شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - masih.hunter - 2011-07-07 03:59 PM

(2011-07-07 02:53 PM)Salar_sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.من سالار هستم از اروميه. عرض كنم كه من متخصص تير اندازي راه دور هستم .تفنگهاي evanixرو هم از تركيه وارد ميكنم.كساني كه خواستار تهيه اي تفنگهاي pcp هستند مي تونن با اين شماره تماس بگيرن تا در اولين فرصت براشون ارسال بشه.قيمت ها خيلي پايين تر از نمايندگيهاي موجود ميباشند.

خوش امدین به انجمن لطفا" با یکی از مدیران سایت جهت فروش هماهنگی کنید .

RE: Evanix AR6 - Salar_sniper - 2011-07-07 10:21 PM

با سلامي دوباره.اسلحه ها با پك كامل و ١٠٠٪ اكبند هستند.فعلا مدلهاي monster.leopard.rainstorm.hunting master AR6.رو وارد كرديم كه همه مدلها امتحان شدن و فوق العاده عالي جواب دادن.لازم به ذكر كه در صورت نپسنديدن ميتونين اسلحه رو پس بفرستين،پس هيچ شك و شبهه اي باقي نميمونه.فقط بخاطر درخواستهاي زياد دوستان فعلا به صورت سفارشي و ١ هفته اي ميتونيم تحويل بديم چون همه اي سلاحها پيشفروش شدن.در صورت تمايل ميتونين تماس بگيرين و مدل مورد علاقتون رو سفارش بدين.با تشكر

RE: Evanix AR6 - ALIANA-54-T06 - 2011-07-07 10:56 PM

(2011-07-07 10:21 PM)Salar_sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامي دوباره.اسلحه ها با پك كامل و ١٠٠٪ اكبند هستند.فعلا مدلهاي monster.leopard.rainstorm.hunting master AR6.رو وارد كرديم كه همه مدلها امتحان شدن و فوق العاده عالي جواب دادن.لازم به ذكر كه در صورت نپسنديدن ميتونين اسلحه رو پس بفرستين،پس هيچ شك و شبهه اي باقي نميمونه.فقط بخاطر درخواستهاي زياد دوستان فعلا به صورت سفارشي و ١ هفته اي ميتونيم تحويل بديم چون همه اي سلاحها پيشفروش شدن.در صورت تمايل ميتونين تماس بگيرين و مدل مورد علاقتون رو سفارش بدين.با تشكر
ممنون دوست عزیز
همانظور که خصوصی برای شما ارسال کردم با یکی از مدیران هماهنگ کنید .
در صورتی که دوستانی بخواهند مستقل عمل کنند یعنی خصوصی و مسئولیتی متوجه سایت نباشه (یعنی اینجا تبلیغ نشه) مشکلی ندارد.
ولی اگر دوستان سایت از این طریق (تبلیغ و اعلام قیمت در سایت) بخواهند از شما خرید کنند لازمش اینه که مبلغ کامل سلاح را بحساب یکی از مدیران واریز نمایند و بعد از تحویل و رسیدن به دست سفارش دهنده بالطبع آن مبلغ از سوی مدیر به حساب شما واریز خواهد شد . شما هم قبول کنید که خرید و فروش لازمش تضمین در معامله هست .

RE: Evanix AR6 - saeedaria - 2011-07-07 11:23 PM

با سلام
ممنون از اطلاعرسانیتون
اگر قیمتهای تموم شده برای مشتری رو هم اعلام کنید بسیار عالی خواهد بود

RE: Evanix AR6 - craftsman - 2011-07-08 08:24 AM

دوستان عزيز با توجه به يك نمونه بدقولي كه اخيرا در مورد يكي از دوستان اتفاق افتاده , خريد و فروش تو سايت يا از طريق آگهي تو اين سايت حتما و حتما با هماهنگي مديران و معتمدين اين سايت انجام بشه تا بيشتر از اين اعتماد افراد به همديگه و سايت از بين نرهKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - عبدالرحمن - 2011-07-08 08:42 AM

سلام داداش مثلا اوانیکس مانستر قیمتش چنده ؟ پک کامل شامل چی میشه بجر خود تفنگ؟Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - AIRKING - 2011-07-08 09:35 AM

با سلام.
همانطور که دوستان فرمودن شما میتونید محصولاتتون رو با واسطه به یکی از مدیران بدین تا ایشون به عنوان واسطه اسلحه رو تحویل و پول رو پرداخت کنند.
دوست عزیز اینجا استقبال از اینچینی مباحث بسیار زیاده و اکثر دوستان این مدل اسلحه ها رو کاملا میشناسن و به ویژگی های این محصولات آشنایی دارند ،شما با اعلام قیمت نهایی (هرچند کم بودن کمک به فروش بیشتر میکنه)کمک بزرگی به دوستان میکنید. لطفا منظور خودتون رو از پیک کامل بفرمایید.
Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - saeedaria - 2011-07-08 06:27 PM

(2011-07-07 10:21 PM)Salar_sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزيز قبل از هر چيز ليست قيمت تمام شده براي مشتري رو اعلام كنين تا با هماهنگي مديران ثبت سفارشها انجام بشه و در ادامه يك پيشنهاد بهتر براتون دارم.
شما كه امكان وارد كردن محصولات اونيكس رو از تركيه دارين، موضوع وارد كردن انواع محصولات pcp هاتسان كه از نظر قيمتي براي كاربران ايران مورد توجه هست بررسي كنين.فكر ميكنم با توجه به قيمت و اينكه این برند تقريبا تو بازار ايران جا افتاده و جوابشو پس داده قابليت رقابتي بالايي با محصولات اونيكس داره.
شما حساب كنين يه pcp هاتسان BT65 RB معادل 1250 لير ترك قيمت داره كه ميشه حدود 935000تومن كه الان داره با قيمت 1350000فروخته ميشه.حالا اين جز آخرين مدلها و گرونها بود.مدلهاي AT44 كه با قيمت حدود 600 تا 700 لير ترك(حدود 550000 تومن) در مياد كه ديگه حرف نداره.
ضمنا آيا امكان ارائه فاكتور فروش از محل مبدا رو دارين؟چون ما با وجود قوانين جديد سلاح و شروع شدن فصل شكار با مشكل جواز شكار و لزوم داشتن فاكتور مواجه خواهيم بود

RE: Evanix AR6 - zeoos328 - 2011-07-09 07:48 AM

دوستان خبری نشد؟!!!ما هم هستم
دوست عزیز مدل rainstorm چه قیمت در میاد.

RE: Evanix AR6 - saeedaria - 2011-07-10 06:00 PM

با سلام
دوستان توجه داشته باشن تمهیدات کنترلی در این روش خرید و فروش خیلی مهم و ارزشمنده.این رو گفتم که به سخت گیری ما در این زمینه خرده نگیرید.
تا زمانی که اطلاعات بصورت شفاف تبادل نشده تصمیم گیری مثل راه رفتن تو شب تاریک و جاده پر از چاله چوله است