شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - guilanshekar - 2015-07-04 09:40 AM

كاش ميگفتي منظورت از ارزان تا چه قيمتيه؟
ما تو گيلان ميگيم هم نر هم اشبل دار
والا اگه بخواهم يه راهنمايت بكنم براي يه چوب خوب پارتينر 60/3 رو پيشنهاد ميكنم80 تا 100
fir fox 3.6 كه 70
يه چرخ خوبم يكي از دوستان سايت تو قسمت فروشگاه (اسمارت) st گذاشتن كه خيلي خوبه220
چرخ tr500خيلي خوبه85
يكم ضعيف تر چوب fishing 3/6 كه40 تا 50
تومان
با يه چرخ 340 يا 440 كه حدودا 50تومان

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2015-07-04 09:47 AM

(2015-07-03 04:40 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماهیگیری صبح جمعه ریسه خوشه ای
ساعت 5:30 تا 10 صبح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امین جان داداش این اورنجا مال کدوم سد ایران هستن؟Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2015-07-04 10:22 AM

(2015-07-04 09:40 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كاش ميگفتي منظورت از ارزان تا چه قيمتيه؟
ما تو گيلان ميگيم هم نر هم اشبل دار
والا اگه بخواهم يه راهنمايت بكنم براي يه چوب خوب پارتينر 60/3 رو پيشنهاد ميكنم80 تا 100
fir fox 3.6 كه 70
يه چرخ خوبم يكي از دوستان سايت تو قسمت فروشگاه (اسمارت) st گذاشتن كه خيلي خوبه220
چرخ tr500خيلي خوبه85
يكم ضعيف تر چوب fishing 3/6 كه40 تا 50
تومان
با يه چرخ 340 يا 440 كه حدودا 50تومان

ممنونم ميشه بفرمائيد كجا ميتونم با اين قيمتها خريد كنم ؟‌ يه لينك از تاپيك فروش ميديد بهم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - guilanshekar - 2015-07-04 10:29 AM

قيمتهاي كه خدمتون عاض كردم رو ميتونيد در رشت پيدا كنيد
Khansariha (399)

اينم لينك فروش بنكس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2015-07-04 11:38 AM

(2015-07-04 10:29 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قيمتهاي كه خدمتون عاض كردم رو ميتونيد در رشت پيدا كنيد
Khansariha (399)

اينم لينك فروش بنكس
Khansariha (8)

داداش متاسفانه من ساكن كرمانم ، كسي هست اين زحمت رو واسه من بكشه من پول رو به حسابش واريز كنم ؟!

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2015-07-04 11:54 AM

(2015-05-20 07:10 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم تو منجیل ماهیگیری میکنم همیشه ولی این ورا زالو نیست اصلا تا تست کنیم، کدوم منطقه تست کردین شما؟ سمت رودبار. یا جمال اباد؟

سلام
دوست عزيز هر وقت ما خواستيم بريم منجيل ماهيگيري گفتن نميشه و مجوز مي خواد و مجوز نمي دن و از اين حرفا
شما چه زماني و كجاش مي ريد؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2015-07-04 06:35 PM

سلام دادا برای استان گیلان سد منجیل مکان دقیقشم جزیره منجیل هستش.

سلام
دوست عزيز هر وقت ما خواستيم بريم منجيل ماهيگيري گفتن نميشه و مجوز مي خواد و مجوز نمي دن و از اين حرفا
سلام سد منجیل کلا مجوز براش صادر نمیشه هیچ مشکل قانونی هم نداره برای صید.
در مورد زمان و مکان
الان زردپر بیشتر از 5 تا 10 صبح میزنه مکانشم جزیره خوبه تو این فصل با زیر پل ماستخور. که همون پل فلزی هست که به سمت جاده زنجان میره.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aboolfazl - 2015-07-04 07:51 PM

با سلام خدمت اساتید محترم
من یه تور ماهیگیری مخوام تهیه کنم با طول 50متر راهنمایی میخواستم که چه جنسی باشه نایلون یا نخی حدود قیمت اگه بدین ممنون میشم اگه فروشگاه سراغ دارید یا سایت مطمئن که بفروشه معرفی کنید ممنون میشم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2015-07-04 08:00 PM

سلام دوست عزیز اینجا کسی با تور کار نمیکنه تو نت سرچ کنین شاید برای فروش باشه.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2015-07-05 10:24 AM

(2015-07-04 06:35 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا برای استان گیلان سد منجیل مکان دقیقشم جزیره منجیل هستش.

سلام
سلام سد منجیل کلا مجوز براش صادر نمیشه هیچ مشکل قانونی هم نداره برای صید.
در مورد زمان و مکان
الان زردپر بیشتر از 5 تا 10 صبح میزنه مکانشم جزیره خوبه تو این فصل با زیر پل ماستخور. که همون پل فلزی هست که به سمت جاده زنجان میره.

با سلام مجدد
منظور شما رودخانه بعد از سد هست؟ زير پل فلزي، آدرس رودخانه مي باشد.
من سد رو عرض كردم.