شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - david - 2011-06-22 01:18 PM

گفتم قلابی ندارد فقط مدل 2005 تا 2007 یک مقدار با مدل 2009 و 2010 فرق جزیی دارد .و گرنه اوانیکس قلابی ندارد

RE: Evanix AR6 - farzin122 - 2011-06-22 02:19 PM

سلام
اگه دقت کرده باشین یه قسمتی از ar6 پلاستیکی (زیر دوربین) مشکلی ایجاد نمیکنه؟ من دوس ندام تو اسلحه پلاستیک استفاده بشه البته توی قسمتهای حساسش..اون قسمت پلاستیکی ایونیکس منو یاد شادو 1000 میندازه که اولش خیلی خوشدسته قدرتش خوبه دقیقه ولی بعد یه مدت گپ پلاستیکیش مشکل ایجاد میکنه و کلا خراب میشه علت این کارم اینه که گامو میخواد با این کار مثلا فروششو ببره بالا (خراب بشه بعد بری یکی دیگشو بخری..)نکنه ایونیکس هم ایجوری باشه؟؟؟؟؟!!!!1Khansariha (172)

RE: Evanix AR6 - david - 2011-06-23 10:38 AM

هیچ قسمت اوانیکس پلاستیک نیست. اون قسمتی را که شما میگی رنگش مشکی براق است و فلزی است

RE: Evanix AR6 - masih.hunter - 2011-06-23 10:53 AM

دقیقا" هیچ جای اوانیکس پلاستیکی یا فایبرگلاس نیست درضمن برند اوانیکس از لحاظ کیفیت جز 5 برند عالی دنیاست .

RE: Evanix AR6 - mohsen.66 - 2011-06-23 03:45 PM

(2011-02-25 11:16 PM)ATGroup نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز به چندتا نکته توجه کنید
1-تمامی مدل های تولیدی کمپانی اوانیکس شامل RAIN STORM ,WINDY CITY ,BLIZZARD S10 , HUNTING MASTER , MONSTER , BLACK LEOPARD را شرکت زوبین در هر 2 کالیبر 177. و 22. وارد کرده.

2-این بخشش واسه من از همه مهمتر بود (باعث شد از جای دیگه با اینکه امکانش بود نخرم) این بود که همه مدلها در تمام ورژنهای قابل سفارش وارد شده مثل
side lever , bolt action و SHB واسه مکانیزم ساچمه گذاری یا طرح لوله سلاح و TUMBHOLE واسه قنداق پس هر سلیقه ای که داشته باشین میتونید انتخاب کنید.

3-تمامی لوازم جانبی فابریک مثل صدا خفکن , دوربین , انواع ساچمه های تولیدی(25.4 , 28,6 , 32gr) شرکت اصلی , رابط های شارژ و خوده کپسول های 4 و 10 لیتری داره البته جای تلمبه خالیه

4-قیمت هم خیلی رو چیزی که میگم حساب نکنین اما به نظر بشه با قیمت خیلی کمتر از چیزی که دوستان میگن بشه تهیه کرد مخصوصا مدل هایی غیر از AR6
این اخبارو داشتم چون مدت هاست دنبال تهیه یه AR6 SHB VERSION واسه شکار و یه دونه STEYR LG 110 HUNTING واسه فیلد تارکت (شیشه ایستک در 100 متری)هستم خوب تنها جایی که فعلا تو ایران میشه اینها رو تهیه کرد زوبین هست البته با توجه به قیمتی که این اسلحه ها تو ایران دارن یا باید مرفه بی درد باشی (که من نیستم) یا یه AIRGUNER عاشق:blush:( بار STEYR بعد عید می رسه ایران)
پرسنل اونجا بس که من تماس می گیرم دیگه از دستم خسته شدن . :@
اینارو گفتم یه موقع پیش خودتون نگین یارو داره واسه زوبین تبلیغ می کنه بازم میگم هر مدلی که انتخاب کنید اگه باهم بگیریم بهتر میتونیم تخفیف بگیریم
قیمت کپسول ها و وزنشون رو لطف کنید قیمت بدبد و مثلاar6با کپسول4 لیتری چند بار و با 10 لیتری چند بار شارژ می شه

RE: Evanix AR6 - david - 2011-06-23 05:28 PM

سلام کپسول باید 10 لیتری باشه حداقل. اما اگر کامپوزیت خواستی 9 لیترش بیشتر ساخته نشده و نیست.و باید 300 بار باشد و هنگام شارژ شیر کپسول را خیلی خیلی ارام باز کنی.چون یک مرتبه 300 بار وارد مخزن تفنگت نشه و یهو نگه بوووم. ar6 مثل نهنگ باد مصرف میکنه.و حتما باید کپسول با حجم زیاد بگیری.(دوستان نوشته خودم را حذف کردم که خدایی نکرده کسی رنجیده خاطر نشود.)اما من خودم کلا ان نوع الفاظ را نمی پسندم. .... هر چه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند. از دوستان خوبم مثلairking و محسن عزیز ممنون

RE: Evanix AR6 - mohsen.66 - 2011-06-23 06:27 PM

david جان از حس انسان دوستانت تمجید میکنم و حق را به شما می دم ولی اگه منظورت منم
که من فقط گفتم قیمت کپسول چنده و مثلا با کپسول 10 لیتری ar6چند بار شارژ میشه همین و اگه لطف کنید اشاره کنید ممنون میشم (مثلا 5 دفعه میشه ar6رو تغذیه کرد و یا کمتر یا بیشتر) باز هم ممنونم Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - david - 2011-06-23 07:03 PM

محسن جان من کپسول 12 لیتری 200 بار فشار داشتم و هر دفعه 240 بار ان را پر میکردم 10 مرتبه تا فشار 200 بار تفنگ را باد میکردم وبعد از ان 5 مرتبه رو فشار 180 بار اما اگر کپسول 300 بار فشار 12 لیتری یا 9 لیتر 300 بار فشار کامپوزیت بگیری راحت بین 13 تا 14 مرتبه میتوانی تا فشار 200 بار تفنگ را باد کنی چون بیشترین قدرت ar6 روی 200 بار فشار است تا 185 الی 190 بار ar6 معمولی(لوله بلند)حداکثر شتابش با 200 بار فشار 307 متر در ثانیه و مدل shbحداکثر 285 متر در ثانیه است من خودم کرنوگرافی کردم .شاید برات جالب باشه که هر تفنگ بادی سرعتش با دیگری کمی فرق دارد مثلا من از بین 12 عدد ar6 مدل لوله معمولی که همه را کرنوگرافی کردم یکی از انها فقط 325 متر در ثانیه سرعت داشت با ساچمه 28 گرینی و من همین را خریدم اما هر چی shb را کرنوگرافی کردم بیشتر از 285 متر در ثانیه نبوده و دلیلشم کوتاه بودن لوله ان است این را گفتم که اگر خواستی ar6 بگیری مدل معمولی را بگیر اگر سرعت برایت خیلی مهم است .موفق باشیKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - Salar_sniper - 2011-07-07 02:53 PM

با سلام.من سالار هستم از اروميه. عرض كنم كه من متخصص تير اندازي راه دور هستم .تفنگهاي evanixرو هم از تركيه وارد ميكنم.كساني كه خواستار تهيه اي تفنگهاي pcp هستند مي تونن با اين شماره تماس بگيرن تا در اولين فرصت براشون ارسال بشه.قيمت ها خيلي پايين تر از نمايندگيهاي موجود ميباشند.

RE: Evanix AR6 - saeedaria - 2011-07-07 03:05 PM

(2011-07-07 02:53 PM)Salar_sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.من سالار هستم از اروميه. عرض كنم كه من متخصص تير اندازي راه دور هستم .تفنگهاي evanixرو هم از تركيه وارد ميكنم.كساني كه خواستار تهيه اي تفنگهاي pcp هستند مي تونن با اين شماره تماس بگيرن تا در اولين فرصت براشون ارسال بشه.قيمت ها خيلي پايين تر از نمايندگيهاي موجود ميباشند.

با سلام
دوست عزیز به منظور رفع هر گونه شک و شبه لطفا جزئیاتی در خصوص نحوه تهیه،ارسال به دست مشتریان و از همه مهمتر لیست سلاحهای که توانایی دسترسی به اونها رو دارین به همراه قیمت تمام شده برای مشتری رو اعلام کنید.
ضمنا با توجه به مشاهده برخی موارد مشکوک که برخی دوستان پیش از این اعلام کردن (احتمال استوک بودن یا تخریب در زمان حمل از مبدا و ناقص بودن پک سلاح) و تضمین سالم بودن سلاحها توضیحاتی ارائه کنین سپاسگذار خواهیم بود. همچنین آیا امکان تهیه فاکتور فروش از مبدا براتون مهیا هست یا خیر؟