شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-22 03:35 PM

دوستان اینم رودخانه جمال اباد که از مسیر قزوین به سمت رشت حرکت میکنین تو جاده قدیم بعد از لوشان تا منجیل این رودخونه ادامه داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاده همینطور که نگاه میکنین از کنار رودخونه رد شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا اب رودخونه کم هست برای همین ماهی کمو بیش میزنه ولی به محض خوب شدن اوعضاع اطلاع میدم بدرود.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-22 07:49 PM

دوستان دیروز یکی از دوستام برای ماهی گیری پیش جزیره منجیل رفته بود یه زردپر 2/5 کیلوی گرفته بود امروز هم یکی دیگه از ماهی گیرا زردپر 5 کیلوی گرفته بود تو همون نقطعه فردا اگه وقت بشه یه سر میرم نتیجه میگم همینجا بدرود.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kingzax - 2014-03-22 10:22 PM

(2014-03-22 07:49 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیروز یکی از دوستام برای ماهی گیری پیش جزیره منجیل رفته بود یه زردپر 2/5 کیلوی گرفته بود امروز هم یکی دیگه از ماهی گیرا زردپر 5 کیلوی گرفته بود تو همون نقطعه فردا اگه وقت بشه یه سر میرم نتیجه میگم همینجا بدرود.

ان شاء ا... که یه زرد پر تپل مپل بگیری
امین جان از چه سیستمی برای اونجا استفاده میکنی؟؟؟ بویله کف خواب که جواب نمیده درسته؟؟؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-22 10:50 PM

فعلا که هوای بدجوری خراب شده باید دید وضع هوا تا فردا چطور میشه
الان تو دریای منجیل برای زردپر خمیر جواب میده فقط

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kingzax - 2014-03-22 11:10 PM

(2014-03-22 10:50 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا که هوای بدجوری خراب شده باید دید وضع هوا تا فردا چطور میشه
الان تو دریای منجیل برای زردپر خمیر جواب میده فقط

از نظر طعمه نگفتم از نظر سیستم قلاب گفتم
ریسه و شناور و قلاب و طعمه به سیستم سنتی یا بدون شناور و کف خواب با بویله جدا از قلاب؟

[تصویر: 22_14139551808562631.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-22 11:33 PM

شناور فقط چسبیده به سد جواب میده جاهای دیگه فقط کف خواب با لنسر جواب میده

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-03-23 02:30 PM

(2014-03-17 06:43 PM)arminjeb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من رفتم یه سری لوازم ماهی گیری گرفتم از آقای خدادادی
یه سوالی که داشتم اینه که چرخی که گرفتم دستش سمت چپ هست ولی من دست راستم اصلا اینجوری راحت نیستم.
نمیشه جاشو عوض کرد و بیاری سمت راست .

سلام
اكثر چرخها براي دست چپ ساخته شدن يعني دسته جمع كردن نخ سمت چپه به دليل اينه دست راست قدرت بيشتري براي نگهداري چوب و فشارهاي مختلف كه به چوب وارد ميشه داره اكثر موتور ها براي دست چپ ساخته شدن
ولي اگه موتورت پيچ جمع كردن دسته جداگانه داشته باشه ميتوني بازش كني و سمت مخالف ببندي ولي بهت توصيه نميكنم

درست شبيح فوتبال دستي هستش اگه بازي كرده باشي ميبيني اگه چپ دست هم باشي ولي دست راستت قدرت ضربش هميشه بيشتره

موفق باشي

(2014-03-17 08:45 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
دیدید توی کلیپ های ماهیگیری خارجی دستگاه بالا نگهمیدارن؟حلقه های چوب هم بالان!!دلیلش چیه؟من امتحان کردم اصلا راحت نبودم چوب و چرخ بالانس ندارن و بخاطر وزن دستگاه همش چوب میخواد تودست آدم بچرخه.

اون چوبها چوبهاي دريايي هستش و براي ماهي هاي بزرگ استفاده ميشه كه ميتونه ماهي رو بوكسل كنه و بياره اون قسمتي هم كه نخ رد شده حلقه نيستش بلبرينگ هست كه تو فشارهاي وحشتناك ماهي نخ پاره نشه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-23 05:34 PM

ماهی گیری امروز 6 صبح تا 8 صبح
8تا تا 8 صبح گرفتم 1 هم از 8 تا 5 غروب افتاد. مکان جزیره منجیل
وزن از 2 کیلو تا 3 کیلو خورده ای
طعمه خمیر با فلفل سیاه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - BARZOV - 2014-03-23 06:06 PM

گاهی اوقات که از منجیل رد میشم منظره ی زیبای طلوع؟ یا غروب آفتاب رو تو دریاچه منجیل میبینم واقعا کیف میکنم خیلی زیباست.جزیره ها هم باید زمین دولتی باشه.؟.؟
از موضوع دور نشیم,من یه بار رفته بودم ماهی گیری تو رودخونه,چون عمق رو نمیدونستم چوب پنبه رو ناجور تنظیم کردم انداختم...دیدم تکون خورد کشیدم یه لجن خوار زیبای 20 سانتی بهش گیر کرده بود.Khansariha (399)
یه بار هم با دست اردک ماهی گرفتم.Khansariha (399)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - amin.faraji - 2014-03-23 06:13 PM

بله دولتی هست در گذشته جزیره فرح دیبا بودهKhansariha (8)