شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2014-06-15 07:56 AM

(2014-06-14 10:09 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من آخرهای برج 5 میخوام برم مازندران خزر شهر توی ساری تو این فصل میشه توی دریا کپور صید کرد یا نه؟

اره میشه گرفت

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-06-15 09:26 AM

باید قایق گرفت یا همین لب ساحل میشه؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-06-15 11:02 AM

(2014-06-15 09:26 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه جاي عميق پيدا كني ميتوني
مثل اسكله ها
موج شكن ها و از اين قبيل

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-06-15 11:32 AM

(2014-06-15 11:02 AM)fly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-15 09:26 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه جاي عميق پيدا كني ميتوني
مثل اسكله ها
موج شكن ها و از اين قبيل

خزر شهر همچین جاهایی داره؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-06-15 06:01 PM

ممنون میشم یکی از دوستان به طور کامل روش صحیح بستن بویلرو با تجهیزاتی که میخواد آموزش بده اگر فیلم باشه که بهتر

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mehrdadmn - 2014-06-15 07:33 PM

دوستان، بنظر شما با توجه به آب و هوای هفته آینده بوشهر یعنی رطوبت کم آفتاب دمای بین 30تا34 درجه موقع خوبی واسه ماهیگیری هست یا نه؟؟؟
(2014-06-14 10:09 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من آخرهای برج 5 میخوام برم مازندران خزر شهر توی ساری تو این فصل میشه توی دریا کپور صید کرد یا نه؟

سلام دوست عزیز من خزر شهر رو نمیدونم ولی من پارسال همون موقع محمود آباد بودم و از روی یه چند تا تکه سنگ که حدود 20 متر پیشروی داشت به سمت دریا تونستم ماهیای خوبی بگیرم....
حالا هرچی جلو تر بری مسلما صید بهتری داری..
طعمه هم خمیر نان فانتزی + زردچوبه
موفق باشید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-06-19 12:21 PM

(2014-06-15 07:33 PM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان، بنظر شما با توجه به آب و هوای هفته آینده بوشهر یعنی رطوبت کم آفتاب دمای بین 30تا34 درجه موقع خوبی واسه ماهیگیری هست یا نه؟؟؟

آره زمانیکه آب بالا میاد (مد) بهتره.در تابستون ماهیا کمتر میان ساحل چون آب گرمه و میرن سمت وسط دریا و جاهای عمیقتر پس با قایق بری بهتره یا از ساحل شبها ماهیگیری کنی. Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-06-23 12:03 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتیدKhansariha (8)
ماهی: باراکودا-هامور
مکان: عسلویه
زمان: جمعه ساعت 21:00
طعمه: تکه های ماهی بیاه
ریسه: کف خوابی
باراکودا توسط من و هامور توسط دوست و همکار خوبم مهندس عموشاهی صید شدن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوچیک شما خودم هستمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوبم مهندس عموشاهیKhansariha (48)

خوش باشیدKhansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-06-24 12:17 PM

سلامی مجددKhansariha (8)
در ادامه همون سیستم و مکان قبلی
دیشب
هامور

Khansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2014-06-28 11:06 AM

سلام دوستان
كسي از مسابقه بوئين زهرا خبري نداره؟؟