شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2015-05-20 04:48 PM

سلام به همه دوستان

بنده یک سال فقط تماشاگر پست دوستان بودم و اما امروز دستی بکار بردیم که برای فردا شب و جمعه رو کنار اب باشیم . یه تعداد بویله درست کردم برای کپور که امیدوارم جواب خوبی بده البته یه سری عکس تهیه کردم که فردا براتون میزارم .
در مورد اون دوستمون هم راهنمایی که میتونم بکنم استفاده از بویله هست چون هم به این اسونی ها نمیریزه و هم فقط ماهی سایز مخصوصش میتونه اون رو بخوره و از شر ماهی ریز خلاص میشه.Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - مهدى١٣٦١ - 2015-05-20 06:57 PM

واسه زردپر تو گيلان زالو عالى تو سفيد رود جواب ميداد، يادش بخير ، خصوصا تو جاهايى كه اب پيچ ميخورد و سرعت داشت و مثل گرداب بود ، زالو هم لامصب مثل لاستيك تويى موتور هست ، من هردفعه فقط يك زالو ميزدم و تمام ساعت با اون كار ميكردم ، دقيقا مثل لانسه خخخخ

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - cornet - 2015-05-20 07:06 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2015-05-20 07:10 PM

منم تو منجیل ماهیگیری میکنم همیشه ولی این ورا زالو نیست اصلا تا تست کنیم، کدوم منطقه تست کردین شما؟ سمت رودبار. یا جمال اباد؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - rkh.hunter - 2015-05-20 09:36 PM

سلام
از دوستان کسی در مورد چوب تو پر سه تیکه با مارک ROKROW اطلاعاتی داره؟ کاراییش چطوره؟
پیشاپیش از پاسخی که میدید متشکرمKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - مهدى١٣٦١ - 2015-05-20 09:46 PM

سمت استانه أشرفيه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2015-05-20 11:07 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید
این پیج خیلی اطلاعات تجربی دقیقی توش هست مخصوصا طعمه های زردپر که دوستان اشاره کردند.
مهدی جان به نظر من چوب توپر خیلی خوبه به مارک خاصی نمیشه اشاره کرد چون بیشترشون چینی هستند.اونهایی که بوسیله مهره بهم وصل میشن عالی هستن.وقتی ماهی میگیری فشار کمتری احساس میکنی.طول سه متری هم مناسبه.من به دوستانی که مرداب میرن سفارش میکنم چوب توپر دوتیکه بخرن.
برسیم به صید سید که تغییر تاکتیک دادن!!!!این کپور ها اوشین نیستن کپور محلی هستند.تفاوتشون با اوشین اینه که رنگ تیره تقریبا سیاه دارن و سیبیل بلند و بوی تندی دارن.مکان صید سید جان نگفتی نکنه همون عکس معروفه؟!!!!خخخخخ

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - cornet - 2015-05-20 11:21 PM

سلام محمدجانKhansariha (8)
جات خالی داداش... آدرسش هم لنگرود روستای چاف..
اینهم عکسش...

خخخخخخخخخخخخخخ

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2015-05-20 11:35 PM

خخخخخ بله منم همین عکس گفتم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Chia - 2015-05-21 12:17 AM

(2015-05-19 10:38 AM)Chia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)

دوستان Khansariha (97)واسه یه اماتور که تا حالا ماهیگیریKhansariha (135) ننموده Khansariha (290)چه وسایلی و پیشنهاد میدین واسه شروع که هم کیفیت ش خوب باشه و هم قیمت مناسب اسم وسایل و قیمت حدودی دیشم بگین اگه لینک فروشگاه هم بود که فه بها

روز خوشKhansariha (262)

ما ز یاران چشم یاری داشتیم .....