شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - شکارگر - 2011-09-28 08:30 PM

(2011-09-28 06:49 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله این ماهی خودم گرفتم
بجز این ماهی 34 کیلویی یک عدد 28 کیلوگرمی هم توسط دوستم صید شد که نمیدونم راضیه عکسشو اینجا بذارم یا نه

چند وقت پیش هم یک عدد ماهی سونگ (نر بچ) گرفتم که 43 کیلو وزن داشت.

آقا دست مریزاد عجب نهنگیه
ماهی که شما البته با تور صید کردید اسمش فیتوفاگه ( Hypophthalmichthys molitrix ) که بهش کپور نقره ای یا کپور علفخوارم میگن...
بسیار صید فوق العاده ایه، دم شما گرم
اگه زحمت بکشی اسم محل ماهیگیریو بگی و عکسهای دیگه ای هم اگه داری بزاری که بسیار ممنون میشم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - saeedglx - 2011-09-28 09:42 PM

بله درسته این ماهی کپور هست Khansariha (8) داشتم به عکس قزل زیبای شما نگاه میکردم که اشتباها نوشتم قزل دریاچه
این ماهی کپور دریاچه است که بهش میگن بگ هد به معنی سر بزرگ کپور نقرای همون طور که از اسمش پیداست رنگی زیبا و نقرای داره ولی این ماهی تقریبا سیاه رنگه و سر خیلی بزرگی داره و اسم علمیش هست Aristichthys nobilis

[تصویر: 110829_214209.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - craftsman - 2011-09-28 10:06 PM

اين ماهي رو بهش ميگن ماهي سيلورSILVER و ماهي فروشها ممكنه به ناواردها بجاي آزاد پرورشي بفروشنKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2011-09-30 03:16 PM

سلام
دوست عزیز محلشو آخر نگفتی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Zebel khan - 2011-10-01 03:14 AM

(2011-05-28 03:39 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان این تاپیک رو زدم اولین عکس رو هم خودم اپ میکنم چون فصل فصل

ماهیگیریه و جای همچین تاپیکی واقعا" خالی بود [تصویر: mk_1_.jpg]

درضمن مژده بدم به دوستان اصفهانی اب رو باز کردن البته بالا دست تا درچه اب هست و سطح اب هم خیلی امده بالا .

مسیح عزیز با تور ماهی کرفتن هنر نیست و ترویج این عمل در جامعه خیانت به محیط زیست کشور عزیزمان هستKhansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - شکارگر - 2011-10-02 08:23 PM

با سلام
صید قزل آلای رنگین کمان..کردستان

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sniperelit - 2011-10-02 09:04 PM

دستت در نکنه اقای شکار گر ببخشید اسم تون یادم رفت شرمنده(پیری و هزار عیب )
یه سوال شما برای صید قزل الا از چه طعمه ای استفاده میکنین
و یک خواهش دفعه بعد اومدین کردستان منم با خودتون ببرین گناه دارم خخخخخخخخخخخخخ

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sorena - 2011-10-02 09:10 PM

(2011-10-02 08:23 PM)شکارگر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
[تصویر: xuhq1o886mdj0w2y3v7x.jpg]

درود
آقای شکارگر منو به غلامی بپذیر خخخخخ آشپزی نوکری چیزی خواستی بهم خبر بده خخخخخخخخ خیلی باحالی

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amir74 - 2011-10-02 11:08 PM

(2011-10-02 08:23 PM)شکارگر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
[تصویر: xuhq1o886mdj0w2y3v7x.jpg]
داداش دمت گرم تو شب نمی ترسی تو کردستان اونم تو کوه و بیابون هنوزم اثاری هست از اون ادم کشای حرفه ای مثل پژاک خیلی خطرناکه
در این حد که جدیدا 2تا از ماشینای راهیانه نور و زدن از 3 تا

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - شکارگر - 2011-10-03 04:09 PM

با سلام
تشکر از محبت دوستان عزیز، تو اون منطقه من برا شب از روده مرغ به صورت کف خواب استفاده میکنم و روزها هم اکثرا لانسه میکشم. در مورد نا امنی منطقه هم والا من جز محبت از مردم خونگرم منطقه ندیدم و با اینکه بارها حتی شب ها تو مناطق مرزی کنار رودخونه بودم، به مشکلی برنخوردم و تا جاییکه شنیدم گروه های اینچنینی با مردم عادی و طبیعت گردا کاری ندارند.