شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2015-05-27 04:55 PM

باسلام به همه ماهیگیران صبور .Khansariha (8)
اینهم از صید ما
صید یکروزه بود دونپاش کردیم و از خمیر مخصوص و با جوشاندن در اب شکر خمیرو محکمو خوش طعمش کردیم
و طعمه بعدی که خوب جواب میداد کرم خاکی بود.موفق باشین.

[img]tp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/14327328491.jpg[/img]

[تصویر: 14327328492.jpg]

[تصویر: 14327328503.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2015-05-27 05:04 PM

سلام اقا مسیح

صید خوبی داشتید میشه لطف کنید زمان و مکان صید رو هم اعلام کنید و تعداد چوب و چرخ و همچنین مدل ریسه استفاده شده برای صید Khansariha (8)

دوستان عزیز میخواستم خدمتتون عرض کنم که شبکه دو سیما داره مستند های ماهیگیری جان ویلسون رو پخش میکنه که یکی از افراد نامبر وان دنیا هست تو این رشته عزیزانی که تمایل به دیدن این برنامه دارن همه روزه ساعت 7.05 دقیقه صبح پخش میشه و مدتش 20-30 دقیقه میباشد.Khansariha (399)

اقا مسیح یکی از عکس ها که باز نشده رو من نگاه کردم و اگر اشتباه نکنم چرخ بنکس مدل st3000 یا st4000 میباشد و چوب هم مدل اسپایدر شرکت یانک سونگ و برادر جدید تله پارتنر میباشد درست عرض میکنم؟Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2015-05-27 07:23 PM

سلام دوست عزیز.
زمان 28 /2/ 94
مکان چادگان
تعداد چوب چرخ 6 عدد
و افرین به ریز بینی شما ,چوب یانگ سونگ هستش وچرخ اس تی 7000 بنکس.
تمامی موترهای که من دارم بنکس هستش و چوبها یانگ سونگ فایرفکس و البا استار

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2015-05-27 07:28 PM

خیلی ممنون از لطف شما بسیار عالی بوده امیدوارم همیشه ماهیگیری جذابی داشته باشید . اگر مدل اس تی 7000 باشه باید از قبل خریداری شده باشه چون تا اونجایی که بنده در جریان هستم الان تو بازار کمیاب شده بنده عاشق این برند ست های شما هستم از برترین ها استفاده میکنید Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2015-05-27 07:34 PM

خواهش میکنم .قابل شمارو نداره,بله دقیقا اینها همگی مربوط به 5،6 سال قبل هستن.
موفق باشینKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2015-05-28 12:35 PM

دوست عزیز اقا مسیح تو اصفهان جایی هست که بشه ماهی باربل (زردپر-اورنج) صید کرد ؟ منطورم منطقه تخصصی برای این گونه وجود داره؟Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2015-05-28 01:10 PM

نه متاسفانه ولی طرف بازوفت و هفت پیران منطقه چهارمحال بختیاری گرفتم.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - yaserfisher - 2015-05-29 09:13 PM

سلام خدمت همه دوستان و دوست داران ماهیگیری
هفته گذشته فرستی پیش اومد تا یه سری به ماهیگیری کیش برم جای همه دوستان خالی
متاسفانه به علت نبود ماهی گرفه که برای طعمه استفاده میشه ماهیگری زیاد رنگی نداشت
در نهایت یک شهری 1.750kgو یک کوسه گیتاری به وزن 13.800kg نسیب ما شد که کوسه به گفته محلیها خوردنی نبود و رهاسازی شد
بدرودKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2015-06-01 04:37 PM

با سلام
عسلویه
طعمه: ماهی مرکب (گویش محلی خصصاک)
ریسه: کفخوابی
ماهی: شهری(660 گرم)-سفره ماهی-ماهی بادکنکی
شهری

ماهی بادکنکی

سفره ماهی و ماهی بادکنکی فورأ رهاسازی شدن چون ماهی بادکنکی خیلی زود میمیره بخاطر همین عکسش بد افتاد.Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - romin - 2015-06-02 02:30 AM

ماهی زرد پر در مکان سد بزرگ شیرین دره بجنورد خراسان شمالی باطعمه بچه ماهی سفید چوب ال باستار 2.60 و چرخ تری ام تری 60 5ball کف خواب . وزن ماهی 3کیلو 800 گرم زرد پر