شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-07-10 07:13 AM

سلام دارکمن عزیز مبارکهممنون از توضیحاتتون
دوست من رابین رد و تایگر ناتس فروشگاه کلدن اقای خدادادی داره میتونین تهیه کنید

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kavian - 2013-07-10 10:34 AM

[/quote]
دوست عزیز سلام
عزیزم من تمام وسایلم رو پیش اقای خدادادی خریدم
من هم مثل شما از توی سایتشون انتخاب کردم ورفتم تهران برای خرید . اما 2 تا نکته
1-ممکنه چیزی که تو سایت نوشته موجود است نداشته باشه و خیلی از چیزهایی که نوشته بزودی میاد تو مغازه دارن
2-تقریبا تمام وسایل قیمت متفاوت تری دارن(الان 1 ساله که توی سایت قیمت وسایل ثابت هستش)
علتش هم اینه که خودشون فرمودن به علت مشغله فرصت بروز کردن سایت رو ندارن وسایت صرفا جهت اشنایی هستش
شما هم شماره فروشگاه و یا موبایلشون رو بگیرین و قبل رفتن هماهنگ کنین چون بعضی اوقات بسته هستن
یه چیز دیگه
2 برابر پولی که برای خرید در نظر گرفتین با خودتون ببرین چون قطعا 2 برابر خرید میکنینKhansariha (219)
بازر رو هم بی خیال شو فعلا چون از نظر اقتصادی نمی صرفه . جاش می تونی 2 تا ست چرخ و چوب بگیری
امیدوارم کمک کرده باشم
[/quote]

-----------------------------------
سلام دوست من
براي خريد وسايل و تجهيزات ماهيگيري اين مقدار هزينه نكنيد! خودتان بعدها متوجه خواهيد شد ... الان ديگر ماهي درشت به سختي پيدا مي شود و فقط زمان شما را مي گيرد ... بنابراين خريد تجهيزات گران قيمت براي ماهيگيري اشتباه بزرگي است ..
الان اكثر ماهيگيران حرفه اي با تجهيزات آنچناني همه دست به هركاري مي زنند غيراز ماهيگيري و وسايلشان گوشه انبار منزلشان خاك مي خورد و هرازگاهي، خيلي كه هوس كنند، برنامه كوتاهي ترتيب مي دهند من به عينه چند نفرشان را مي شناسم. علتش هم غارت ماهيان مي باشد .. در كمتر سد و درياچه اي مثل قديم ماهيان سايز پيدا مي شود كه به قلاب بزند. شما وقتي بهترين نتيجه را مي گيريد كه با تعداد زيادي چوب به جنگ آنها برويد كه هزينه بسيار زيادي را مي طلبد كه آنهم صيد خوب قطعي نيست و ممكن است در آن شرايط هم دست خالي برگرديد. پست زير را مطالعه بفرمائيد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمند
كاويان

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-07-10 02:28 PM

سلام دوستان
دیشب یه سری وسایل خریدم برا قزل گیری به روش اسپینینگ

این چرخ رو گرفتم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این چوب رو:(مدل چوب LR702MS هست.صفحه که باز شد دقیقا بالای ADD TO CART یه منوی کرکره ای هست که از توش مدل چوب رو میشه انتخاب کرد)

لطفا یه نظری بهم بدین که این وسایل چجورین دوستان
ممنون
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - shahsavar - 2013-07-10 02:42 PM

(2013-07-10 02:28 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دیشب یه سری وسایل خریدم برا قزل گیری به روش اسپینینگ

این چرخ رو گرفتم:

و این چوب رو:(مدل چوب LR702MS هست.صفحه که باز شد دقیقا بالای ADD TO CART یه منوی کرکره ای هست که از توش مدل چوب رو میشه انتخاب کرد)

لطفا یه نظری بهم بدین که این وسایل چجورین دوستان
ممنون
Khansariha (8)

سلام
چوب و چرخ رو چند گرفتی ؟ چرخ که شناخته شده هست و عالی . چوب هم یه مقدار اکشنش بالاست . اکشن برای قزل گیری استاندارد 10-30 گرم هست . من هم دیروز یه چوب Cormoran Black Bull HC 1/85 m , 14-28 g خریدم از خدادادی برای قزل گیری . تونستی چند تا عکس ازشون بگیر بزار تو تاپیک هرچه خریدید . مبارک باشه . Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-07-10 02:42 PM

سلام
داداش اول کاش قیمتم میگفتی
دوم اینکه سایز چرخ رو نگفتی اما در کل مدل چرخ خوبه
توی لینک چوبم اگه من درست متوجه شده باشم یک چوب اسپین کاست هست که اگه اینجوره با این چرخ نمیشه ازش استفاده کرد

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - darkman - 2013-07-10 04:03 PM

ممنون شهسوار عزیز
شهسوار جان چوب رو خریدم 200 چرخ رو هم 450
البته تو سایت خود چرخ قیمتش به پول ما میشه حدودای 750
چشم به روی چشم
هلبوی عزیز سایز چرخ 1000 هست
در مورد چوب هم شما سری اولیارو دیدی که نوشته Casting Lightning Rod IM6
این مدلی رو که بهتون گفتم باید تو زیر شاخه Spinning Lightning Rod IM6 پیداش کنی
Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - greenaref - 2013-07-10 08:28 PM

سلام دوستان.میگم واسه ماهی گیری از کنار ساحل چه تعمه هایی باید بزاریم؟Khansariha (8)این کرمای پلاستیکی خوبن؟

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-07-10 10:59 PM

(2013-07-10 08:28 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.میگم واسه ماهی گیری از کنار ساحل چه تعمه هایی باید بزاریم؟Khansariha (8)این کرمای پلاستیکی خوبن؟

ساحل شمال یا جنوب ؟ اون کرم ها هم بدر نمیخوره و در موارد خاص نوعی سوف میزنه یا گاهی اوقات هم قزل به ندرت .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - Marksman - 2013-07-11 10:58 AM

امیر جان قزل در ساحل میزنه؟ ساحل کجا دادا؟Khansariha (226)
برای ساحل شمال بهترین طعمه ها صدف و رش هستن.Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-07-11 11:03 AM

(2013-07-11 10:58 AM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان قزل در ساحل میزنه؟ ساحل کجا دادا؟Khansariha (226)
برای ساحل شمال بهترین طعمه ها صدف و رش هستن.Khansariha (8)

دوست عزیز من در مورد اون کرم های پلاستیکی اون مطلب را گفتم .
در مورد ساحل شمال حق با شما هست.
در مورد سواحل جنوبی هم من معمولا گشت ماهی مرکب خالی یا همراه با تیکه های ماهی طلال استفاده میکنم .

در مورد اون کرم های پلاستیکی مثلا در مرداب انزلی سوف حاج ترخان میزنه بهشون البته رنگ کرم ها متفاوت هست و باید تست شود .برای همون سوف هم میشه از طعمه های مصنوعی دیگر هم استفاده کرد .