شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-08-07 04:16 PM

اگر اشتباه نکنم این محل بالادست رودخانه ارس و قبل از سد هست .قبلا در یک محلی بنام شبلی یا شبلو یا اسمی شبیه این در اون بالادست ماهیگیری کردم که خیلی به این عکس ها شباهت داشت .
طعمه هم معمولا برای کپور و زردپر در اون منطقه از خمیر استفاده میکنند البته با کرم هم میشه ماهیگیری کرد که بیشتر ماش و اسپله میزنه .
دل روده مرغ و ماهی هم میشه برای اسپبه استفاده کرد .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2013-08-08 02:26 AM

دوست عزیز یا عکس درست بگذارید یا به این روش که چهره رو میپوشنید عکس نگذارید !!!

مگه قتل کردین که چهرها رو مخفی میکنید ؟؟؟دوتا ماهی که این حرفهارو نداره .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gilemard - 2013-08-08 06:39 PM

سلام خدمت دوستان.تجربه من فقط تا کولی گیری قد میده.ولی مجموعه کتاب های ابی فیشر واقعأ مفید و کاربردیه.سایتش ف.ی.ل.ت.ر.ه.اینم آدرسش:

ebifisher.blogspot.com

دوستانی که ف.ی.ل.ت.ر شکن ندارن نگران نباشن.کل کتاب هاش رو توی یه زیپ فایل توی سایت 4shared آپلود کرده.همون جا سرچ کنید میتونید پیداش کنید.
اینم ایمیلش:
ebi.techno@gmail.com
سوألی چیزی داشتین ازش بپرسین.بی جواب نمیذاره.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - titan - 2013-08-08 10:32 PM

سلام دوستان کسی عکس شکار ماهی با تفنگ نداره بزاره؟ و اگه کسی میدونه چه طور میشه ماهی ها رو اورد رو سطح اب تا بشه با تفنگ زدشون لطفا بگه.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Cayalouss.The.Removal - 2013-08-10 08:59 AM

تو همین تاپیک کاربری جاوید گذاشته...10 مین وقت بذاری پیدا میکنی....ماهیو میشه به سطح آب کشید ولی معمولا ماهی های تا اندازه 10 تا 15 س.م میان روی سطح جوری که بشه بزنیشون.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-08-11 07:48 AM

(2013-08-08 06:39 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان.تجربه من فقط تا کولی گیری قد میده.ولی مجموعه کتاب های ابی فیشر واقعأ مفید و کاربردیه.سایتش ف.ی.ل.ت.ر.ه.اینم آدرسش:

ebifisher.blogspot.com

دوستانی که ف.ی.ل.ت.ر شکن ندارن نگران نباشن.کل کتاب هاش رو توی یه زیپ فایل توی سایت 4shared آپلود کرده.همون جا سرچ کنید میتونید پیداش کنید.
اینم ایمیلش:
ebi.techno@gmail.com

سلام
گیله مرد عزیز اینجا تا حالا هیچ سوالی بی جواب نمونده خیلی از دوستان با صبر و حوصله به سوالات پاسخ دادن و میدن پس دیگه نیازی به معرفی سایتهای دیگه نیست کلی مطلب توی همین تاپیک هست که توی هیچ سایت دیگه نیست چون مطالب دوستانه در اختیاره همه قرار گرفت Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-08-11 12:50 PM

دوستان دلم برای یه ماهیگیری قزل آلا خوب تنگ شده و چند سالی هست جایی نرفتم . Khansariha (226)
از دوستان اگر کسی جای خوبی سراغ داره یه پیغام به همراه شماره تماس به من بده .

قبلا سمت کردستان و پلنگان میرفتم ولی امسال شنیدم سد زدند و آبش خیلی کم شده .

اگر سمت کردستان - اصفهان شهر کرد و یا جایی دیگه مکان مناسبی سراغ دارید یه خبر بدید قول میدم مکانش محفوظ بمونه فقط چون قرار هست 7 8 ساعت رانندگی کنیم میخوام جایی باشه که مطمئن و تست شده باشه و آمار ماهیگیری امسالش را داشته باشید .

سمت کردستان شنیدم جا زیاد هست ولی باید بلد باشید تا بتونید برید .اگر بتونید روی گوگل مپ یه عکس بگیرید و مکانش را برام مشخص کنید بسیار عالی هست . Khansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-08-11 02:10 PM

دوستان یه سری سد خاکی هم اطراف تفرش هست .کسی تجربه ماهیگیری در اونا را داره ؟ Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - gilemard - 2013-08-11 02:59 PM

(2013-08-11 07:48 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-08 06:39 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ebifisher.blogspot.com

اینم ایمیلش:
ebi.techno@gmail.com

سلام
گیله مرد عزیز اینجا تا حالا هیچ سوالی بی جواب نمونده خیلی از دوستان با صبر و حوصله به سوالات پاسخ دادن و میدن پس دیگه نیازی به معرفی سایتهای دیگه نیست کلی مطلب توی همین تاپیک هست که توی هیچ سایت دیگه نیست چون مطالب دوستانه در اختیاره همه قرار گرفت Khansariha (8)
فرمایش شما درسته hellboy عزیز.ولی هدف من تبلیغ سایت ابی فیشر نبود بلکه معرفی کتاب هاش بود که با هزار بدبختی و از چندین استاد ماهیگیری مطالبش رو جمع آوری کرده بود و من معرفی کردم تا مطالب مفید کتاب هاش رو به همین سایت ارجاع بدیم که اگه کتاب هاش رو ببینید میفهمید که سایت ما هنوز مونده تا در رشته ماهیگیری کامل بشه و خود ابی فیشر با وجود تمام بی پولی هاش بابت کتاب هاش از کسی پول نخواسته و یا قصدش جمع کردن کاربر برای سایتش نبوده و فقط هدفش اطلاع رسانی بوده.
مخلص تمامی عزیزان گیله مرد.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-08-11 03:15 PM

دادا شما یه سر به تاپیک کتاب ماهیگیری بزن بعد کتاب رو دانلود کن و مطالعه کن بعد یه مقایسه با اون کتابا بکن
ماهیگیری یک روش تجربیه توی ایران و هیچ کتابی کامل نیست ما همین در همین سایت بدون هیچ پولی کتاب رو در اختیار دوستان قرار دادیم که به حتم میگم خیلی از روشهاش به مراتب از کتابها اون بهتره
ایشون کتاباشون بیشتر در زمینه فلای متمرکزه و به خیلی از ماهیان نپرداختند شما یک فصل از کتابشون رو به من نشون بدین که مثلا راجع به اسبله توضیح داده یا زرد پر یا سونگ یا اردک ماهی و ...............
کتاب نوشتن راجع به ماهی مثل قزل که به همه چی حمله میکنه زیاد سخت نیست اینارو نمیگم که ارزش کار ایشون رو کم کنم من بیشتر از شما ایشون رو میشناسم و تمام مطالبشون رو خوندم اما یک سایت که فرد محور باشه نقایص زیادی داره و هیچوقت اشکالات برطرف نمیشه
من و خیلی دیگه از دوستان مثل علی اقا و شاهین عزیز مدتها در سایتهای دیگه ماهیگیری فعالیت کردیم اما برای من این تاپیک خیلی پربارتر و بهتر بود چون سوال پاسخ داره و همه در رفع اشکالات شریکم
بهرحال ممنون از شما Khansariha (8)Khansariha (48)