شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - نظري - 2011-10-03 04:54 PM

دمت گرم شكارگر عزيز Khansariha (8)
كارت خيلي درسته Khansariha (8)
صحبتهات هم كاملا درسته Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sorena - 2011-10-03 07:10 PM

مردم کردستان یکی از بهترین و مهمان نواز ترین مردم ایرانن .پدر من تو دوران سربازی یه پیره زن رو تو جاده زمان قبل انقلاب با ماشین زده بود . و پیرزنه مرده بود پدرم پیره زنو برده بود در مانگاه روستا ولی کاری براش نتونستن بکنن دکتور درمانگاه به پدرم گفته بود برو پاسگاه الان اگه بستگانش بفهمن خدمتت میرسن بابای ماهم رفت پاسگاه خودشو معرفی کرد .وقتی بستگانش امدن در پاسگاه و دیدن پدرم مادرشونو تو بیابون ول نکرده بوده رضایت دادن کلی هم به بابای ما رسیدن و راهیش کرن امد . میگفتن اگه ولش میکردی تو این برف تو بیابون به این تاریکی حیونا میخوردنش . حتی گوسفندی که پدرم خرید برد برا مراسمش قبول نکردن

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amir74 - 2011-10-03 07:16 PM

واقعا مردم مهمانوازی هستند ما خودمون 1 ماه پیش رفتیم اون طرفا خیلی تحویل می گرفتن رفتم ادرس بپرسم از پیره مرد مغازه دار یه جور جواب داد انگار نوه اش هستم خیلی هاشون خوبن خیلی هم خوش برخورد و خوشرو و سری هم رفیق میشن خخخخخخ
ولی مثائل ترور و کشت و کشتار و قتل جداست اونا از کردای عراق هستند بیشترشون که در طرفای کردستان هستند

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Marksman - 2011-10-04 01:02 PM

امیر جان اتفاقا کردهای عراق هم هیچوقت خودشون رو از ایرانی ها جدا نمی دونن وخیلی هاشون به زبان فارسی هم کاملا آشنا هستن و رفتارشون خیلی محبت آمیزه.حساب اون عده که همه میدونیم کی هستن جداست.ببخشید می دونم به اینجا ربط نداره فقط خواستم بگم در مورد کسایی که خودشون رو به ما نزدیک می دونن خدای ناکرده با پیش داوری باعث ایجاد تنش نشیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2011-10-05 09:43 AM

سلام اینم عکسای ماهیگیری دیروز
ماهی: کپور
قلاب شماره 4
نوع طعمه خمیر و جوشانده
تعداد صید 10 ماهی از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر
سیستم کف خواب با صرب صابت و متحرک
[تصویر: 27241636822310260642.jpg]
[تصویر: 50037365934334456584.jpg]
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2011-10-05 11:25 AM

تشکر از سعید عزیز اقای شکار گر .محسن غزیز و دیگر دوستان که با عکسهای زیباشون این تاپیک رو پر بار و پر بیننده کردن Khansariha (8)

اقای زبل خان دوست عزیز حق با شماست Khansariha (8)

سعید جان منهم با شکارگر عزیز موافقم این ماهی اسمش فیتوفاگهKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2011-10-05 03:40 PM

دوستان یه سایت واسه آپلود عکس میزارم که کاملا آزاده،چون بعضی دوستان عکساشون قابل مشاهده نیست یا شاید من نمیتونم ببینم!Khansariha (172)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2011-10-05 04:02 PM

سلام دادا شاهین والا صبح که عکسارو گزاشتم درست بود چنتا از بچه هام دیدن فکر کنم اقا مسیح هم عکسارو دید اما ظهر مشکل پیدا کرد که فکر کنم از اپلود سنتره من تمام عکسامو ازین اپلود سنتر فرستادم اگه تا فردا باز مشکل داشت به روی تخم چشمام حتما درست میکنم
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Marksman - 2011-10-05 04:07 PM

دوستان برای آپلود عکس از این لینک استفاده کنین هیچ مشکلی نداره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملا سالم.Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - faridpd - 2011-10-05 09:29 PM

سلام به همه ی دوستان
جاتون خالی امروز عصر با برادرم و چند تن از دوستاش رفتیم شوک گیری توی یه رودخونه اطراف گیسم از اونجایی که من چیزی نگرفتم ولی برادرم یک عدد و دوستش هم دوتا شوک نسبتاً بزرگ گرفتم اینم عکس اونی که برادرم گرفته

ضمنآ باید خدمتتون عرض کنم که اونا از پلاک استفائه کردن و با لنسر گرفتم ولی من به امید زدن لعمه ی زنده کاسی برده بودم ولی هیچ طعمه ای گیرم نیومد حتی دریغ از یه غورباقه که بزنم به قلاب Khansariha (290)