شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - panambf - 2014-07-27 09:56 AM

(2014-07-14 04:59 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-14 11:28 AM)panambf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان درمورد سيروان اگه اطلاعاتي دارين راهنمايي بفرمائيد . نوع ماهي ها . ريسه . طعمه و .....و به علت طولاني بودن مسير رودخانه سيروان كجاي رودخانه بهتر جواب ميده قبلا از راهنماييتون متشكرم Khansariha (399)

سلام رودخانه سیروان از جنوب شهرستان سنندج سرچشمه میگیرد و چند رودخانه فرعی دیگر هم به آن اضافه شده و با عبور از کوها در شمال غرب پاوه وارد خاک عراق میشود ...........اما در مورد ماهی 2 گونه ماهی این رودخانه خوب به قلاب میزند 1- ماهی زردک 2- ماهی زردپر ... برای صید ماهی زردک این رودخانه باید از ریسه با شناور کوچک استفاده کرد و قلاب شماره 6 یا 7 با طعمه خمیر آرد ............ ماهی زردپر این رودخانه که در قسمتهای عمیق و سنگی زندگی میکند باید از ریسه کف خواب با انشعاب یک قلاب به سایز 03 استفاده کرد همچنین چون کف این رودخانه گیر زیاد دارد استفاده از وزنه سربی تلفات و پارگی زیادی به دنبال دارد در نتیجه باید سنگ در نایلون فریز گذاشت گره زد و به جای وزنه استفاده کرد در ضمن زردپر های این رودخانه به طعمه دل مرغ و روده مرغ علاقه دارن اما نکته خیلی مهم ماهی های زردپر این رودخانه در مرز یافت میشوند و من پیشنهاد میکنم نروید چون جان شما از ماهی با ارزش تر است .

سلام با توجه به اينكه رودخانه سيروان از كنار خط مرزي عبور ميكنه و حدود 40 كيلومتر مي باشد اگه ميشه يه مكان قابل دسترسي و خوب رو ادرس بدين كه بشه زرد پر گرفت ۀ؟
Khansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2014-07-27 03:55 PM

(2014-07-26 05:52 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من قصد رفتن به خزر شهر ساری رو دارم
میتونم بیام بابلسر برای ماهیگری
دوستان بابلسری یا مازندرانی الان بابلسر با چه طمه ای و کجاش میشه خوب کپور صید کرد
بی زحمت اگر میشه یه عکس هم از ریسه بزارید

سلام
خوبی اگه امدی یه ندا بده تا با هم بریم داداش اگه بعد از فطر باشه بهترهKhansariha (219)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mehrdadmn - 2014-07-29 08:16 AM

دوستان منم میخوام برم یاسوج، کجا رو پیشنهاد میکنید برای ماهیگیری؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - zeoos328 - 2014-07-29 09:35 PM

سلام دوستان برای صید باراکودا توی اسکله چه لوازمی و طعمه ای نیازه؟

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - tomic - 2014-07-29 10:44 PM

دوستان منم میخواستم کمی اطلاعات راجب فلای فیشینگ داشته باشم ممنون میشم توضیح بدن دوستان

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2014-07-30 07:22 AM

(2014-07-29 10:44 PM)tomic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منم میخواستم کمی اطلاعات راجب فلای فیشینگ داشته باشم ممنون میشم توضیح بدن دوستان

سلام
دادا به تاپیک فلای فیشینگ مراجعه کن مطالب کافی وجود داره

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - tomic - 2014-07-30 09:49 AM

(2014-07-30 07:22 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-29 10:44 PM)tomic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دادا به تاپیک فلای فیشینگ مراجعه کن مطالب کافی وجود داره

داداش شرمنده من تاپیکشو پیدا نکردم لینکشو میدی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2014-07-30 09:59 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ : RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - zeoos328 - 2014-07-30 10:07 AM

(2014-07-29 09:35 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برای صید باراکودا توی اسکله چه لوازمی و طعمه ای نیازه؟

لطفا یک نفر راهنمایی کنه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - dadmehr - 2014-07-30 04:43 PM

سلام....

آموزش خوردن ماهی (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.