شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-01-22 10:16 PM

سلام
امین آقا اگه یکی بخواد بیاد سد منجیل ماهیگیری باید چیکار کنه؟ مجوز میخواد؟بادیگارد میخواد؟فصل یا موقع خاصی داره؟؟چطوره؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-01-30 08:42 AM

(2014-01-05 01:48 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دادا امنیت مشکل نداره من خیلی اونجا رفتم واسه ماهیگیری بر خلاف جاهای دیگه مردمان خیلی خوبی داره اما چند نکته
اول باید حتما مجوز داشته باشین
دوم باید اون منطقرو خوب بشناسید چون همه جاش ماهی بزرگ نداره چون در دسترسه و کنار جادست با تور زیاد میرن سراقشون
سوم نزدیکای پرورش ماهی ها مراقب صاحبانش باشین بعضیاشون خیلی گیرن
در کل میشه صید خوبی اونجا داشت ایشالا موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (48)

سلام
مجوز را از كجا بايد تهيه كرد ؟؟
ادرس ؟

(2014-01-21 11:39 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دنبال یه چوب 4 متر به بالا هستم که کیفیت خوبی داشته باشه دوستان تا 150 تومان چی پیشنهاد میدن برای پرتاب بالای 80 متر میخوام
دوستان با تجربه از نخی استفاده کنم که پرتاب طولانی تری نسبت به نخهای دیگه داشته باشه؟

با اين قيمت چوب خوب گير نمياد
بنظرم بري يك چوب خوب مارك دار و البته اصل بگيري خيلي بهتره
اينم يادت باشه كه ميگن هركه طاووس خواهد جور هندوستان كشد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2014-02-01 09:08 AM

سلام
مجوز را از كجا بايد تهيه كرد ؟؟
ادرس ؟

[/quote]

سلام دادا
بعضی مناطق در کشور صید فقط با مجوز خود شهرمجازه مثل همین سراب زیبای کهمان که باید به اداره محیط زیست الشتر مراجعه کنید رودخانه چالوس وهراز و چند جای دیگه هم همین وضعیت رو داره و با مجوز عمومی امکان پزیر نیست
یک یاد اوری لطفا پست خالی ارسال نکنید ممنونKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-02-02 10:05 AM

(2014-01-22 10:16 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
امین آقا اگه یکی بخواد بیاد سد منجیل ماهیگیری باید چیکار کنه؟ مجوز میخواد؟بادیگارد میخواد؟فصل یا موقع خاصی داره؟؟چطوره؟

سلام
فقط نيازمند
چوب /چرخ/طمعه/وقت ازاد

ميباشيد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - arminjeb - 2014-02-08 12:47 AM

سلام دوستان
من کلا ماهی گیری رو خیلی دوست دارم ولی اصلا از چوب و وسلیلو ایناش سر در نمیارم
الان میخوام وسایلشو بگیرم واسه ماهی گیری تو دریا گاهی اوقاتم رودخونه
حالا چیا باید بگیرم که خوب باشه واسه من.
هزینش چه مقداری میشه؟ هزینش زیاد مهم نیست.
و چه مارکی بگیرم خوبه.
و از کجا. من ساکن تهرانم. فردوسی کودوم فروشگاه قابل اعتمادتره؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fly - 2014-02-08 08:31 AM

(2014-02-08 12:47 AM)arminjeb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من کلا ماهی گیری رو خیلی دوست دارم ولی اصلا از چوب و وسلیلو ایناش سر در نمیارم
الان میخوام وسایلشو بگیرم واسه ماهی گیری تو دریا گاهی اوقاتم رودخونه
حالا چیا باید بگیرم که خوب باشه واسه من.
هزینش چه مقداری میشه؟ هزینش زیاد مهم نیست.
و چه مارکی بگیرم خوبه.
و از کجا. من ساکن تهرانم. فردوسی کودوم فروشگاه قابل اعتمادتره؟

سلام
بهترين جايي كه ميتونه بهترين وسايل را در اختيارت بذاره
فروشگاه كلدون هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با مديريت جناب اقاي رضا خدادادي عزيز

هرچي بخواي داره و به بهترين شكل ممكن رهنماييت ميكنه موفق باشي

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-02-25 12:38 AM

یعنی در این تاپیک باید پلمپ کرد!
برای سایت اوف داره که این تاپیک خاک بخوره هرچند کم کم فصل بهار میرسه و صید شروع میشه.
قبل برف رفتم مرداب انزلی چندتایی کپور کوچیک زدم به زودی عکسش میذارمKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - royall - 2014-02-25 12:50 AM

(2014-02-25 12:38 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی در این تاپیک باید پلمپ کرد!
برای سایت اوف داره که این تاپیک خاک بخوره هرچند کم کم فصل بهار میرسه و صید شروع میشه.
قبل برف رفتم مرداب انزلی چندتایی کپور کوچیک زدم به زودی عکسش میذارمKhansariha (8)

زدید ؟ با چی زدید ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2014-02-25 01:07 AM

ماشالا بچها همه شکارچین باید در انتخاب لغتها دقت کرد!
رویال جان سلام منظورم این بود که صید کردم.با قلاب دادا و خمیر با سیستم روآبیKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - royall - 2014-02-25 01:13 AM

سلام smart عزیز
دادش فکر کردم تو اب با تیر زدیدش خخخخخخ Khansariha (8)