شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - farhad_ss54 - 2011-05-31 09:02 AM

با سلام به همه دوستان عزیز
این کلیپا رو گذاشتم تا دوستان از زصید انواع ماهی آشنا بشن و هم از دیدن این لحظات لذت ببرند.
[تصویر: fish_1.jpg]
حجم 13 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: fish_2.jpg]
حجم 9 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: fish_3.jpg]
حجم 8.73 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کلیپم آموزش پرتاب تور دستیه
[تصویر: tor.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوست داشتم کلیپها رو جدا از این تاپیک بذارم ولی با احترام به نظر مدیر انجمن آقا اسماعیل مطالب را به اینجا انتقال دادم

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - masih.hunter - 2011-05-31 04:02 PM

عجی تاپیکی شد

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - AIRKING - 2011-05-31 05:45 PM

با سلام خدمت دوستان و تشکر ویژه از علی اقا و اقای رابین هود که اسم شریفشون رو درست نمی دونم.
جایی که من میرم ماهیگیری سد درودزن هست که پر از ماهی هست البته اگه امسال با تور کش کردن سد نسلشون رو منقرض نکرده باشن.بزرگترین ماهی که توی این سد گرفته شده یه کپور 30 کیلویی بوده !!!!!!!!!! البته طبق شنیده ها .
منم بیشتر برای کپور میخوام.با توجه به گفته دوستان احتمال فراوان یه چوب شیمانو بگیرم و چرخ خوب هم دارم قلاب هم به احتمال فراوان 5 و 7 میگیرم البته نوع پا کوتاه چون خیلی جاها شنیدم بیشتر به کار کپور میاد.
مشکل بعدی من اینه که اکثر اوقات وقتی قلاب رو خیلی دور نمیندازم ماهیهای کوچیک ترتیب طعمه رو میدن شاید باورتون نمیشه من جایی میرم که هنوز قلاب به آب نرسیده ماهی های 100 و 200 گرمی تو هوا قلاب رو میزنن و شاید توی 1 ساعت بیشتر از 300 گرم خمیر و طعمه رو از دست میدم اما بیشتر از 3 یا 4 تا ماهی کوچیک نمی تونم بگیرم.
وقتی هم دور میندازم (تقریبا 50 یا 60 متر با فاصله از ساحل)شاید تا نیم ساعت هم بشینم حتی یه ماهی نوک هم نزنه.نمیدونم این شرایط عادی هست یا نه.بعد هم که قلاب رو جمع میکنم اکثر اوقات هنوز طعمه سر قلاب هست و این باعث یاس من از پرتاب بلند میشه و رو میارم به پرتاب های کوتاه(نهایتا 10 تا 15 متر از ساحل فاصله داره).
حالا میخواستم یه راهنمایی دوستان بکنن تا من از این حالت خارج بشم.اخه فصل ماهیگیری توی منطقه ما از چند وقت دیگه شروع میشه و من دوست ندارم طبق سنوات گذشته دست خالی برگردم.
یا علیKhansariha (8)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - farhad_ss54 - 2011-05-31 09:01 PM

سلام
چندتا کلیپ دیگه می زارم
[تصویر: big_0_00_21_20.jpg]
حجم 5 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ دوم
[تصویر: fishing_through_the_ice_0_02_04_13.jpg]
حجم 7 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ سوم که حالت طنز داره و برای رفع خستگیست
[تصویر: funny_0_00_07_16.jpg]
حجم 4 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ چهارم
[تصویر: hatcam_0_04_17_15.jpg]
حجم 19 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ آخر
[تصویر: Ice_Fishing_Video.jpg]
حجم 7 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - ALIANA-54-T06 - 2011-06-01 06:45 PM

(2011-06-01 05:02 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش بگذره علی آقا
من هم عصر یکشنبه هفته آینده میام دهکده تفریحی زاینده رود و 2 روزی اونجا هستم ،اگه اونجا بودید تشریف بیارید تا در خدمت باشیم
راستی یه جایی اطراف سد سراغ دارم که ما به اسم دره سبز میشناسیمش و یه قسمت عمیق از دریاچه است، که اونجا ماهی نمیزنه ولی اگه زد زیر 3 کیلو نیست ،البته خیلی وقته که اونجا نرفتم و نمیدونم چه خبره، ولی شما اگه تونستی یه سر بزن (مختصات جغرافیایش را براتون pm میزنم)
خیلی ممنون آقا جون واقعا لطف داری Khansariha (8)
من پارسال از روستای ساحلی خواستم برم اون اطراف جاده رو بسته بودند (در حال کاربودند) الان را نمیدونم ولی اگر باز بود بنظر شما ماشین سواری میتونه اونجا بره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته ما با دوستان معمولا برای شنا و قایق بادی که داریم اینجا میریم چون ماشین راحت میاد کنار اب

ولی برای ماهی گیری یک سری میزنیم به اون دره سبز ممکنه 2 تا 3 روزی اون اطراف باشیم باز ممنون Khansariha (256)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - mohamad 52 - 2011-06-05 09:28 PM

با سلام این هم چند عکس ازدریاچه گهر
[تصویر: ya1zunpvg25b6z5vodu.jpg]
[تصویر: 2ubq2ru1iqxd1m2r73w.jpg]
[تصویر: ntcp4c0d3hcz4tvo5qc.jpg]

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - MEHDI - 2011-06-05 09:39 PM

ایول محمد آقا میبینم که همه فن حریفید هم ماهیگیر و هم شکار !!!!
اما الغرض یه عکس میزارم رویه همه شما ها کم بشه و دیگه نمیدونم از قلابهایه فلان و چوبهایه فلان صحبت نکنین خخخ
این بهترین روش گرفتن جوجه ماهی و ماهی سگیه!!!!!
من اینهارو میگرفتم و میبردم میریختم تو آکواریوم و بعدش پنکوسیها و اسکار ها و رتیل میفتادن دنبالشون و حسابی حال میکردن !!!!پول هم به غذایه ماهی نمیدادم خخخخخ
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - omid54 - 2011-06-06 05:45 PM

با درود

جاتون خالی 2 سال پیش رفته بودیم تالش طبیعته بسیار عالی و زیبایی
داره چند تا قزل هم گرفتیم که امیدوارم از عکسها لذت ببرید. قزلهای خال قرمز
رو از سرچشمه رودخانه گرفتیم که جای بسیار بکری بود .

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - persiankiller - 2011-06-06 06:21 PM

ابنم من که کلی راه تا سد رفتم نذاشتن ماهی بگیرم(گریه)

RE: تصاویر وكليپهاي ماهیگیری - rabinhod - 2011-06-06 10:14 PM

با سلام به همگی بچه ها...
امسال از 12 تا 15 خرداد رفتیم دریاچه گهر که جای همتون خالی... ولی واقعا شلوغ بود و باور نکردنی... حدود 8هزار نفر جمعیت آمده بود که واقعا آدم حیرت زده میشد... فضا برای ماهیگیری خیلی خوب نبود ولی خوب ما یه حدود 15 تا قزل رنگین کمان گرفتیم... واقعا منطقه عالی هست و طبیعت بسیار زیبا و دل انگیزی داره...
اینم یه چندتا عکس که امیدوارم خوشتون بیاد...

اینجا تقریبا اول راه هست... که از کنار دره نگار رد میشیم...

خودم روی گردنه پنبه کار

ماهی گیری خودم در دریاچه... البته عکس رو کنار رودخانه گرفتم

اینم یکی از محلی های اونجا بود که از روی یه سخره یه شیرجه درون آب زد که من شکار لحظه ها کردم...
]

امیدوارم که لذت برده باشید...