شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - ALIANA-54-T06 - 2014-01-29 09:58 AM

دوستان باید دقت کرد که فشارهای بالای 200 بار خیلی الزامی نداره و اینم یادمون باشه که بعضی مواقع اورینگهای شیر ورودی در فشارهای بالای 200 بار ممکنه نشتی پیدا کنند (نمونه اش را داشتیم ) Khansariha (256)
داخل گیج عبارت ( X 10 kgf/cm2) و هر عدد مضربی از 10 که 20 هم میشود 200 بار . Khansariha (256)
[تصویر: ar6-gauge-web.jpg]

RE: Evanix AR6 - mirlohi - 2014-03-14 07:35 PM

سلام و درود به اوانیکس سواران.یه نظر کلی در رابطه با ar6بهم بدین لطفا.(تعداد شات.قدرت.برا شکار خوبه؟؟؟ و .................) همه مطالب این تاپیک رو خوندم ولی بازم دنبال یه نتیجه گیری کامل هستم.آقا اسماعیل عزیز اگه حضور داشته باشن نظرشون برام بسیار مهمه.تشکرKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - zaf - 2014-03-14 08:57 PM

با اجازه اساتید عزیز و سروران خودمس
سلام بنده تجربه خودم رو از 1سال داشتنش میگم
محاسنش: قنداق چوبیه زیباش. بالانس تقریبا مناسب.قدرت خیلییییییییییییی زیادش.دارا بودن سیستم دابل اکشن یا همون حالت نیمه اتوماتیکش که به نظر من فقط به درد حالت تهاجمی در مواقع تهدید یه درنده میخوره یا اگه شکار با تیر اول زخمی شد و فرار کرد چون در این حالت زمان خیلی ارزش داره باشلیک مداوم فرصت فرار رو ازش بگیری و اما
معایبش:مصرف بیش اندازه باد و پرتی هوایی که به خاطر اینه که مرمی مستقیما ار خشاب شلیک میشه و مابین خشاب و لوله شکاف بسیار باریکی هست که موقع شیلک برخورد باد به صورتتون رو حس میکنین که پر کردن شکم این هیولا با تلمبه اشکتونو در میاره صدای بیش اندازه این سلاح که بی اقراق در حد یه کلت کمری هست که با سایلنسر تا حدود زیاد کم میشه اما یه مشکل دیگه پیش میاد و اون بلند شدن طول سلاح هست که دردسر ساز میشه و ممکنه به خاطر برخورد سایلنسر با اجسام حتی به لوله اسیب بزنه در کل تفنگی هست برای استفاده خاص نه اینکه باش بری کبوترو کلاق بزنی برای شکار جثه خرگوش و بزرگتر روش حساب کن کلا روی 2خشاب 6 تاییش حساب کن یعنی 12تیر
من ازش کرنو گرفتم تی اس 22 231ms.سامیانگ28گرین رو213 ms صوت میکرد یعنی عملاts22 رو سوپر سونیک شلیک میکرد اما درکل مصرف زیاد بادش و محدودیت در تعداد شلیک و در اخر دقت کمش من رو مصمم به فروشش کرد وat تونست نیازم رو تو تیرندازی براورده کنه من عاشق سلاح پر قدرت بودم و ترکوندن اجسام تو فواصل دور اما با ضرر 1.500تومان این تجربه رو به دست اوردم که تو یه سلاح موفق دقت حرف اول رو میزنه بعد اصطحلاک کم تعداد شات بالا و مکانیزم ساده مسلح شدن سلاحKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - mehrdadjan - 2014-03-14 09:04 PM

(2014-03-14 08:57 PM)zaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه اساتید عزیز و سروران خودمس
سلام بنده تجربه خودم رو از 1سال داشتنش میگم
محاسنش: قنداق چوبیه زیباش. بالانس تقریبا مناسب.قدرت خیلییییییییییییی زیادش.دارا بودن سیستم دابل اکشن یا همون حالت نیمه اتوماتیکش که به نظر من فقط به درد حالت تهاجمی در مواقع تهدید یه درنده میخوره یا اگه شکار با تیر اول زخمی شد و فرار کرد چون در این حالت زمان خیلی ارزش داره باشلیک مداوم فرصت فرار رو ازش بگیری و اما
معایبش:مصرف بیش اندازه باد و پرتی هوایی که به خاطر اینه که مرمی مستقیما ار خشاب شلیک میشه و مابین خشاب و لوله شکاف بسیار باریکی هست که موقع شیلک برخورد باد به صورتتون رو حس میکنین که پر کردن شکم این هیولا با تلمبه اشکتونو در میاره صدای بیش اندازه این سلاح که بی اقراق در حد یه کلت کمری هست که با سایلنسر تا حدود زیاد کم میشه اما یه مشکل دیگه پیش میاد و اون بلند شدن طول سلاح هست که دردسر ساز میشه و ممکنه به خاطر برخورد سایلنسر با اجسام حتی به لوله اسیب بزنه در کل تفنگی هست برای استفاده خاص نه اینکه باش بری کبوترو کلاق بزنی برای شکار جثه خرگوش و بزرگتر روش حساب کن کلا روی 2خشاب 6 تاییش حساب کن یعنی 12تیر
من ازش کرنو گرفتم تی اس 22 231ms.سامیانگ28گرین رو213 ms صوت میکرد یعنی عملاts22 رو سوپر سونیک شلیک میکرد اما درکل مصرف زیاد بادش و محدودیت در تعداد شلیک و در اخر دقت کمش من رو مصمم به فروشش کرد وat تونست نیازم رو تو تیرندازی براورده کنه من عاشق سلاح پر قدرت بودم و ترکوندن اجسام تو فواصل دور اما با ضرر 1.500تومان این تجربه رو به دست اوردم که تو یه سلاح موفق دقت حرف اول رو میزنه بعد اصطحلاک کم تعداد شات بالا و مکانیزم ساده مسلح شدن سلاحKhansariha (8)

سلامKhansariha (8)
یعنی با سامیانگ40ژول انرژی میده یا من اشتباه حساب کردم
ارادتKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - masih.hunter - 2014-03-14 09:09 PM

مهدی جان منظور آقا رضا عدد 300 بوده نه 200اشتباه تایپی هستش.

RE: Evanix AR6 - zaf - 2014-03-14 09:17 PM

وایییییییییی معذرت میخوام 313متر بر ثانیه برای سامیانگ و 331متر برای تی اس 22 منظورم بود Khansariha (226)

RE: Evanix AR6 - mirlohi - 2014-03-15 10:34 PM

تشکر از راهنماییتون.از خرید این سلاح کاملا منصرف شدم(دقت کم.تعداد شات کم و.......)نهایتا باید برم سراغ رین استورم.من هم عشق قدرت بووووودم.ولی باید یه انتخاب عاقلانه کرد.Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - jet - 2014-03-16 08:53 PM

داداش یکم قدرتش رو کم کنی 15 درصد تقریبا 3 خشاب یکسان با قدرت 75 ژول می ده که از هدف زنی باهاش کلی لذت می بری من دارم و این کار رو هم یکی از دوستان زحمت کشیدند

RE: Evanix AR6 - mirlohi - 2014-03-16 09:07 PM

نه داداش.آخرش رین استورم با صرفه ترهKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - MMax - 2014-03-17 12:09 PM

(2014-03-16 09:07 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش.آخرش رین استورم با صرفه ترهKhansariha (8)

ولی تهش به نظر من هاتسان به صرفه ترین هست. یا جنس آلمانی، انگلیسی، سوئدی بخر یا اینکه از بین کره، آمریکا، ترکیه، اسپانیا و .. و ... همون ترکیه رو انتخاب کن که مناسب بودن نسبت قیمت به کیفیتش در بین اینها بالاترین میزان رو داره. PCP های هاتسان هم قیمت مناسبی داره و هم جواب خودشون رو پس دادن. اگر هم می خواهی اصالت و اعتبار و کیفیت به معنای واقعی کلمه پشت جنسی که می خواهی بخری باشه وایرخ رو انتخاب کن و حالش رو ببر.