز شدن.تمامی ماهیها با لانسه صید شده.تقدیم به دوستان گل:
[تصویر: Mahmoodfisher-33.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-34.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-35.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-36.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-37.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-38.jpg]
[تصویر: Mahmoodfisher-39.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-07-20 08:28 PM

سلام آقا محمود دل خوشی داری امسال استان فارس اصلا بارندگی نبود رودخونه ها اصلا آب ندارن که قزل داشته باشن تو زمستونم که هفتبرم با تور جارو کردن اصلا دیگه ماهی نداره از پاییز پارسال تا همین حالا من جمعا بیستا قزل نگرفتم هرجا هم که آب هس دوستای عزیز باسم بمب تور ترتیب ماهی ها رو میدن والا همین ماهی گلیم غنیمت هس اونم برای کسی که میخواد ماهیگریو تازه شروع کنه آقا محمود آن سبو بشکست آن پیمانه ریخت گذشت اون موقعی که رودخونه های استان فارس پراز قزل های مولد بود

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - rkh.hunter - 2015-07-20 08:28 PM

سلام محمود جان دست شما درد نکنه Khansariha (8)
اگه اشتباه نکنم به طعمه هایی که رو آب شناور میمونن اسپینر میگن ، درسته؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-07-20 08:37 PM

(2015-07-20 08:28 PM)mohsenf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا محمود دل خوشی داری امسال استان فارس اصلا بارندگی نبود رودخونه ها اصلا آب ندارن که قزل داشته باشن تو زمستونم که هفتبرم با تور جارو کردن اصلا دیگه ماهی نداره از پاییز پارسال تا همین حالا من جمعا بیستا قزل نگرفتم هرجا هم که آب هس دوستای عزیز باسم بمب تور ترتیب ماهی ها رو میدن والا همین ماهی گلیم غنیمت هس اونم برای کسی که میخواد ماهیگریو تازه شروع کنه آقا محمود آن سبو بشکست آن پیمانه ریخت گذشت اون موقعی که رودخونه های استان فارس پراز قزل های مولد بود

سلام دادا عجب! ما دلمون خوش بود به اینکه لااقل رودخونه های استان فارس هنوز پر از قزله؟!!!!!!!!!!!!
محسن جان این بیقزلی مال همه رودخونه های ایرانه و همه دوستان از کل ایران مینالن دلیلشم خودت گفتی اما بیشتر از همه این ویروس لعنتی نسل قزلو داره میکنه و اکثر اساتید از برنامه های قزلگیری دست خالی برمیگردن البته جدیدا مثل اینکه اوضاع داره بهتر میشه خدارو شکر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-07-20 08:38 PM

اینم یه عکس مال خرداد که یه مشت آدم مریض با سم کل ماهیای رودخونه رو کشته بودن فقط به خاطر اینکه کسی از شهر نیاد اینجا ماهیگیری
[تصویر: DSC-0093.jpg]