شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-10-25 01:17 PM

(2013-10-25 12:21 PM)fishing نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من ۲هفته پیش آخرین گروه بودیم که رفتیم اوان که نسیب بنده این ماهی‌ شد
.........

داداش سیستم ماهیگیری و طعمه رو فراموش کردین بنویسین
ممنون میشم اگه سیستم ماهیگیری و طعمه رو بگین
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - fishing - 2013-10-25 08:09 PM

(2013-10-25 01:17 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-25 12:21 PM)fishing نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من ۲هفته پیش آخرین گروه بودیم که رفتیم اوان که نسیب بنده این ماهی‌ شد
.........

داداش سیستم ماهیگیری و طعمه رو فراموش کردین بنویسین
ممنون میشم اگه سیستم ماهیگیری و طعمه رو بگین
Khansariha (8)
رویش ماهیگیری که سیستم بویله هستش. طعمه هم سایز ۲۵ robin redکه اطراف شو کندم و تو اسانس red fishگذاشتم میتونید از دیپ romin reed hishd .rهم استفاده کنید

تو طعمه میدانی هم از پلیتrobin redو گندم و جوو و میکس دیگه استفاده کردم ،،،،

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart.pro - 2013-10-27 10:10 AM

نقل قول :رویش ماهیگیری که سیستم بویله هستش. طعمه هم سایز ۲۵ robin redکه اطراف شو کندم و تو اسانس red fishگذاشتم میتونید از دیپ romin reed hishd .rهم استفاده کنید

تو طعمه میدانی هم از پلیتrobin redو گندم و جوو و میکس دیگه استفاده کردم ،،،،

دروود بر تو . . .
مهندس وزن كردي اين كپور خوشگل رو ؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-10-27 11:01 AM

سلام
ممنون از ارین عزیز بخاطر عکس زیباشون هرچند دادا بیخبر باز رفتی و ندا ندادی اما افرین
با توجه به عکس فکر کنم حدود 14 تا 15 کیلو باشه که واسه اوان جزع ماهیان متوسط محسوب میشه اما بالا کشیدن همینم نیاز به علم بالای کپور گیری و تجهیزات کامل داره که دادا ارین همیچی تمومه افرین
ما که چند ساله حسرت اوان رو داریم اما به تعداد محدود پروانه صید میدن اونم با مکافاتKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2013-10-27 12:01 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
خواستیم بریم کارون 4 نشد ، بجاش رفتیم یه نیمچه رودخونه که آب شفافی هم داشت و ماهیای بزرگش به طعمه نزدیک نمیشدن ، این یکی هم گمونم زیادی گرسنش بود از فاصله 1 متری با سرعت اومد طعمه رو بلعید ، طعمه روده مرغ بود Khansariha (399)
سفیده رودخونه ایه ؟

[تصویر: 76a839a284fc21d51.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2013-10-27 03:03 PM

بله،کدوم رودخانه رفتید؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2013-10-27 03:51 PM

پاسگاه 5 کیلومتری نرسیده به ایذه ، سمت چپ میری داخل بعد یه 10 کیلومتر میرسی به یه رودخونه ، باید ماشین رو سر پل بزاری و بری پایین دست رودخونه ، مارماهی و یه مدل دیگه ماهی داره که قبلا عکسشو گذاشته بودم.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahin - 2013-10-28 12:22 PM

سمت سوسن؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2013-10-28 04:24 PM

(2013-10-27 12:01 PM)xoncegame نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
خواستیم بریم کارون 4 نشد ، بجاش رفتیم یه نیمچه رودخونه که آب شفافی هم داشت و ماهیای بزرگش به طعمه نزدیک نمیشدن ، این یکی هم گمونم زیادی گرسنش بود از فاصله 1 متری با سرعت اومد طعمه رو بلعید ، طعمه روده مرغ بود Khansariha (399)
سفیده رودخونه ایه ؟

[تصویر: 76a839a284fc21d51.jpg]

-------------------------------
سلام دوست من
بسيار شبيه سفيد رودخانه اي هست .. البته به زردك و عروس هم بسيار شبيه است ... سفيدهاي رودخانه اي كمي شكم دارند و البته باله هاي قرمز نيز شك و شبهه را به سفيد رودخانه اي بيشتر مي كند .. اي كاش از زواياي مختلف و نورهاي دقيق تر به ماهي، عكس مي گذاشتيد تا بهتر بتوان نظر داد ولي در حالت كلي بله به سفيد رودخانه اي بيشتر شبيه است ..
برخي نيز به عروس ها، سفيد رودخانه اي مي گويند ..

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - xoncegame - 2013-10-28 06:03 PM

ممنون دوستان ، نه سوسن که بعد از ایذه باید بری سمت چپ و رودخونه کارون از اون قسمت رد میشه ، این رودخونه بالادست از کارون خیلی کوچیکتره اما در نهایت قبل از سد مسجد سلیمان به کارون میریزه ، پایین دستش عمق و وسعت مناسبی داره ، 4 مدل ماهی مختلف هم دیدم اون قسمت، اگه قزل داشت دیگه بهترین جا واسه ماهیگیری بود ، بزرگترین ماهی که دیدم 2 برابر این بود، اما ماهیای بزرگش خیلی بد قلق هستن و هنوز طعمه 100% جواب بده پیدا نکردم واسشون ، آبش قبل از فصل بارندگی کاملا شفافه .