شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - AIRKING - 2013-07-14 03:48 PM

داش مسیح ردیف کن بعد ماه مبارک یه سر بریم قزل بابا با شما قزل زدن دنیایی داره فکر کنم بتونیم ماهی 2 ماه راحت تامین کنیم خخخ.
البته قبلش اجازه نامه کتبی از همسران معظمه باید اخذ شود خخخخخخخخخخKhansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - salehsniper - 2013-07-14 05:39 PM

دادا مسیح من واسه قزل گیری توی همین اصفهان جا سراغ دارم فقط یکم دوره مثل دریاچه ذوب آهن نیست که نزیک باشه خلاصه اگه خواستی بریم یه خبر بده (یا توی همین تاپیک بنویس یا پ خ بده تا زنگت بزنم شمارتو دارم) در کنار شما اساتید بودن و استفاده کردن از تجربیاتون خیلی خوبه اگه مایل بودی خبر بده. یاحقKhansariha (48)Khansariha (256)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - masih.hunter - 2013-07-14 11:54 PM

جلال جان بشدت دلم هوای ماهیگیری دورودزن کرده انشاءالله میام میریم با هم Khansariha (8)

صالح جان انشاءالله بعد از ماه مبارک حتماحتما" میریم . Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2013-07-15 05:20 PM

اکثر لوازم میشل موجود ساخت چین هستند . سایزش برای اسپینینگ خوبه . ولی به شخصه این چرخ کورموران رو قبول دارم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-07-15 05:43 PM

(2013-07-15 05:20 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکثر لوازم میشل موجود ساخت چین هستند . سایزش برای اسپینینگ خوبه . ولی به شخصه این چرخ کورموران رو قبول دارم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش الان کلیه محصولات ساخت چین هستند
چه دایوا چه کورموران چه میشل
اما به سفارش هر کارخونه کیفیت اون کارخونه رو میسازن
بازم ممنونم بابت راهنمایی
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-07-15 08:28 PM

دوستان کیفیت محصولات میشل چطوریه؟
این چرخ Mitchell Avocett II Gold چجور چرخیه؟
سایزشم 1000 هست

اینم لینکش:

کسی تا حالا از این چرخ استفاده کرده؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-07-16 10:05 AM

سلام دادا شهسوارعزیز من مدتی از چرخ کورکست استفاده میکنم ونسبت به قیمت کارایی عالی داره کلاج نرم و چرخش خوب و راحتی کار با اون
دارکمن عزیز من نتونستم لینک شما رو باز کنم دادا اما با توجه به اسم و سرچ چرخ خوبی هست اما قیمت مهمه منو یاد چرخای رین بو میندازه که عالی بودن و من بالای 10 سال با یکیشون دارم کار میکنم
اینم یک عکس ازهفته گزشته
[تصویر: 13739565051.jpg]

مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-07-16 05:05 PM

(2013-07-16 10:05 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا شهسوارعزیز من مدتی از چرخ کورکست استفاده میکنم ونسبت به قیمت کارایی عالی داره کلاج نرم و چرخش خوب و راحتی کار با اون
دارکمن عزیز من نتونستم لینک شما رو باز کنم دادا اما با توجه به اسم و سرچ چرخ خوبی هست اما قیمت مهمه منو یاد چرخای رین بو میندازه که عالی بودن و من بالای 10 سال با یکیشون دارم کار میکنم
اینم یک عکس ازهفته گزشته
[تصویر: 13739565051.jpg]

مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
سلام دادا
ممنون که جوابمو دادین
دادا این چرخو خریدم 140
8 تا بلبرینگ داره
کلا جنسش فلزیه و فوق العاده نرم کار میکنه
به چرخ دایوا Exceller X 1000 گرفتم گفتم حیفه همیشه دایوا رو ببرم بیرون
این میشل رو گذاشتم برا دم دستی
برای این چرخ یه چوب ugly stik SPL110156 گرفتم
چوبش چجوریه به نظرتون دوست عزیز؟
بازم ممنونم بابت راهنماییتون
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-07-17 10:53 AM

سلام والا من این چوب رو از نزدیک ندیدم اما یه سرچ زدم و عکسش رو دیدم کاش مشخصاطی که روی چوب زده شده رو بگین شاید یکم بتونم کمکتون کنم مثل طول و اکشن و وزن پرتاب
راستی دادا اینم بگم که xceller x یکی از بهترین چرخهاییه که من دیدم واقعا کیفیتش بالاست و بنظرم از تمام مدلهای کورموران بهتره و در حد دام کالیبره قیمتم کاش میگفتی دادا

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Argan - 2013-07-17 12:56 PM

با سلام خدمت دوستان
حقیقتش دوسال پیش برای اولین بار لوازم ماهیگیری از فروشگاه کلدون گرفتم
از یه کار بلد پرسیدم گفت باید قلاب بره کف رودخانه(بگذریم که بعضی ها مسخره ام می کردند و میگفتندکه مگه ماهی مرغه که بره از کف رودخانه غذا برداره؟)
هرچی ما انداختیم می رفت داخل علف ها یا اگر هم جایش درست بود باز هم قلاب رو جمع می کردم که خدایی نکرده در علف ها گیر نکرده باشه
پشه ها هم دریغ نکردند و روزگارم رو سیاه کردند
رفتم دستگاه صوتی ضد پشه خریدم با دل خوش که دیگه یه پشه پیدا نشه......خدا روز بد نده چنان بلایی به سرم آوردند که قید ماهیگیری را زدم
یکی از راه ها آتش است ولی در تابستان خوزستان غیر ممکن است
تنها یک بار قلابم کشیده شد که بعد از شوق فراوان دیدم که علف به قلابم گیر کرده

تا الان فقط از خمیر نیمه پخته نان به عنوان طعمه استفاده کردم

خلاصه اگر کمکی از شما بر می آید از ما دریغ نکنید