شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ahmadloo - 2015-07-16 03:15 AM

من چند بار از کرم خاکی استفاده کردم همه اش قزل می افتاد البته قزل های کوچیک منم رها سازیشون کردم اما کپور زیاد نمی افتاد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aminhunt - 2015-07-16 05:00 AM

کجا جناب احمدلو؟ منظورتون سد درودزن هست؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mohsenf - 2015-07-16 08:37 AM

(2015-07-15 11:20 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا محمود _Mahmoodfisher _ ممنون عزيز ...من از قزل چيزي سر درنمي آرم ، ولي پست هايي كه ميذارين (دوستان گذاشتن) رو مي خونم ...اين مورد رو كه گفتين : ... حتما برای استتار از کلاهی همرنگ طبیعت منطقه استفاده کن چون سیاهی موی سر برای قزل از فاصله دور قابل تشخیصه..... برام تازگي داشت . داداش شرمنده نكنيد همون تشكر زير پست به من ميگه كه اين مطلب براي دوستان مفيد بوده.

آقا محسن _ mohsenf_ بابت عكس ها ممنون (عكس با لباس گلي خيلي قشنگه).
اگه زحمت نيست طول و قطر استوانه رو هم بنويسيد.........از عكس ها متوجه نشدم ، شما دوطرف سبد رو بستين ؟ (عزيز يه توضيحي بدين ، علم غيب نداريما)
ممنون

موفق باشيدKhansariha (8)

سلام دوست عزیز خیلی ممنون
طول سبد 6سانت هست قطرهاش هم فرق می کنه بستگی داره به جای ماهیگیری اینم دوتا عکس از زاویه مختلف
[تصویر: DSC-4292.jpg]
[تصویر: DSC-4293.jpg]
سلام آقا امین
اگه سد درودزن میخوایی ماهیگیری کنی شب برو اگرم آشنا داری از در اصلی سد برو تو دو سه تا از بچه ها که رفته بودند ماهیای خوبی گرفته بودند همش بالای ده کیلو
ماهی هفت هشت سانتی هم توی سد برای شب خوب جواب میده برای طعمه اگر از همون ذرت استفاده کنی ماهی کوچیک نمیتونه طعمه رو بخوره سر ظهرم ماهیای حدود 15تا20 سانتی بیشترین تحرک رو دارن
امیدوارم موفق باشی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Mahmoodfisher - 2015-07-16 11:37 AM

(2015-07-16 01:12 AM)ehsan2700 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در آخر هم پيشنهاد ميكنم رها سازيه ماهيها فراموش نشه ؛-)

Sent from my iPad using Tapatalk

احسنت
(2015-07-16 01:24 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض به حضور گلت خمیری که استفاده میکنم بسته بندی هست و به نظر چیز خوبی میاد. یه بسته قشنگ داره و محصول تایلند هست. حسابی هم سفت و محکمه. به نظرم برای رهایی از ماهی های کوچک اول پرتاب بلند انجام بدم و بعد هم سایز قلاب رو یه کم بزرگ بگیرم. اگه اشتباه میکنم لطف کنید اصلاح کنید
ممنون از راهنماییتون
در ضمن قطعا برنامم رها سازی هست. البته اگه بتونم چیزی بگیرم!!!!

سلام
برای صید کپورهای سایز و خلاصی از ربودن طعمه توسط بچه ماهیها هیچ چیز بهتر از "بویله" یا همون جوشانده نیست البته باید از روی دمای آب و هوا و ذائقه ی کپورهای منطقه با وسواس زیاد طعمشو انتخاب یا درست کنی راجع به طعم بویله حسابی تحقیق کن
موفق باشیKhansariha (48)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lvlahdi - 2015-07-16 12:09 PM

(2015-07-16 01:24 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.... و بعد هم سایز قلاب رو یه کم بزرگ بگیرم. .......

سلام
آقا امين _aminhunt_ جناب من نميدونم سايز ماهي هاي كوچك و بزرگ منطقه شما چه قدييه ....اذيت ماهي هاي كوچيك هست...ولي به تجربه تو اين فصل قلاب 8 پاكوتاه يا 9 با ريسه نسبتا بلند يا كوچيكتر و ....قلاب هاي بزرگ 6 ، 5 ، 4 براي شهريورو پاييز مناسبترن.
موفق باشيد.Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ahmadloo - 2015-07-16 12:13 PM

(2015-07-16 05:00 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا جناب احمدلو؟ منظورتون سد درودزن هست؟

سلام نه عزیز منظورم سد نزدیک خونمون بود(سد میدانک از شهرستان کمیجان استان مرکزی)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - rkh.hunter - 2015-07-16 10:35 PM

سلام دوستان امروز رفتم مغازه یکی از دوستان جو گیر شدم اینا رو خریدم کلا شد 27 تومن
از اساتید میشه راهنمایی کنه هر طعمه بیشتر برای چه شرایطی مناسبه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن در مورد این نخ ها هم میشه نظر بدید که آیا از نظر کیفیت مناسب هست یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکرKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - cornet - 2015-07-16 10:42 PM

مبارک باشه مهدی جانKhansariha (8)
.
مطمئنی جمعآ 27تومن ؟؟!! کجا خریدی؟؟ من صبح ناشتا اونجامKhansariha (180): البته اگه عیدفطر باشه!Khansariha (180)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - rkh.hunter - 2015-07-16 10:53 PM

قابل نداره سید جان امر بفرما تقدیم کنمKhansariha (8)
شما نیا، هرچی داشت رو من جمع کردم خخخخخخخخخخخ گفت 25 تا رو توصیفیان برد همینا مونده، منم همه رو برداشتم، گفتم طرح های دیگه رو هم برام بیاره

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aminhunt - 2015-07-16 11:07 PM

مبارکتون باشه. اینا لوری هستن و مناسب ماهی های آب شور و دریا. فقط ببخشید تمام این لوری ها و دو حلقه نخ فقط شد 27 تومن؟ از کجا گرفتید؟؟؟؟