شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2014-08-19 07:26 AM

(2014-08-18 10:14 PM)shankayn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بکس امروز رفتیم ماهیگیری در دریاچه گرمی توی استان اردبیل شهر گرمی بد نبود یه دونه امور گرفتیم با یهدونه کپور اینم عکس هاشه
این اموره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم کپوره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تمیز شدشه بالاییاموره پایینی کپوره

دوست عزيز
بهتر نبود رهاسازي مي كردي؟! اينها اينقدر كوچك هستند كه ارزش خوردن ندارند.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shankayn - 2014-08-19 08:09 AM

(2014-08-19 07:26 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-18 10:14 PM)shankayn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بکس امروز رفتیم ماهیگیری در دریاچه گرمی توی استان اردبیل شهر گرمی بد نبود یه دونه امور گرفتیم با یهدونه کپور اینم عکس هاشه
این اموره

اینم کپوره

دوست عزيز
بهتر نبود رهاسازي مي كردي؟! اينها اينقدر كوچك هستند كه ارزش خوردن ندارند.
سلام
شما درست میفرمایید ولی اونقدر هم ریز نبود امور پاک نکردش 230 گرم بود وکپور 170 گرم بود

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kuzey - 2014-08-19 11:05 AM

سلام
خداییش وزنشون خیلی بالا بود.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - MILADSOBHI - 2014-08-20 06:05 PM

دوستان که تو سد یامچی اردبیل ماهی گیری کردن .مای بدردبخوری داره. طعمه چی خوبه؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - whitewolf - 2014-08-20 07:31 PM

این اموره

اینم کپوره

دوست عزیز سعی کنید ماهی ها رو حد اقل زیر5. کیلو رها کنید ایناواقعا ارزش خوردن ندارنKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
Khansariha (8)Khansariha (214)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2014-08-20 07:36 PM

[/quote]

دوست عزیز سعی کنید ماهی ها رو حد اقل زیر5. کیلو رها کنید ایناواقعا ارزش خوردن ندارنKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
[/quote]

سلام
عزیز 5کیلو؟
تو رودخونه های اینجا 1 کیلوی بگیری انگار 10 کیلوی گرفتی زیر 5 کیلو رها ؟؟؟>>>>>>>>>>>>>>Khansariha (290)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - whitewolf - 2014-08-20 07:41 PM

[/quote]

سلام
عزیز 5کیلو؟
تو رودخونه های اینجا 1 کیلوی بگیری انگار 10 کیلوی گرفتی زیر 5 کیلو رها ؟؟؟>>>>>>>>>>>>>>Khansariha (290)
[/quote]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2014-08-20 09:56 PM

خوب بگو نیم کیلو Khansariha (399) حالا اگه یه رودخونه دور افتاده ای که من اطراف ایذه میشناسم و همه ماهیاش تا حد 400 گرم رشد میکنن تکلیف چیه ؟ Khansariha (226)

دوستان میتونم نخ براید ژاپنی 500 متری تهیه کنم و 100 متریشو 20 تومن تقدیم دوستان کنم ، اگه دوستان میخوان تا بیشتر سفارش بدم ، چون واسه خودم فقط یه کلاف 500 متری سایز 14 میخرم.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - MILADSOBHI - 2014-08-20 10:05 PM

(2014-08-20 06:05 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان که تو سد یامچی اردبیل ماهی گیری کردن .مای بدردبخوری داره. طعمه چی خوبه؟

کسی نبود.....

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - whitewolf - 2014-08-20 11:59 PM

(2014-08-20 09:56 PM)xoncegame نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بگو نیم کیلو Khansariha (399) حالا اگه یه رودخونه دور افتاده ای که من اطراف ایذه میشناسم و همه ماهیاش تا حد 400 گرم رشد میکنن تکلیف چیه ؟ Khansariha (226)

دوستان میتونم نخ براید ژاپنی 500 متری تهیه کنم و 100 متریشو 20 تومن تقدیم دوستان کنم ، اگه دوستان میخوان تا بیشتر سفارش بدم ، چون واسه خودم فقط یه کلاف 500 متری سایز 14 میخرم.

دوست عزیز ماهی داریم تا ماهی این دوست ما کپور و آمور گرفته بود این ماهی ها وزنشون زود میره بالا و درشت میشن من خودم تو هفت برم شیراز کپور 8 کیلویی صید کردم این ماهی ها فرصت زیستن ودرشت شدن دارن ولی دوستمون بهشون این فرصت رو نداد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)