شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-10-15 05:32 PM

سلام داداشی
فکرکنم قبلا هم باهم تو پیام خصوصی صحبت کرده بودیم .راستی وسایل ماهیگیری خریدی ؟فکرکنم هر دو از یه رود ماهی میگیریم؟؟؟ طرفهای شما رود بکرتره .ماهیهااگه جون سالم از دست شما که به درببرن شایدنصیب ما بشن .Khansariha (399)Khansariha (399)جایزه هم قابل نداره موندم چه جوری خرج کنم خخخخ
قربان بچه های داش ماکو

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kuzey - 2014-10-15 05:52 PM

سلام
ارادت داریم خدمت شما
شما استادی ما شاگرد
اره کروکدیل 270 خریدم
اون ماهی ژله ایها خوب جواب میدن ؟؟؟؟//
قیمتشون چنده؟؟؟؟؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-10-15 10:44 PM

دوست عزیز سلام دوباره
اگه گذرت به تبریز بیفته یاازفروشگاهی که نزدیک سدارس هستش بپرسی طعمه مصنوعی مخصوص هرماهی هستش .روزمسابقه اکثر شرکت کننده هابین وسایلاشون حداقل طعمه سرقرمز داشتن و باهاش هم صیدداشتن خوشبختانه مکانی که برامن درنظر گرفته بودن چون دیررسیده بودم ازسمت راست که حساب کنی تقریبآ آخرین نفرات بودم ازاول خط که راه افتادم وتوتصویر هم مشخصه تمامی افراد سرشناس ماهیگیری حضورداشتن منم نگاه کردم دیدم لانسه کشی میکنن منتها ریسک نمیکردن وطعمه کوچیک میزدن نتیجش این بود که ماهی کوچیک طعمه رو میگرفت وصیدمیشدوباتوجه به کوچک بودن رهامیشد .بنده باتوجه به زمان کم بزرگترین طعمه روانتخاب کردم ماهی کل طعمه رو باتوجه به ارواره بزرگش بلعیده بود وبسختی با انبر تونستیم از دهنش دربیاریم لازم به ذکره سه نوع خمیر وحتی کرم خاکی هم باخودم برده بودم ولی زمانی نبود.اینهمه قلم فرسایی منظورم اینه اگه قراره درمکانی زیادبمونی ابتدادوسه تا طعمه دستی باقلاب بزرگ بنداز وسپس باچوب وچرخ لانسه کشی کن .حتما نتیجه میگیری .قیمت هاهم ازسه تم
تومن تا ۷۰ یاهشتادهزا

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kuzey - 2014-10-17 12:38 AM

سلام
مال شما قیمتش چنده؟؟؟
سایزش چند سانته/؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-10-17 11:23 AM

(2014-10-17 12:38 AM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مال شما قیمتش چنده؟؟؟
سایزش چند سانته/؟؟

این لانسه طرفهای سدفکرکنم بعدعید۷تومن گرفتم.تونت میگشتم چرخ ماهیگیری رو زده بود دومیلیون ونهصد هزارتومن.اگه بخوای حرفه ای دنبال بکنی ورزش نسبتا پرخرجیه .راستی دیروز قلاب دوشاخه گیرم افتاد یکی ازدوستان میگفت مال شوروی سابقه توسایتهای ماهیگیری عکسی ا زش ندیدم .اگه بتونم عکسشو برادوستان میزارم فکر کنم زیاد کاربری نداشته باشه یامن بلد نیستم .چون سه شاخش رولانسه ها تکی یا دوتا استفاده میشه ان شااله دوستان راهنمایی میکنن دونه ای ۴۰۰ گرفتم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-10-17 09:18 PM

سلام بردوستان
درارسال بالا اشاره کردم یکی از فروشندگان مقداری قلاب آورده برا فروش میگفت ساخت شوروی سابقه واز قدیم مونده داخل نت هم فقط یه دونه عکس ازش گذاشته بودن با نام قلاب دو شاخه دوستان نحوه استفادشو اگه باهاش بلدن لطفن راهنمایی بکنن .البته خودم برااستفادش نقشه کشیده ام تا در عمل چگونه باشه جنسش هم فکر کنم از فولاد باشه وبراآب شیرین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دونه ای 400 تومن

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-10-18 09:33 AM

با سلام
جاتون خالی بود یه هامور بدجوری کشید رفت زیر سنگ نخم قیچی کرد ولی بقیشون گرفتم. اینم عکساشون:
مکان: عسلویه
زمان دیشب ساعت 11
طعمه: تکه های ماهی
ریسه کف خوابی 2قلاب روی یک طعمه
سایز نخ: 70
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - old.hunter - 2014-10-18 10:19 AM

gafor عزيز Khansariha (8)
اين قلاب ها فوق العاده قديمي هستن
من بيشتر از اينا براي اينكه تو بدن ماهي جاساز كنم استفاده مي كردم
يا در وسط روده پنهان مي كردم

به اين شكل يك نخ + دو قلاب اما گره قلاب بالايي روي ساق قلاب بسته ميشه و گره قلاب پايين روي چشم قلاب
و جالب اينجاست كه اغلب قلاب بالايي موفق به گرفتن ماهي ميشه Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-10-18 10:40 AM

(2014-10-18 10:19 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gafor عزيز Khansariha (8)
اين قلاب ها فوق العاده قديمي هستن
من بيشتر از اينا براي اينكه تو بدن ماهي جاساز كنم استفاده مي كردم
يا در وسط روده پنهان مي كردم

به اين شكل يك نخ + دو قلاب اما گره قلاب بالايي روي ساق قلاب بسته ميشه و گره قلاب پايين روي چشم قلاب
و جالب اينجاست كه اغلب قلاب بالايي موفق به گرفتن ماهي ميشه Khansariha (8)
باتشکر از جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم منظورتون همون قلابه دوشاخه هستش که توی تصویر اینجوری باید بسته بشه ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mehrdadmn - 2014-10-18 10:42 AM

از دوستان کسی داخل اسکله شیفت بوشهر ماهیگیری کرده؟؟؟