شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ali123 - 2014-06-28 08:25 PM

سلام
-دوستان تا حالا از تایگر ناتس برای کپور استفاده کردید . منظورم بویلش نیست . نتیجه استفاده از اون رو اگه بگید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - old.hunter - 2014-06-29 03:55 PM

در مورد طعمه تايگرناتس بايد اول يه مقدار ماهي هاي كپور اون منطقه رو به اين طعمه آشنا كنيد
در اصل همون طعمه پاشي ميشه
به علت وزن پايين و تعداد كم در بسته و قيمت بالا محصول كمتر كسي ريسك مي كنه استفاده كنه
بنده اين طور كه قيمت گرفتم تا دو هفته پيش مي گفتن 20 هزار تومن
در صورتي كه شما يك بسته كرم خاكي 100 عددي رو بخري 6 هزار تومن بصرفه تره (تازه ميشه با كمي صبر و حوصله پرورششون هم بديد)
و شانس موفقيت در ماهيگيري براي بنده كم تجربه بيشتره
الان يكي از دوستان داره بر روي طعمه تايگر ناتس و روش طعمه پاشي كار مي كنه بايد ببينم نتيجه كارش چي ميشه Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Amiraliv - 2014-06-29 04:50 PM

سلام به همه دوستان عزيز ، كسي از دوستان توي سد چاليدره مشهد ماهيگيري كرده ؟؟؟
وضعيتش و شرايطش چجوريه ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - yaserfisher - 2014-06-30 11:05 AM

(2014-06-29 04:50 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزيز ، كسي از دوستان توي سد چاليدره مشهد ماهيگيري كرده ؟؟؟
وضعيتش و شرايطش چجوريه ؟

سلام دوست عزیز بله بنده حدود 10 سالی هست که اونجا ماهیگیری میکنم البته بهتون پیشنهاد میکنم که دیگه حتی 1 دقیقه هم وقتتونو برای چالیدره نزارید
چون فقط ماهی تا 200گرم داره و همشو جم کردن
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mehrdadmn - 2014-06-30 02:04 PM

سلام دوستان، اطراف شیراز تو کدوم رودخونه میشه اسپینینگ کار کرد؟؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-06-30 04:03 PM

دوستان کسی جدادا رفته 15 خرداد توی تیر ماه؟
آب فروکش کرده یا نه؟
دوستان من قصد خرین بویله رابین رد و سورس رو دارم بسته 1 کیلوییش 65000 تومان هست ولی مقدارش زایده به کارم نمیاد فقط برای امسال میخوام
از دوستان کسی هست بخواد با هم بخریم تقسیم کنیم؟
واقا این طعمه چیز دگشت

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - panambf - 2014-07-02 08:25 AM

با سلام خدمت دوستان يه راهنمايي مي خواستم واسه ماهيگيري تو مرداد ماه در شمال سمت رشت و انزلي ؟
به نظر شما ميشه تو دريا ماهيگير كرد . كجاش و چطوري با چه روشي ؟
كدام رودخانه بهتر ؟ چه طعمه اي ؟ چه روشي ؟ Khansariha (399)
با تشكر از راهنماييتون

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ali123 - 2014-07-02 10:36 AM

سلام دوست عزیز
اینجا مرداد ماه بهترین موقع برای صید کپور هستش. توی دریا هم میشه کپور گرفت که اکثرا هنگام شب و روی سنگ چین های اسکله این کار انجام میشه ولی بهتره که توی تالاب انزلی یا رودخونه هایی که از تالاب میگذرن ماهیگیری کنید. البته امسال سطح اب به نسبت سالهای قبل خیلی پائین رفته وبهتره که توی رودخونه های پر عمقی مثل سیاه درویشان ماهیگیری کنید ولی برای رسیدن به جاهای پر عمق باید سوار قایق بشید. البته اسکله های قایق رانی توی انزلی ویا روستای سیاه درویشان ( در مسیر رشت به ضیابر ) با گرفتن مبلغی شما رو میبرن و دوباره شما رو برمیگردونن . من خودم از اسکله های روستای سیاه درویشان استفاده میکنم . برای مکان مناسب هم بگید که شما رو ببرن به قسمت خروس کله. هم عمق زیادی داره و هم دوستانی که امسال رفتن اونجا بهتر نتیجه گرفتن . برای طعمه هم میتونید از خمیر استفاده کنید ولی میگو خیلی بهتره. میگو رو هم میتونید از همون اسکله دارها بخواید که براتون تهیه کنن. ولی حتما تاکید کنید که میگوی زنده وتازه به شما بدن. سیستم کف خواب استفاده میشه معمولا .موفق باشید Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - panambf - 2014-07-03 08:50 AM

سلام
علي آقا ممنون از راهنماييتون Khansariha (48)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - EssiFisher - 2014-07-03 01:09 PM

با سلام دوستان این تاپیک برای من جالبه واقعا اطلاعات خوبی دوستان در اختیار اعضا گذاشتن . ممنون از همگی Khansariha (8)