شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-06-11 01:40 PM

(2014-06-11 01:27 PM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث جديد: « ارتفاع طعمه از كف آب براي ماهي كپور »
تجربه شخصي شما در ارتباط با بهترين فاصله طعمه از كف آب براي صيد كپور، چه بوده است؟
صفر سانت (بويله و فيدر) يا حدود 10 الي 20 سانت (ريسه هاي انشعابي كامل كف خواب و بويله پاپ آپ) و يا بيش از 20 سانت (ريسه هاي انشعابي با زاويه 45 درجه و شناوري)

ريسه هاي انشعابي با زاويه 45 درجه
بطوري كه سرب فاصله حدود30 تا 40 سانتي به اولين انشعاب داشته باشد
البته اگر كف اب سطح صاف داشته باشد اين نوع ريسه خوب جواب ميدهد ولي اگر ريسه شما در سطحي شيب دار فرود ايد كاملا در ديواره مينشيند و مانند ريسه كاملا كف خواب ميشود
هميشه براي خوب جواب گرفتن بهتر است ابتدا عمق سنجي داشته باشيد كه سطح هاي شيب دار و هموار كف اب را بشناسيد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - whitewolf - 2014-06-11 05:30 PM

به نظر من کف خواب از همش بهتره چون کپور کف رو میخوره Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kingzax - 2014-06-11 05:47 PM

(2014-06-09 07:51 AM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر یک شربت شیرین درست بکنم و بجای آب برای خمیر شدن استفاده کنم چی؟؟؟؟

مثلا این ترکیب: نان فانتزی + تخم مرغ + غذای ماهی + شربت شیرین

بنظرتون این جواب میده؟؟

سلام دوست عزیز.
شرمندم خیلی دیر پستتون را دیدم.
من از آرد گندم سبوسدار و کمی آرد جو بصورت مخلوط با رنگ دهنده خوراکی و شکر قهوه ای و زرده تخم مرغ خمیر درست میکنم و در آب چوش بویله میکنم. یا بجای زرده از جگر کوسفندی استفاده میکنم. البته برای جگر نهایتا 3 4 روزه باید استفاده بشه.

در مورد غذای ماهی چند نوع میباشد. یه سری از پلانکتون و یه سری از جگر و یه سری از دل درست شده. اونی که از جگر هست برای سیاه کولی تو رودخونه استفاده کردم خوب جواب داده , البته با خمیر نون باگت و پنبه طعمه درست میکنم.
ولی شما بجای غذای ماهی از همون جگر تازه استفاده کن بنظرم بهتره.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kuzey - 2014-06-13 11:48 AM

سلام
ماهیگیری سد بارون ماکو
طعمه کنسرو ذرت وخمیر
[تصویر: 14026473472.jpg]
[تصویر: 14026473471.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - GHORBANII - 2014-06-13 01:01 PM

در هاتبرد شبکه فیشینگ رو دیدم که شبکه جالبی است و چه کیور هایی میگرفتن جای من و همه دوستان خالی بود
11.469/v/27.490 فرکانس شبکه مورد نظرKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-06-14 03:28 PM

سلام
از دوستان كسي در سد كينه ورس در ابهر ماهيگيري كرده ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2014-06-14 03:44 PM

سلام

دوستان تو دریای خزر بویله حواب میده؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kingzax - 2014-06-14 04:18 PM

(2014-06-14 03:44 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

فکر نمی کنم جواب بده. البته من مطمئن نیستم.

در دریای خزر من از خمیر باگت و یا کرم خاکی استفاده میکنم.
البته اگر دریا آروم باشه و اوضاع خوب شب قبلش طعمه پاشی با گندم انجام میدم.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - andytanha - 2014-06-14 04:33 PM

(2014-06-14 04:18 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-14 03:44 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

فکر نمی کنم جواب بده. البته من مطمئن نیستم.

در دریای خزر من از خمیر باگت و یا کرم خاکی استفاده میکنم.
البته اگر دریا آروم باشه و اوضاع خوب شب قبلش طعمه پاشی با گندم انجام میدم.

کرم خاکی خیلی ماهی بوسا اذیت میکنهKhansariha (367)
خمیر هم بد نیست اما ذرت عالیه میخواستم بویله ازمایش کنم ببینم جواب میده یا نه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-06-14 10:09 PM

دوستان من آخرهای برج 5 میخوام برم مازندران خزر شهر توی ساری تو این فصل میشه توی دریا کپور صید کرد یا نه؟