شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - dieselpower - 2013-01-17 01:10 AM

سلام
ممنون و متشکر از حسن توجهتون خیلی خوشحال شدم که نسبت به این مسائل دقت کافی رو دارین انشاالله هر جا که هستین موفق و سلامت باشید.
لطفا بعد از مطالعه این پست رو پاک کنید که تاپیک مسیر خودشو طی کنه.بازم ممنون

RE: Evanix AR6 - Don Corleone - 2013-01-17 09:35 PM

دوستان لطفا این بحثهارو تموم کنیدKhansariha (8)کیوان جان من از شما خواهش میکنم داداشKhansariha (8)Khansariha (8)
پستهای بی ربط به زودی پاک میشهKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - ALIANA-54-T06 - 2013-01-17 10:56 PM

از دوستان انتظار بیشتری داریم Khansariha (8)
آقای عباسی واقعا لازم نبود پاسخ بدید متاسفانه بعد از من اومدین جواب دادین که باعث بهم ریختگی تاپیک شده
(اول تذکر میدم و درصورت تکرار محرومیت) و پستها هم بدلیل اسپم بودن پاک میشوند .
دوستان قبلا هم گفتم هرجا هرپستی را دیدند که اسپم هست کافیه به مدیران گزارش بدهند و اصلا درصدد پاسخگوئی به دیگر دوستان خودشون برنیان . ممنون

RE: Evanix AR6 - abbasi - 2013-01-17 11:53 PM

علی آقا جواب شما رو در خصوصی دادم
موفق باشید

دمم گرم این همه قبل از من صحبت کردن تاپیک بهم نریخت تا من از خودم دفاع کردم تاپیک بهم خورد .. همچین توانایی دارم
راستی فک کنم فقط پست من اسپم بوده ALIANA-54-T06 " پستها هم بدلیل اسپم بودن پاک میشوند . "

اینم یه کلیپ برا اونایی که به AR6 شک دارن البته همه دیدن ولی خوب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: Evanix AR6 - ALIANA-54-T06 - 2013-01-19 09:37 AM

(2013-01-17 11:53 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا جواب شما رو در خصوصی دادم
موفق باشید

دمم گرم این همه قبل از من صحبت کردن تاپیک بهم نریخت تا من از خودم دفاع کردم تاپیک بهم خورد .. همچین توانایی دارم
راستی فک کنم فقط پست من اسپم بوده ALIANA-54-T06 " پستها هم بدلیل اسپم بودن پاک میشوند . "

اینم یه کلیپ برا اونایی که به AR6 شک دارن البته همه دیدن ولی خوب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عباسی عزیز شما دیگه چرا؟
مگر من منتظر جواب بودم ؟!!!!
بعد دوست من گفتم بعد از تذکر مدیر نباید پست حاشیه بزنید با ارسال کلیپ یا عکس هم درست نمیشه و باز پستتون اسپم هست (یک اخطار میگیرید)
در ضمن قضاوت شما کاملا اشتباه هست من حدود 5 تا 6 پست بعد از شما را نیز پاک کردم که همگی بعد از پست شما زده شده بود من و مدیران که با کسی خدائی نکرده پدر کشتگی نداریم .
شما که از قدیمیهای انجمن هستید و من بشخصه انتظار بیشتری در همکاری از شما دارم متاسفانه دقت نکردید و باز پست حاشیه دار زدید که مجبورم مطابق اعلام قبلی عمل کنم .

RE: Evanix AR6 - zaf - 2013-04-11 10:00 PM

با سلام
دوستان من روی چخماغ رو با استفاده از سرب سنگینش کردم ایا توی قدرت سلاح تاثیر قابل توجهی داره یا نه؟ ممنون

RE: Evanix AR6 - amiremadi - 2013-04-12 01:22 AM

با توجه به تجربیات در چند تا پی سی پی (البته ای آر 6 را نداشتم) من فکر میکنم اون چخماق صرفا یک ضامن برای آزاد شدن فنر پشت چکش هست و سبک و سنگین شدنش تاثیری در میزان نیروی فنر چکش نداردKhansariha (8)

RE: Evanix AR6 - zaf - 2013-04-12 08:01 AM

نه چخماغ با ضربه زدن به اون سورنی که با اون برخورد داره به طور مستقیم با عث خروج هوا میشه منتها من میخوام بدونم ایا اید سنگینی باعث قدرت قابل توجهی است یا نه؟

RE: Evanix AR6 - ALIANA-54-T06 - 2013-04-13 08:37 AM

رضا جان این روش سنگین کردن چخماغ قبلا هم برای ar6 تجربه شده و کمی افزایش قدرت را داشته البته اصلش اینه که متناسب با افزایش وزن باید نیروی فنر نیز افزایش یابد (با تعویض فنر)‌ تا تاثیر ضربه چکش روی سوزن والو خودش را نشون بده Khansariha (214)
یک توضیح
تنها سنگینی کافی نیست .
درسته که ضربه سنگینتر میشه ولی بدلیل کاهش سرعت حرکت چخماغ کمی شدت ضربه کم میشه و زیاد تاثیر نمیگیره مانند همان قانون استفاده از ساچمه سنگینتر در تفنگها که مقدار کمی انرژی بیشتر را بهمراه داره (تاثیر ناچیز)‌ البته باید با کرنو گراف این کارها را ارزیابی کرد تا میزان تاثیر و افزایش را دقیقا بدست آورد . Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - zaf - 2013-04-13 09:09 AM

علی اقا سپاس از توضیح کاملتون متوجه شدمKhansariha (8)