شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - imanmasoumi - 2013-10-14 11:21 PM

با سلام خدمت تمامی دوستان
زرد پر
طعمه طبیعی ماهی ریز
مهرماه نود و دو
وزن 4 کیلو
طول 81 سانتیمتر
صید هیجان انگیزی بود . بعد از نزدیک شدن ماهی به کناره آب ، بشدت مقاومت میکنه و ضربه های سنگینی وارد میکنه .

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2013-10-15 11:08 AM

با سلام Khansariha (8)
ساحل شیرینو - عسلویه
طعمه میگو
[تصویر: 54ef99f661c279861.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - mayer - 2013-10-15 11:18 AM

(2013-10-14 11:21 PM)imanmasoumi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زرد پر
طعمه طبیعی ماهی ریز
مهرماه نود و دو
وزن 4 کیلو
طول 81 سانتیمتر
صید هیجان انگیزی بود . بعد از نزدیک شدن ماهی به کناره آب ، بشدت مقاومت میکنه و ضربه های سنگینی وارد میکنه .

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دوست عزیز مکان رو فراموش کردین Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - imanmasoumi - 2013-10-15 02:37 PM

(2013-10-15 11:57 AM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-15 11:18 AM)mayer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-14 11:21 PM)imanmasoumi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زرد پر
طعمه طبیعی ماهی ریز
مهرماه نود و دو
وزن 4 کیلو
طول 81 سانتیمتر

[/img]

دوست عزیز مکان رو فراموش کردین Khansariha (8)

به نظرم اینجا گهره

یکی از شاخه های رود اترک . خراسان شمالی - بجنورد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-10-16 01:13 AM

دوستان کسی میتونه بهم در مورد قزل گیری تو رودخونه جاده 3000 یا 2000 کمک کنه؟
ممنونم

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - yaserfisher - 2013-10-16 03:47 PM

سلام خدمت دوستان گل
مکان اطراف مشهد
زمان:10شب تا 1صبح
طعمه:خمیر با پودر سیر
نخ :0.45 storm فوسفری
چوب :2.70آلبا استار کربن دار
موتور:(penn (captiva cv2 5000
قلاب :0.4 کره ای
ریسه :2قلاب سرب در انتها
وزن ماهی ها هم فکر میکنم بین 2.5 تا 3 بود چون وزن نکردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس خوش رکابترین و خوشروزی ترین لنسرمه

بدرود

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - smart - 2013-10-17 12:47 PM

(2013-10-16 03:47 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل
مکان اطراف مشهد
زمان:10شب تا 1صبح
طعمه:خمیر با پودر سیر
نخ :0.45 storm فوسفری
چوب :2.70آلبا استار کربن دار
موتور:(penn (captiva cv2 5000
..........
بدرود

دوست عزیز اون قطعه سفیدی که روی تیکه اول چوبت بستی چیه؟!Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - esijoon - 2013-10-17 05:54 PM

سلام دوستان گلم...مخصوصا ماهیگیران عزیز...آقا ما رو هم راه میدین بینتون یا باید هفت خان بگذرونم؟؟؟؟؟

دوستان چند وقته تو کف ماهیگیری هستم...ولی خوب لوازمش گرونه...و من هم خیلی بلد نیستم

دوستان یه چوب و چرخ ارزون و کار راه بنداز که به درد یه تازه کار ناشی مثل من بخوره و قیمتش ارزون باشه بهم معرفی کنید لطفا

این که میگن کربنش زیاد باشه یعنی چی و چند درصد کربن به درد من میخوره؟؟؟

کلا بگید برای منه آماتور و نابلد از چه چوب و چرخی شروع کنم خوبه؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - yaserfisher - 2013-10-17 08:24 PM

اون آژیر یا همون بازر که نخ وسطش قرار میگیره و به محض اینکه ماهی نخ رو بکشه صداش در میاد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2013-10-19 08:58 AM

(2013-10-14 05:21 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنده باشی کاویان عزیز
خیلی خوشحالم که شما هم تجربیاتتون رو برای دوستان میزارید تا من و دیگر دوستان استفاده کنیم
امسال یکسری فیلم از ماهیگیری خودم تهیه کردم که کلا مطالب رو توش توضیح دادم از شناخت وسایل بگیر تا گره و طعمه پاشی ریسه لانسه کشی و ............ که حدود 8 ساعت فیلم تهیه شد و میخاستم هم دوستان رو سوپرایز کنم هم اولین فیلم مرجع ایرانیرو تولید کرده باشم که فعلا بنا به دلایلی کامل نشده و یکسری گیر داره که اگه مرتفع بشه برای دوستان میزارم تا شاید کمی برای دوستان مفید باشه
برای تهیه این 8 ساعت فیلم کلی خون دل خوردم ولی........
توی فیلم حدود دو ساعت راجع به انواع لانسه و بشقابک و ......... و روشهای لانسه کشی توضیح دادم که خیلی از ابهامات رو برطرف میکنه و بر خلاف کلیپهای خارجی کاملا جنبه اموزشی داره ومناسب ماهیگیری در ایرانه امیدوارم مشکلات حل بشه..........
باز هم ممنون دادا مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)

---------------------

درود بر Hellboy عزيز
آقا خيلي مخلصيم برادر ... شديدا منتظريم (: