شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarmi - 2014-04-14 03:55 PM

(2014-04-14 08:37 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-14 12:25 AM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بر و بچ ماهیگیر Khansariha (48) [تصویر: 13974223661.jpg] ماهی سفید رودخانه .. طعمه کرم خاکی .... قلاب 01 ساقه بلند ....
سلام
افرین خسته نباشی دادا خوش بحالت من که امسال درگیر یک مسعله خیرم کلا فرصت نمیکنم برم ماهیگیری اونم توی این فصل که بهترین وقت صید قزل الاست الان بخاطر بارش باران رودخونه پر قزل شده اما چه میشه کرد زندگه متاهلیه دیگه کاریش نمیشه کرد.

مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)

سلام سلامت باشی این عکسها مربوط به پارسال و سالهای پیشه من هم مثل شما امسال متاهل شدم و درگیر و ....... فکر کنم من و شما از این به بعد باید برا ماهیگیری اول از ... مجوز بگیریم بعد از محیط زیست !!!!!!! یه عکس بزارم پست بی ربط نباشه ........ ماهی کپور 4 کیلو طعمه خمیر نان ریسه خوشه ای 7 قلابه ....[تصویر: 13974780541.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - ali123 - 2014-04-14 04:51 PM

اخیش دلم خنک شد . داشتم از حرص میمردم .
اخه فکر میکردم هر روز داری میری ماهیگیری Khansariha (256)
ولی از شوخی گذشته ایشالا که امسال سال خوبی داشته باشی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2014-04-15 07:56 AM

سلام سلامت باشی این عکسها مربوط به پارسال و سالهای پیشه من هم مثل شما امسال متاهل شدم و درگیر و ....... فکر کنم من و شما از این به بعد باید برا ماهیگیری اول از ... مجوز بگیریم بعد از محیط زیست !!!!!!! یه عکس بزارم پست بی ربط نباشه ........ ماهی کپور 4 کیلو طعمه خمیر نان ریسه خوشه ای 7 قلابه ...
[/quote]

دادا من 4 ساله ازدواج کردم ماهیگیر که از زنش مجوز نمیگیره خخخخخخخخخ
تازه داره یه ماهیگیره کوچیک باهام همراه میشه اما فعلا گرفتارم کرده نمیزاره تنهایی برم
ایشالا امسال رکورد میزنی منم حالشو میبرم
مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - yaserfisher - 2014-04-15 10:11 AM

دوستان ماهیگیر عزیز سلام
یه پیشنهاد . قبل از ازدواج و در صحبت های اولیه ماهیگیری رو مطرح کنید Khansariha (115) شوخی. خدایی حیف ماهیگیری که با ازدواج خراب بشه البته من خودم هم درگیر این مورد هستمKhansariha (226)
بدرودKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-04-15 02:47 PM

دوستان تجربه صیدزردپر بالای 7 کیلورودارین?

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarmi - 2014-04-15 03:55 PM

(2014-04-15 02:47 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تجربه صیدزردپر بالای 7 کیلورودارین?[size=x-large]

7 کیلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا 5 کیلو رو گرفتم اینم عکسش [تصویر: 13975646071.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gafor - 2014-04-15 03:55 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینام عکسهاش 93/1/21 انتظاری باقلاب طعمه ماهی قرمز

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - lockal - 2014-04-16 12:18 PM

دوستان میسه توضیح بدید این 2 عکس مربوط به زردپر کجاست؟>

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-04-16 01:01 PM

دوستانی که در مورد ماهیگری سپرده بودن تو خصوصی بهم که زمانی که صید خوب زد خبرشون کنم. الان بهترین زردپر و اسبله روبه روی جزیره منجیل و جمال اباد میزنه. زردپر تا 8 کیلو هم خبر دارم دوستان گرفتن اسبله هم از 5 کیلو میزنه تا 40 کیلو. برای زردپر تو رودخونه حتما از کالباس تیکه ای استفاده کنین با لواش نیم پز. برای اسبله بیشتر جمال اباد جواب میده. عکس این دو مکان با ادرس دقیق رو هم تو چند صفحه قبل این تاپیک توضیح دادمKhansariha (8)
دوستانی که رفتن جای مارو هم خالی کنن

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shekarmi - 2014-04-16 06:00 PM

ماهی شیربت --- طعمه روده مرغ قلاب 03 ----- 6 اردیبهشت پارسال ---رودخانه سیمره ایلام -وزن 10 کیلو[تصویر: 13976583242.jpg] [تصویر: 13976583243.jpg] [تصویر: 13976586071.jpg]