شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2014-08-21 12:46 AM

(2014-08-20 11:59 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-20 09:56 PM)xoncegame نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بگو نیم کیلو Khansariha (399) حالا اگه یه رودخونه دور افتاده ای که من اطراف ایذه میشناسم و همه ماهیاش تا حد 400 گرم رشد میکنن تکلیف چیه ؟ Khansariha (226)

دوستان میتونم نخ براید ژاپنی 500 متری تهیه کنم و 100 متریشو 20 تومن تقدیم دوستان کنم ، اگه دوستان میخوان تا بیشتر سفارش بدم ، چون واسه خودم فقط یه کلاف 500 متری سایز 14 میخرم.

دوست عزیز ماهی داریم تا ماهی این دوست ما کپور و آمور گرفته بود این ماهی ها وزنشون زود میره بالا و درشت میشن من خودم تو هفت برم شیراز کپور 8 کیلویی صید کردم این ماهی ها فرصت زیستن ودرشت شدن دارن ولی دوستمون بهشون این فرصت رو نداد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من که کلا دلم نمیاد ماهیا آب شیرین چه کوچیک چه بزرگ رو اینطوری تیکه تیکشون کنم Khansariha (290) البته فقط واسه ماهیا آب شیرین لطافت به خرج میدم ، ماهیا آب شور بزرگتر از کف دست میرن تو کیسه :D
این دوستمون هم بنظر میرسه تازه ماهیگیری رو شروع کرده و چند وقت دیگه دچار عذاب وجدان دائم میشه که چرا این 2 طفل معصوم رو اینطوری ... :((

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2014-08-23 07:38 AM

(2014-08-20 09:56 PM)xoncegame نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بگو نیم کیلو Khansariha (399) حالا اگه یه رودخونه دور افتاده ای که من اطراف ایذه میشناسم و همه ماهیاش تا حد 400 گرم رشد میکنن تکلیف چیه ؟ Khansariha (226)

دوستان میتونم نخ براید ژاپنی 500 متری تهیه کنم و 100 متریشو 20 تومن تقدیم دوستان کنم ، اگه دوستان میخوان تا بیشتر سفارش بدم ، چون واسه خودم فقط یه کلاف 500 متری سایز 14 میخرم.

سلام دوست من
ضمن تشكر از شما، احتمالا در مورد نخ برايد اشتباه مي فرمائيد. احتمالا اون چيزي كه قراره به شما فروخته بشه نخ كفاشي هست. نخ برايد جنس درجه دو اگر در ايران پيدا بشه، بيست مترش ميشه 20 يا 30 هزار تومان!

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - komail - 2014-08-23 11:57 AM

(2014-08-20 07:31 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-18 10:14 PM)shankayn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بکس امروز رفتیم ماهیگیری در دریاچه گرمی توی استان اردبیل شهر گرمی بد نبود یه دونه امور گرفتیم با یهدونه کپور اینم عکس هاشه
این اموره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم کپوره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تمیز شدشه بالاییاموره پایینی کپوره

دوست عزیز سعی کنید ماهی ها رو حد اقل زیر5. کیلو رها کنید ایناواقعا ارزش خوردن ندارنKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
Khansariha (8)Khansariha (214)

دوست عزیز شما کجا زندگی میکنید ؟ ایران تشریف دارین؟ پنج کیلو !!!!! شما ماهی قزل آلا تا بحال خریدین؟تا ببینید هر کدوم وزنش چند گرمه؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - alaolmolk - 2014-08-23 12:20 PM

(2014-08-23 11:57 AM)komail نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-20 07:31 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-18 10:14 PM)shankayn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بکس امروز رفتیم ماهیگیری در دریاچه گرمی توی استان اردبیل شهر گرمی بد نبود یه دونه امور گرفتیم با یهدونه کپور اینم عکس هاشه
این اموره

اینم کپوره

اینم تمیز شدشه بالاییاموره پایینی کپوره

دوست عزیز سعی کنید ماهی ها رو حد اقل زیر5. کیلو رها کنید ایناواقعا ارزش خوردن ندارنKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
Khansariha (8)Khansariha (214)

دوست عزیز شما کجا زندگی میکنید ؟ ایران تشریف دارین؟ پنج کیلو !!!!! شما ماهی قزل آلا تا بحال خریدین؟تا ببینید هر کدوم وزنش چند گرمه؟
دوست عزیز منظور ایشون نیم کیلو بوده نه پنج کیلو...

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - whitewolf - 2014-08-23 01:26 PM

آقا به خدا گفتم 5. کیلو دهنمو سرویس کردینKhansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - MRD - 2014-08-23 03:18 PM

دوستان عزیز من با رها سازی ماهیان کوچکی که با قلاب اون هم از نوع معمول صید میشوند موافق نیستم چون این ماهیان بعلت عدم تحمل جراحت وارده بسته به نوع گیر کردن قلاب نهایتا 24 ساعت دوام می آورند و موارد استثنا در بزرگ شدن این ماهیان نیز درصد کمی را شامل میشود . در صید با تور این رها سازی بسیار مفید است و شاید قلابهای مخصوص بدون خار که مخصوص ماهیگیری تفریحی ساخته شده است .پس بگذاریم این جوان سراپا شوق ماهیگیری که ساعتی را وقت گذاشته و صیدی هرچند کوچک داشته از صید خود لذت ببرد.Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2014-08-23 04:45 PM

از دوستان کسی به تازگی از دریاچه اویدر صیدی داشته ؟
یا بطور تجربی از گونه ها و حداکثر وزن اونها خبری دارد به ما هم اطلاع بدهد ممنون میشیم Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-08-23 04:49 PM

(2014-08-23 01:26 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا به خدا گفتم 5. کیلو دهنمو سرویس کردینKhansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)

ماشین حسابی نوشتین خخخخخخخخ
انصافأ من هم خونده بودم 5 کیلو!!!!!!بعدش با خودم گفتم خب تا الان هرچی عکس ماهی گذاشتم 5 کیلویی توشون نبود پس خیلی ضایع کاری کردم!!!!!!میخواستم بنویسم یک کیلو به بالا بازم ترسیدم شاید بقیه هم با 5 کیلو موافق اند دیگه ننوشتمKhansariha (226)
منم با شما موافقم هر ماهی باید بالقش صید بشه و ماهیایی که به چند کیلو میرسن رهاسازی نیم کیلویی ها فرهنگ خیلی خوبیهKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2014-08-23 07:04 PM

(2014-08-23 07:38 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست من
ضمن تشكر از شما، احتمالا در مورد نخ برايد اشتباه مي فرمائيد. احتمالا اون چيزي كه قراره به شما فروخته بشه نخ كفاشي هست. نخ برايد جنس درجه دو اگر در ايران پيدا بشه، بيست مترش ميشه 20 يا 30 هزار تومان!

سلام دوست عزیز ، نه کلاف 500 متری ژاپنیه با طرح و لوگو ماهیگیری :D جنسش طبق نظر مشتریا اون سایت که بدک نبوده البته این قیمت واسه براید 4 رشته ای بود ، اگه براید 8 رشته ای بخواید میتونم 100 متری 30 تومن تقدیم کنم ، گفتم حالا که دارم واسه خودم میخرم واسه دوستانم اگه خواستن بخرم بعد طبق متراژی که میخوان تقدیم کنم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - greenaref - 2014-08-23 08:57 PM

سلام.امروز رفتم واسه ماهی گیری سد کوثر.اول که خمیر با زردچوبه و پودر سیر به قلاب زدم.دو سه بار گیر کرد و کنده شد.بقیه هم که اصلا به قلاب نزد.یه سنجاقک هم گرفتم زدم بازم جواب ندادKhansariha (399).ریسه هم قلاب آخر و سرب وسط نخ زدم.همینطور عصابم خورد بودKhansariha (290) که یه یارو اومد گفت قلابتو جمع کن اینجا ممنوع هست.خودش اونطرف تر داشت با تور ماهی میگرفت میفروخت.باهاش دهن به دهن شدم نزدیک بود بزنمش.اصلا به من ماهیگیری نیومدهKhansariha (290)