شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - mine - 2011-06-20 10:28 AM

سلام عزيزان فقط درسيستم ماشه نيست درجاي ديگر هم فرق دارند كه عكس اش را بعدا مي گذارم من هر دوتا را داشتم واگر سايت هاي تركيه را نگاه كنيد به دو نوع قيمت مي فروشند اوانيكس خارجي را به دلار ويورو ومال كشور خودرا به لير تركيه كه بيشترينش از اين مارك است والان هم به همان قيمتي كه گفتم است البته دلار ويورو راتبديل به لير وازشما لير ميگيرند ناگفته نماند سر من هم كلاه رفته وبعدا فهميدم واز خودشان پرسيدم وآنها هم نهي نكردند سيستم اش هم سيستم آساني است وقتي كارخانه به آن بزرگي هاتسان انواع تفنگ بادي وساچمه زني وپمپ ويبلي وغيره حتي پاتريوت انگليس را ميزند دليلي ندارد نتونند تفنگ ساده اي مثل اوانيكس را نزند مطمن باشيد حرفم درست است البته كاري بازوبين وغيره ندارم تجربه تلخ خودم راگفتم

RE: Evanix AR6 - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-06-20 11:04 AM

من کاتالوگ 2011 اوانیکس رو دارم
عکس همه ar6 ها با ماشه نقرهای بود
بعد هم اینکه تا اونجا که خبر دارم ترکیه فقط برای اوانیکس قنداق میزنه
در نهایت چه ترکیه بزنه و چه کره
هردو با یک کیفیت هست

RE: Evanix AR6 - mine - 2011-06-20 11:38 AM

[attachment=362]سلام به جز ماشه به محل اتصال پمپ درعكس نگاه كنيد بدل ها اين پيچ راندارند ونوشته هاي طرف ضامن را ندارند

RE: Evanix AR6 - mine - 2011-06-20 03:40 PM

[attachment=365][attachment=364]به اتصال پمپ اوانیکس های بدل واصل ونیز به ماشه وحتی قنداق دقت کنید تفاوت درعکس ها
[attachment=370][attachment=370][attachment=369][attachment=368][attachment=367][attachment=366]به اصل ها وبدل ها کلا نگاه کنید وفرق شان را تشخیص دهید
[attachment=373][attachment=372][attachment=372][attachment=371]سلام عزیران ازاین میزها کسی برای خرید سراغ داره به من آدرس بده
[attachment=377][attachment=376][attachment=376][attachment=375][attachment=374]سلام کسی اینرا برای خرید سراغ داره

RE: Evanix AR6 - masih.hunter - 2011-06-20 06:20 PM

تا اونجای که من دیدم هیچ کدم تو ایران پیچ الن و اون نوشتها رو نداشتن یعنی اقای طالعی هم محصول تقلبی دست مشتریا میده ؟؟؟

RE: Evanix AR6 - mine - 2011-06-20 06:51 PM

[سلام عزیران چرا خیلی خیلی محدود اصلش است که خود من به تهران دادم باید مواظب باشید البته از نظر قدرت فرقی ندارند ولی از نظر دقت وکیفیت قطعات مخصوصا قطعات ماشه خیلی فرق دارند به خود من هم در ترکیه بدلش را قالب کردند

RE: Evanix AR6 - Ali - 2011-06-20 07:03 PM

عزیزان من یه نگاه تو سایتای ترک کردم،بدل و اصل نداره همه قطعات مثل هم بود،قیمتاشم یکی بود،کلا هرچی تو ترکیه بود مال هاتسان بود،یعنی زده بودند اوانیکس محصول هاتسان!تولید خود ترکیه فکر نکنم باشه،100% منتاژ باید باشه و با اجازه خود کارخونه اوانیکس اگه نه پدرشو درمیارند!تفنگ به این با کیفیتی از ترکیه بعیده!غم به دلتون راه ندید.

RE: Evanix AR6 - mine - 2011-06-20 08:18 PM

سلام باور کنید یا نکنید برای من فرقی نداره نه فروشنده ام نه خریددار فقط تجربه ام را گفتم واولین کسی هستم که اوانیکس را به ایران آوردم والان هم از هر دومدل ar6در ترکیه است دیگه بحثی نخواهم کرد التماس دعا موفق باشید

RE: Evanix AR6 - david - 2011-06-20 08:28 PM

ماین عزیز گفته شما درست است فرق دارد اما مدل قدیم و مدل جدید دارد قلابی ندارد حتی نشان به این نشان که مدل قدیمی وقتی شما پک پشت والو را در میاوری سری قدیمی پشت والو که داخل سیلندر هوا است سوراخ ندارد و فنر والو دیده نمیشود اما در سری جدید سوراخ دارد و فنر والو دیده میشود.
این هم عکس سری قدیم والو
و این هم عکس سری جدید والو
[
(2011-06-20 08:28 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماین عزیز گفته شما درست است فرق دارد اما مدل قدیم و مدل جدید دارد قلابی ندارد حتی نشان به این نشان که مدل قدیمی وقتی شما پک پشت والو را در میاوری سری قدیمی پشت والو که داخل سیلندر هوا است سوراخ ندارد و فنر والو دیده نمیشود اما در سری جدید سوراخ دارد و فنر والو دیده میشود.
این هم عکس سری قدیم والو
و این هم عکس سری جدید والو
[

RE: Evanix AR6 - mohsen.66 - 2011-06-22 12:50 PM

دوستان سلام
باید عرض کنم که من هنوز موفق به خرید پی سی پی نشدم و اولویت من هم محصولات اوانیکس هستن
در مورد ارسالهای یکی از دوستان که میگن محصولات اوانیکس رو ترکیه می سازه باید بگم این همون پیراهن عثمانیه که قبلا تن محصولان دیانا کردن و گفتن که چینیه
حالا هم همون پیرهن رو تن محصولات اوانیکس می کنن و می گن ساخت ترکه
گفتم:این نظر شخصی بنده هست و دوستان مطمئنا با پیگیریهای خودشون به این شایعات پایان خواهند داد
ذوستان یه سر به این لینک بزنن ببینن این ar6تحت تست آیا ماشش طلائیه یا انتهای لوله سمت راست اون پیچ آلن رو داره یا نه و خودشون قضاوت کنن
این آقا (هری چامپ) یکی از کارشناسان تفنگ بادیه و این رو بزرگان سایت قبول دارن حالا اگر ar6 رو که داره تست می کنه به جای اینکه کره ای باشه ترک باشه ...خب دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
(((برای تشخیص رنگ ماشه به رنگ طلایی انگشتر و ضامن اسلحه توجه کنید)))دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.